بازگشت نو کمبل به فیلم «جیغ ۵» تایید شد

حضور نو کمبل در فیلم «جیغ ۵» تایید شد؛‌ او باردیگر در نقش سیدنی پرسکات ظاهر می‌شود و طرفداران این مجموعه بسیار هیجانزده هستند.

پیش‌ازاین، حضور بازیگرانی مثل کورتنی کاکس و دیوید آرکت در قسمت جدید این مجموعه‌فیلم، تایید شده بود؛ اما همکاری نو کمبل در این قسمت نامشخص بود. به‌هرحال، او تصمیم خود را گرفت و بالاخره قرارداد بازی در این فیلم ترسناک را امضا کرد. با فیلیمو شات همراه باشید تا به جزییات حضور نو کمبل در فیلم «جیغ ۵» بپردازیم.


نو کمبل پس از گفت‌وگویی که با دو کارگردان، متیو بتینلی-اوپلین و تایلر جیلت (معروف به رادیو سایلنس) داشت، گفت: «با رادیو سایلنس گفت‌وگویی داشتم و آن‌ها احترام و محبت خود را به وس کریون نشان دادند؛ احترام و تحسینی که همگی ما بابت ساخت این مجموعه برای او قائل هستیم.» کمبل همچنین گفت: «از بازی دوباره‌ نقش سیدنی پری‌اسکات و بازگشت به شهر وودسیبورو به‌شدت هیجان‌زده هستم.» او با انتشار عکسی در اینستاگرام، بازگشت خود را به عموم مردم رسما اعلام کرد و نوشت: « دوباره سلام سیدنی…»

همکاری عوامل پشت صحنه‌ فیلم «آماده باشی یا نه» (با عنوان اصلی «Ready or not») با سازندگان فیلم «جیغ ۵» قبلا تایید شده بود. تهیه‌کنندگی و نویسندگی فیلم جدید مجموعه«جیغ» را جیمز وندربیلت و کارگردانی آن را متیو بتینلی-اوپلین و تایلر جیلت به‌صورت مشترک انجام می‌دهند.

هنوز اطلاعات زیادی درباره فیلم در دسترس نیست ولی از حضور سه بازیگر جدید به نام‌های ملیسا باررا، جک کواید و جنا اورتگا که به جمع بازیگران قدیمی اضافه شده‌اند، خبر داده‌اند. یکی از اعضای تیم تولید گفت: «داریم حسابی خودمان را سورپرایز می‌کنیم. همکاری با نو، آرزوی دیرینه‌ من بود و خوشحالم که بالاخره این شانس را پیدا کردم. کاراکتر سیدنی پرسکات بسیاری را به دیدن این فیلم علاقه‌مند کرد؛ بدون حضور نو، این فیلم چیزی کم داشت و ما خیلی خوشحال هستیم که افتخار همکاری با او را در وودسیبور داریم.»

اما حضور نو کمبل در فیلم «جیغ ۵» تنها خبر جنجالی نیست. طبق آخرین اخبار، مارلی شلتن که در «جیغ ۴» نقش دپیوتی جودی هیکس را داشت، در «جیغ ۵» هم به ایفای همین نقش می‌پردازد. ناگفته نماند که بازیگران جدید هم به این مجموعه اضافه شده‌اند: دیل مینت، میسون گودینگ، مایکی مدیسون، کایل گالنر و جزمین سوی براون از بازیگران جوان «جیغ ۵» هستند.
فیلم‌برداری در ویلمینگتون در شمال کارولینا با چشم اندازی از شهر پارامونت انجام می‌شود. این فیلم در تاریخ ۱۴ ژانویه ۲۰۲۲ (۲۴ دی ۱۴۰۰) آماده‌ اکران است.


منبع:‌ Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم