نگاهی به آمار تماشاگران و مخاطبان بازیگری که راهش را از خانواده جدا کرد

باران کوثری؛ ستاره در نقش‌آفرینی‌های متفاوت

۲۵ مهر سالروز تولد یکی از بهترین بازیگران زن حال حاضر سینمای ایران است

که امسال وارد سی و هفتمین سال زندگی‌اش می‌شود. او که فرزند رخشان بنی‌اعتماد و جهانگیر کوثری (تهیه‌کننده سینما و مفسر و گزارشگر قدیمی فوتبال) است سال گذشته حضوری متفاوت را در سریال «ملکه گدایان» به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده در پلتفرم فیلیمو تجربه کرد و تا به امروز ۴۶ فیلم با نقش آفرینی او در سینماهای ایران به نمایش درآمده که از این میان «توفیق اجباری» ساخته محمدحسین لطیفی پرتماشاگرترین اثر کارنامه سینمایی‌اش به حساب می‌آید. در ادامه نگاهی آماری خواهیم داشت بر تعداد تماشاگران آثار اکران شده باران کوثری.

دهه ۷۰ | زیر سایه مادر

باران کوثری با وجود آنکه که بازی در سینما را در ۶ سالگی و با بازی در فیلم سینمایی «بهترین بابای دنیا» (۱۳۷۰) ساخته داریوش فرهنگ آغاز کرد اما در ادامه و تا پایان دهه ۷۰ تنها فقط در ساخته‌های مادرش رخشان بنی‌اعتماد نقش‌آفرینی کرد: «نرگس» (۱۳۷۰)، «روسری آبی» (۱۳۷۳)، «بانوی اردیبهشت» (۱۳۷۶)، فیلم کوتاه «باران و بومی» (از مجموعه «داستان های جزیزه») (۱۳۷۷) و «زیر پوست شهر» (۱۳۷۸) و شاید خوش شانس بود که از این میان سه فیلم با استقبال خیلی خوبی در گیشه مواجه شدند.

«نرگس» در دهمین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی، سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن (محمدرضا علیقلی) و دیپلم افتخار بهترین فیلمبرداری (حسین جعفریان) را از آن خود کرد. ضمن اینکه از فریماه فرجامی به خاطر بازی قابل اعتنا و تحسین برانگیزش و همچنین پرویز آبنار برای صدابرداری سخت فیلم تقدیر شد. نویسندگان و منتقدان «نرگس» را که یادآور سینمای خیابانی دهه ۵۰ سینمای ایران بود، ستودند و فیلم رخشان بنی‌اعتماد همچنان پس از گذشت ۳ دهه یکی از بهترین فیلم‌های تاریخ سینمای ایران است. «نرگس» در تاریخ ۸ مهر سال ۱۳۷۱ در سینماهای ایران اکران شد و توانست ۹۶۰ هزار تماشاگر را روانه سالن‌های نمایش دهنده کند و در جایگاه ۱۲ جدول پربیننده‌ترین‌های سال بایستد. در آن سال «دیگه چه خبر؟» ساخته تهمینه میلانی با ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار مخاطب، عنوان پرتماشاگرترین فیلم سال را از آن خود کرده بود.

«روسری آبی» دیگر ساخته رخشان بنی‌اعتماد با هنرنمایی عزت‌الله انتظامی، فاطمه معتمدآریا، گلاب آدینه، جمشید اسماعیل خانی، افسر اسدی، باران کوثری، فرهاد اصلانی و … هم یکی از آثار قابل اعتنای جشنواره سیزدهم فیلم فجر بود. کسب ۲ سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه و بهترین بازیگر نقش مکمل زن (گلاب آدینه) دستاورد فیلم بنی‌اعتماد از جشنواره فیلم فجر بود. ضمن اینکه نویسندگان و منتقدان هم روی خوش به فیلم نشان دادند.

باران کوثری در «روسری آبی» نقش صنوبر خواهر نوبر کردانی (فاطمه معتمدآریا) را بر عهده داشت. فیلم در تاریخ ۱۲ مهر ۱۳۷۴ در سینماهای ایران به روی پرده رفت و موفق شد بیش از ۱ میلیون و ۲۱۸ هزار مخاطب را روانه سالن‌های سینمای کند و در رتبه ۱۰ جدول پربیننده‌ترین‌های سال قرار گیرد. آن سال فیلم «پرواز از اردوگاه» ساخته حسن کاربخش با ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار نفر عنوان پرتماشاگرترین فیلم سال را به دست آورد و فیلم «می‌خواهم زنده بمانم» به کارگردانی ایرج قادری با جذب بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار مخاطب در رده دوم ایستاد.

دیگر فیلم باران کوثری «زیر پوست شهر» ساخته رخشان بنی‌اعتماد بود که در سال ۱۳۷۸ ساخته شد و همان سال بدون حضور در جشنواره فیلم فجر راهی اکران سینماها شد. کوثری برای اولین بار در این فیلم نقش جدی و پررنگی داشت و اتفاقا نشان داد که بازیگر توانمندی است. «زیر پوست شهر» با حضور بازیگرانی چون گلاب آدینه، محمدرضا فروتن، ابراهیم شیبانی، محسن قاضی مرادی، حمیرا ریاضی، مهراوه شریفی‌نیا، مریم بوبانی، علیرضا اوسیوند، نازنین فراهانی و … بیشتر از دو فیلم قبلی بنی‌اعتماد از جانب نویسندگان و منتقدان تحسین شد و توانست از چهارمین جشن خانه سینما ۴ تندیس بهترین کارگردانی، بهترین بازیگر نقش اول زن (گلاب آدینه)، بهترین صداگذاری (محمدرضا دلپاک) و بهترین چهره‌پردازی (مهری شیرازی) را کسب کند. ضمن اینکه بعدها و در سال ۱۳۸۰ جایزه نتپک بهترین فیلم جشنواره کارلو وی واری و همچنین جایزه بهترین فیلم جشنواره فیلم مسکو هم به «زیر پوست شهر» تعلق گرفت.

