مرور بخش

گزارش سریال

نگاهی به قسمت سیزدهم و پایانی سریال زخم کاری 2
اومدم مثل یه ببر کینه‌توز

قسمت سیزدهم و پایانی سریال زخم کاری 2 جمعه دهم آذر 1402 از فیلیمو پخش شد. این قسمت پر از اتفاق‌های مهم و غیرقابل پیش‌بینی بود که در نهایت مخاطب را آماده و منتظر فصل سوم این سریال پرهیجان می‌کند. در ادامه مروری داریم بر مهم‌ترین نکات قسمت سیزدهم سریال زخم کاری – بازگشت.

نگاهی به قسمت دوازدهم و ماقبل آخر سریال زخم کاری 2
مرگ شیدا؛ لحظه موعود فروپاشی

قسمت دوازدهم سریال زخم کاری 2 روز جمعه سوم آذر 1402 از فیلیمو پخش شد. در این قسمت از سریال شاهد اتفاق‌های بسیار عجیب و متفاوتی بودیم. از حضور پانته‌آ وارث ریزآبادی‌ها تا مرگ شیدا و ویرانی میثم. با مرور نکات قسمت دوازدهم سریال زخم کاری – بازگشت همراه باشید.

نگاهی به قسمت یازدهم سریال زخم کاری 2
زمان انتقام فرا رسیده است؟

قسمت یازدهم سریال زخم کاری ۲ جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲ از فیلیمو پخش شد. در این قسمت شاهد بودیم که چطور پس‌لرزه‌های مرگ شفاعت تمامی خانواده‌ها را درگیر خود کرده است و زندگی تمامی شخصیت‌های داخل فیلم را تحت‌الشعاع قرار داده است. در ادامه مروری داریم بر مهم‌ترین نکات قسمت یازدهم سریال زخم کاری؛ بازگشت.

عکس های پشت صحنه سریال آکتور

همیشه سرک کشیدن به پشت صحنه سریال‌ها و فیلم‌ها از جذاب‌ترین کنجکاوی‌هاست؛ برای همین عکس های پشت صحنه سریال آکتور را اینجا مشاهده می‌کنید که توسط تیم تولید سریال در اختیار فیلیموشات قرار گرفته؛ سریالی که بیشترین جوایز جهانی را صید کرده است. در بخش دوم، ۲ ویدئوی کوتاه می‌بینید از پشت صحنه سریال آکتور…

نگاهی به قسمت دهم سریال زخم کاری 2
خداحافظی با شفاعت…

قسمت دهم سریال زخم کاری ۲ روز جمعه ۱۹ آبان از فیلیمو پخش شد. در این قسمت شاهد اتفاق‌های عجیبی بودیم که روند داستان و ماجراهای آن را وارد فاز تازه‌ای کرد. مرگ شفاعت و خروش مالک در این قسمت نشان داد ماجراهای زخم کاری در فصل دوم آتش زیر خاکستری بود که دارد زبانه می‌کشد. در ادامه مروری داریم بر مهم‌ترین…

نگاهی به قسمت نهم سریال زخم کاری 2
خالی نکنی میثم…

قسمت نهم سریال زخم کاری 2 روز جمعه 12 آبان از فیلیمو پخش شد. در این قسمت شاهد بودیم که چطور بعد از مرگ فرنهادزاده طلوعی توانست جاده رقیبان را خالی کند و راه را برای رسیدن به اهداف خود هموار کند. نگاهی می‌اندازیم به مهم‌ترین نکته‌های قسمت نهم سریال زخم کاری – بازگشت.

به بهانه در گذشت ستاره سریال محبوب فرندز؛ چندلر دوست‌داشتنی ما
۱۰ حقیقت درباره متیو پری؛ پادشاه طعنه و شوخ‌طبعی

روز گذشته خبر پیدا شدن جسم بی‌جان متیو پری در جکوزی خانه‌اش باعث دلشکستگی و ناراحتی بسیاری از هواداران سریال فرندز در سراسر جهان شد و خیلی زود #MatthewPerry و #ChandlerBing ترند توییتر و اینستاگرام شد تا شوک و غم ناشی از شنیدن این خبر به گوش همه برسد. خیلی از کاربران مرگ متیو را به از دست دادن یک…

نگاهی به قسمت هشتم سریال زخم کاری 2
این تازه آغاز ماجراست…

قسمت هشتم سریال زخم کاری 2 جمعه پنجم آبان 1402 از فیلیمو پخش شد. با اتفاق‌هایی که در هفته قبل رخ داد ریتم سریال برای رسیدن به سرنخ‌های جدید سریع‌تر شده و هیجان باز هم به رگ داستان وارد شده است. در ادامه مروری داریم بر مهم‌ترین اتفاق‌های قسمت هشتم سریال زخم کاری 2.

