مرور بخش

موسیقی‌ها

اینجا موسیقی تیتراژهای مجموعه‌های اختصاصی فیلیمو و همین‌طور قطعه‌هایی که برای سریال‌ها تولید شده را مشاهده می‌کنید، آنلاین می‌شنوید و می‌توانید دانلود کنید.

موسیقی متن کاری است از آرمان موسی‌پور و موسیقی تیتراژ از علیرضا افکاری
تیتراژ و موسیقی متن سریال بی گناه

تیتراژ پایانی سریال بی‌گناه را علیرضا افکاری آهنگسازی کرده، حسین غیاثی سروده و علیرضا قربانی خوانده است. همکاری دوباره این تیم ۳ نفره با سریالی که مصطفی کیایی تهیه آن را به عهده داشته است، بسیار شنیدنی از آب درآمده است. شما اینجا یکی از بهترین تیتراژهای سریال‌های فیلیمو را می‌شنوید.

ساخته‌های دوست داشتنی فردین خلعتبری را اینجا بشنوید
تیتراژ و موسیقی متن سریال جیران

حتما می‌دانید که تیتراژ ابتدایی سریال جیران را فردین خلعتبری ساخته و ۲ تیتراژ را تاکنون برای این سریال نوشته است. شما می‌توانید این هر دو تیتراژ این سریال را اینجا آنلاین بشنوید و دانلود کنید.

بامداد افشار آهنگساز سریال کمدی فیلیمو است
تیتراژ سریال روزی روزگاری مریخ

بامداد افشار آهنگسازی و ساخت تیتراژ سریال روزی روزگاری مریخ را به عهده داشته است؛ نسخه با کیفیت و اصلی تیتراژ سریال پیمان قاسم‌خانی را می‌توانید اینجا بشنوید، دانلود کنید.

گوش بدهید به هنرمندی بامداد افشار برای سریال فیلیمو
تیتراژ سریال یاغی

بامداد افشار یکی از آهنگسازان جوان، پرکار و خوش‌آتیه موسیقی فیلم و سریال و تئاتر است که توانسته آثار به یاد ماندنی و دوست‌داشتنی بسیاری خلق کند. آهنگسازی سریال یاغی یکی از همین هنرمندی‌های افشار است که اینجا می‌توانید آنلاین بشنوید و دانلودش کنید.

با صدای محمدرضا علیمردانی و سینا حجازی بشنوید
تیتراژهای رئالیتی‌شوی جوکر

رئالیتی شو یا مسابقه جوکر آنقدر محبوب شده که تیتراژهایش هم برای مخاطبان جذاب باشد. مجموعه‌ای که توانست خنده را روی لب‌ها بنشاند و با دو تیتراژ متفاوت و دوست‌داشتنی‌اش، جایی در بین مردم باز کند. این دو تیتراژ با کیفیت اصلی در فیلیموشات بشنوید و اگر دوست داشتید، دانلود کنید.

در فیلیموشات بشنوید و دانلود کنید
تیتراژ سریال ساخت ایران با صدای هومن گامنو

سید هومن شاهی را اغلب با نام هومن گامنو می‌شناسند. خواننده‌ای که اگرچه با سوسن خانم دیده شد ولی با قطعه‌های جذابی که برای خندوانه ساخت، به شهرت رسید؛ «بخند خندوانه» او بسیار مورد توجه قرار گرفت و حالا تیتراژ سریال ساخت ایران را با ترانه و آهنگسازی خود خوانده است.

پخش قسمت دوم سریال یاغی، بهانه این نوشته است
همه آنچه درباره تصنیف مرا ببوس می‌دانیم

یکی از زیباترین و معروف‌ترین ترانه‌های عاشقانه معاصر «مرا ببوس» است که با صدای حسن گل‌نراقی در ذهن و یاد ما جاودانه شده است. تاریخچه اجرای این تصنیف که به دهه ۱۳۳۰ باز می‌گردد، با ماجراها و داستان‌ها و شایعاتی گره خورده که هر کدام از این داستان‌ها این ترانه را گاه به ریشه‌هایی صرفا عاشقانه و گاه…

دو قطعه سریال جیران با آهنگسازی فردین خلعتبری را بشنوید
تمام قطعه های همایون شجریان برای سریال جیران

با پخش قسمت اول سریال جیران سرانجام صدای همایون شجریان به عنوان خواننده تیتراژ سریال شنیده شد. او قرار است چند قطعه آوازی و شنیدنی اختصاصی را برای سریال جیران بخواند و این همکاری ماندگار و شنیدنی را در خاطره جمعی ما ثبت کند. این ترانه‌ها و قطعه‌های دوست‌داشتنی را اینجا بشنوید و دانلود کنید

کاری از آریا عظیمی‌نژاد را بشنوید
تیتراژ ابتدایی سریال نیسان آبی

نیسان آبی سریال بی‌ادعا و محبوبی در ژانر کمدی بود که مورد استقبال بینندگان فیلیمو قرار گرفت. بد نیست تیتراژ این سریال موفق منوچهر هادی را در فیلیموشات بشنوید.

۳ قطعه عاشقانه
تیتراژ سریال می خواهم زنده بمانم با صدای همایون شجریان

همایون شجریان، خواننده محبوب و صاحب‌سبک عرصه موسیقی، تیتراژ سریال می خواهم زنده بمانم را با حال و هوایی عاشقانه خواند. او برای این سریال عاشقانه فیلیمو ۳ قطعه خوانده است که می‌توانید اینجا بشنوید.

همزمان با پخش قسمت نخست سریال حسین سهیلی‌زاده
تیتراژ سریال ملکه گدایان با صدای روزبه بمانی

آهنگ تیتراژ انتهایی سریال ملکه گدایان با نام علاج به عنوان تازه‌ترین اثر موسیقیایی روزبه بمانی در آستانه انتشار قسمت نخست ملکه گدایان، در دسترس مخاطبان قرار گرفت.