مرور رده

گزارش سریال

همه نکات جذاب قسمت پنجم میدان سرخ
آیا جان شیدا در خطر است؟

میدان سرخ در سمت پنجمش نشان داد همان‌قدر که اکشن و مافیایی است، همان‌قدر هم هیجانی و ماجراجویانه است. پنجمین قسمت یک سریال باشد و این‌همه اتفاق جور و واجور افتاده باشد، حتما پای قسمت‌های پرماجراتری هم در میان است. اتفاقات این قسمت، رفتن…

درباره خواننده هایی که بازیگر شدند
دیگر صدا کافی نیست

در میان بازیگران، چهره‌های زیادی را سراغ‌ داریم که وقتی درجه بالایی از شهرت می‌رسند احساس می‌کنند باید هنرشان را در رشته‌های مختلف هم گسترش دهند. به همین دلیل هم بازیگرانی داریم که از قضا بیشترشان هم خواننده‌های موفقی نیستند. برعکس این…

تحلیل و بررسی فینال فینالیست‌های شب‌های مافیا
آخرِ هیجان

دیگر فینال فینالیست‌ها و همه چیز در بالاترین سطح از بازی مافیا قرار دارد. برای همین نوشتن این مطلب‌های سریالی و انتخاب ترین‌ها سخت می‌شود. اختلاف سلیقه و نظر هم همیشه هست. پس اگر نظرتان با این انتخاب‌ها یکی نبود، حتما بنویسید.

بررسی قسمت به قسمت فینال شب‌های مافیا
ترین‌های مافیایی

دوباره نوبت فینال شب‌های مافیاست و تحلیل‌های ما درباره این مجموعه هیجان‌انگیز و پر سابقه. اینجا «ترین»های قسمت اول و دوم و سوم فینال را می‌خوانید. نقد و بررسی بازیکنان شب های مافیا 3 - فصل 4 خواندنی است. مخالف بودید، نظر بدهید.

خاطره‌بازی با کارنامه تورج نصر به بهانه بازی در نارگیل
مرد دو هزار صدا

خاطره‌سازی یک هنر است و چه پرشمارند هنرمندان عرصه دوبله که سهمی انکار ناشدنی در بخشی از خاطرات سینمایی و تلویزیونی ما دارند؛ هنرمندانی از جنس تورج نصر که هنر خاطره سازی را بلد بودند.

مرور افتخارات و سابقه بازیگران سریال جدید فیلیمو
گردهمایی سیمرغی‌ها در میدان سرخ

قسمت اول سریال میدان سرخ، روز جمعه منتشر شد. سریالی که اکثر بازیگرانش جزو چهره‌های مطرح سینما و تلویزیون هستند. مروری داریم بر کارنامه بازیگران اصلی این سریال.

خاطره‌بازی با کارنامه حسین رفیعی به بهانه حضور در نارگیل
از نیم رخ تا نارگیل

حسین رفیعی در سریال نارگیل در همان شمایل دوست‌داشتنی ایفاگر نقش بابک راستگو است؛ در ادامه در رابطه با نقش‌آفرینی او بیشتر می‌خوانید.

خاطره بازی با فیلم‌های مهدی فقیه

بیش از نقش‌هایش، خودش بر ای‌مان آشناست؛ مهدی فقیه، پیرمرد خوش‌لهجه و شیرین‌زبان شیرازی که در تازه‌ترین نقش‌آفرینی خود در سریال نارگیل مقابل دوربین حاضر شده است. برای آشنایی بیشتر با این هنرمند با فیلیمو شات همراه باشید.

درباره سهم کم عاشورا از سینما و تلویزیون ایران | برخیز که شور محشر آمد..‌‌.

چطور با وجود اهمیت و نفوذ پررنگ واقعه کربلا در فرهنگ شیعی، هرسال شاهد پخش چند فیلم و سریال ثابت هستیم؟ چرا سهم واقعه عاشورا از سینما و تلویزیون ایران کم است؟