ما انتخاب کردیم ولی نظر شما چیست؟
بهترین ها در فینال فصل اول شب‌های مافیا؛ زودیاک

فصل اول شب‌های مافیا؛ زودیاک بعد پخش ۹ قسمت پرهیجان مقدماتی به مرحله فینال رسید. مرحله‌ای که در هر ۳ قسمت نشان داد خیلی بیش از ۹ قسمت قبل پر است از اتفاقات غیرقابل پیش بینی و پرهیجان که هم برای بازیکنان و هم برای تماشاگران جذابتر شده. با نگاهی به قسمت‌های فینال مروری کرده‌ایم بر ترین‌های این بازی.…

نگاهی به قسمت هفتم سریال زخم کاری 2
بوی خون فرا گرفته قصه رو…

قسمت هفتم سریال زخم کاری؛ بازگشت ساخته محمدحسین مهدویان جمعه 28 مهر 1402 از فیلیمو پخش شد. در این قسمت درام سریال باز هم به سراغ قتل و جنایت رفت تا هیجان همچنان بر اتمسفر اثر سایه بیندازد و شاهد یکی از قسمت‌های خوب این فصل باشیم. در ادامه نگاهی داریم به حاشیه و روند قصه قسمت هفتم این سریال.

نگاهی به قسمت ششم سریال زخم کاری 2
مهدویان بازیگر زخم کاری شد

قسمت ششم سریال زخم کاری؛ بازگشت جمعه 21 مهر از فیلیمو پخش شد. در این قسمت شاهد اتفاق‌های مختلفی بودیم که از جمله مهم‌ترین‌هایش دیدار سیما با عشق قدیمی‌اش و بازیگری محمدحسین مهدویان برای اولین بار، بود. حالا مروری داریم بر نکات مهم قسمت ششم سریال فصل دوم زخم کاری و روند داستان را بررسی می‌کنیم.

نگاهی به قسمت پنجم سریال زخم کاری 2
قتل منصوره، پایان ریزآبادی ها

قسمت پنجم سریال زخم کاری؛ بازگشت جمعه 14 مهر از فیلیمو پخش شد. در این قسمت اتفاقات داستان به نحوی پیش رفت که طلوعی در موضع ضعف قرار گرفت و میثم تا اینجای داستان توانست جای خالی پدر را با تصمیم‌های عجیب و غریبش پر کند. در ادامه مروری داریم بر نکات مهم قسمت پنجم سریال زخم کاری و روند داستان را بررسی…

نگاهی به قسمت چهارم سریال زخم کاری 2
معمای جدیدی به نام فرنهادزاده

قسمت چهارم سریال زخم کاری؛ بازگشت روز جمعه هفتم مهر 1402 از فیلیمو پخش شد. در این قسمت شاهد اتفاق‌های زیادی بودیم که در روند کلی درام تاثیرات زیادی خواهد گذاشت و از این رو مرور آن‌ها در این مطلب شاید خالی از لطف نباشد.

نکته‌هایی درباره قسمت سوم زخم کاری 2
مالک چگونه زنده ماند؟

قسمت سوم سریال زخم کاری 2 روز جمعه آخرین روز تابستان 1402 از فیلیمو پخش شد. حالا دیگر تکلیف بخشی از شخصیت‌پردازی سریال مشخص شده است و مخاطب به خوبی می‌تواند رابطه میان کاراکترها و چگونگی شکل گیری آن را آنالیز کند.

نگاهی به قسمت دوم زخم کاری 2
سمیرا وارد می‌شود

قسمت دوم فصل دوم سریال زخم کاری روز جمعه 24 شهریور 1402 از فیلیمو پخش شد. در این قسمت شاهد اتفاق‌های عجیب و غیرقابل انتظار بودیم تا جورچین ماجراهای ریزآبادی‌ها به مرحله مسعود طلوعی برسد. مردی مرموز و چند وجهی که حضور مهمی در اتفاق‌های این فصل سریال دارد.

معرفی مرد همه کاره و هیچ کاره فصل اول و نقش‌اول فصل دوم
درباره طلوعی در زخم کاری چه می‌دانیم؟

طلوعی یکی از شخصیت‌های مرموز و پر پرسش سریال زخم کاری است که از قسمت‌های ابتدایی فصل اول نام آن میان کاراکترها مطرح می‌شد. طلوعی حالا در فصل دوم با بازی کامبیز دیرباز حضور پررنگی دارد. در اینجا معرفی داریم بر این شخصیت و چرایی حضورش در سریال محبوب این روزها.