منتخب سردبیر

نقدها

نقد قسمت دوم سریال زخم کاری | آب به‌جای خون

اگر پس از دیدن قسمت اول شک داشتید که زخم کاری سریال موفقی از کار درمی‌آید و محمدحسین مهدویان مورد استقبال مخاطب عام قرار می‌گیرد یا نه، قسمت دوم سریال زخم کاری به اندازه‌ای قانع‌کننده است که کنجکاو و مشتاق تماشای قسمت‌های بعدی سریال باشید.
ادامه مطلب

نقد و بررسی فیلم مارپیچ یا اره ۹ (محصول ۲۰۲۱) | تکرار مکررات

فیلم مارپیچ یاد و خاطرۀ مجموعۀ قدیمی ارّه را دوباره زنده کرد و از این حیث قابل توجه است، اما استعداد نقش‌آفرینی ستارگانش را هدر داده و در ارائه ایده‌ای تازه و به ثمر رساندن آن ناموفق بوده است.
ادامه مطلب

قسمت هفتم مردم معمولی | عاشق معمولی یادآور ورود آقایان ممنوع و پسر آدم دختر حواست

وعده‌ مردم معمولی درباره تغییر روند و کیفیت سریال، در قسمت هفتم مردم معمولی محقق شده است. قسمت هفتم مردم معمولی به کمدی‌رمانتیک‌های موفق کارنامه جوان نزدیک و شبیه شده؛ برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.
ادامه مطلب

مقالات

مروری بر کارنامه سریال سازی حسن فتحی | گر مرید راه عشقی فکر بدنامی مکن

حسن فتحی به‌زودی و با جیران دوباره به شبکه نمایش خانگی بازمی‌گردد تا شاید تجربه موفق شهرزاد را این بار در روایت یک عاشقانه از دربار ناصرالدین‌شاه جوان تکرار کند. برای مرور کارنامه این کارگردان توانمند با فیلیمو شات همراه باشید.
ادامه مطلب

معرفی بازیگران سریال جزیره جدیدترین ساخته سیروس مقدم + تصاویر و بیوگرافی

سریال جزیره به‌زودی به‌صورت اختصاصی از پلتفرم فیلیمو پخش می‌شود؛ این مجموعه که اثری متفاوت از سیروس مقدم است به قلم علی طالب آبادی تالیف شده و قصه‌ای درام و اجتماعی را روایت می‌کند. برای آشنایی با بازیگران سریال جزیره با فیلیمو شات همراه…
ادامه مطلب

جدیدترین فیلم های وحشتناک سال ۲۰۲۱ | ترس ادامه دارد….

در سال ۲۰۲۰ و دقیقا وقتی که همه‌چیز به حالت نیمه تعطیل درآمد، ژانر وحشت با قدرت به مسیر خود ادامه داد؛ در ابتدای سال نو میلادی، برای آشنایی با جدیدترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۱ با ما همراه باشید.
ادامه مطلب

اخبار فیلیمو

پادکست‌ها