بانوی اردیبهشت با بازی باران کوثری

فیلم رخشان بنی‌اعتماد در تاریخ ۴ آبان سال ۱۳۷۹ اکران عمومی شد و بیش از ۱ میلیون و ۶۸۷ هزار تماشاگر از آن دیدن کردند و رتبه ۴ جدول پربیننده‌ترین‌های سال به «زیر پوست شهر» رسید. در آن سال «شوکران» ساخته بهروز افخمی با ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار مخاطب عنوان پرتماشاگرترین فیلم سال را از آن خود کرد. بنی‌اعتماد پس از «روسری آبی» و قبل از «زیر پوست شهر» فیلم شخصی «بانوی اردیبهشت» را ساخت که باران کوثری هم در آن نقش کوتاهی ایفا کرده بود.

 

دهه ۸۰ | سیمرغ، فرهادی و تثبیت جایگاه

باران کوثری در دهه ۸۰ در ۱۸ فیلم حضور داشت که از این میان می‌توان به فیلم‌های مهمی چون «رقص در غبار» (اصغر فرهادی)، «خوابگاه دختران» و «روز سوم» (محمدحسین لطیفی»، «تقاطع» (ابوالحسن داودی)، «خون بازی» (رخشان بنی اعتماد)، «دایره زنگی» (پریسا بخت‌آور)، «هیچ» و «اسب حیوان نجیبی است» (عبدالرضا کاهانی) اشاره کرد.

کوثری در دهه ۸۰ هم ۳ فیلم پرتماشاگر با تعداد مخاطبان بالای یک میلیون نفر داشت: «خوابگاه دختران» و «توفیق اجباری» هر دو ساخته محمدحسین لطیفی و «دایره زنگی» به کارگردانی پریسا بخت‌آور.

شاید این از خوش شانسی باران کوثری باشد که در اولین ساخته اصغر فرهادی با نام «رقص در غبار» نقش آفرینی کرده است. فرهادی پس از ساخت مجموعه «داستان یک شهر» و همچنین مشارکت در نگارش فیلمنامه «ارتفاع پست» با ابراهیم حاتمی‌کیا در سال ۱۳۸۱ دست به کار ساخت اولین فیلم سینمایی‌اش شد که در بیست و یکمین جشنواره فیلم فجر جایزه ویژه هیات داوران را از آن خود کرد و در جشن خانه سینما هم موفق به کسب ۴ تندیس بهترین فیلم، بهترین فیلمنامه (اصغر فرهادی، محمدرضا فاضلی و علیرضا بذرافشان)، بهترین بازیگر نقش اول مرد (فرامرز قریبیان) و بهترین صدابرداری (حسن زاهدی) شد. همچنین «رقص در غبار» در مراسم جوایز آسیاپاسیفیک (۲۰۰۳) جوایز بهترین کارگردانی، بهترین فیلمنامه و بهترین بازیگر نقش اول مرد (فرامرز قریبیان) را به دست آورد.

«رقص در غبار» اما در گیشه موفق نبود. این فیلم در تاریخ ۵ آذر سال ۱۳۸۲ در سینماهای ایران به نمایش درآمد و تنها نزدیک به ۳۴ هزار تماشاگر را جذب سالن‌های نمایش کرد و در جایگاه ۴۳ جدول پرمخاطب‌ترین‌های سال ایستاد.

«خوابگاه دختران» به کارگردانی محمدحسین لطیفی که پس از «شب بیست و نهم» یکی از آثار موفق در ژانر وحشت سینمای ایران به شمار می رود با نقش آفرینی بازیگرانی چون باران کوثری، مجید صالحی، صادق صفایی، نگار جواهریان، اسماعیل پوررضا، فرحناز منفی ظاهر و … بدون حضور در جشنواره فیلم فجر در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۸۳ به اکران عمومی درآمد و توانست نزدیک به ۱ میلیون و ۵۹۰ هزار نفر را روانه سالن‌های نمایش کند و پس از فیلم‌های «کما» و «مارمولک» عنوان سومین فیلم پرتماشاگر سال را به خود اختصاص دهد.

باران کوثری در فیلم خوابگاه دختران

باران کوثری سرانجام برای هشتمین حضور در فیلمی به کارگردانی مادرش به جایزه رسید. او در بیست و پنجمین دوره فیلم فجر با هنرنمایی در فیلم‌های «خون بازی» (رخشان بنی اعتماد و محسن عبدالوهاب) و «روز سوم» (محمدحسین لطیفی) سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را از آن خود کرد. هر ۲ فیلم از مهم‌ترین و بهترین آثار آن دوره جشنواره بودند. لطیفی با سرعتی باورنکردنی فیلم پرهزینه «روز سوم» را با بازی پوریا پورسرخ، حامد بهداد، برزو ارجمند و … به جشنواره رساند و سیمرغ بلورین بهترین فیلم و بهترین کارگردانی را به دست آورد و همچنین سیمرغ بلورین بهترین طراحی صحنه و لباس (محسن نوروزی) به فیلم «روز سوم» رسید.

سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه (رخشان بنی‌اعتماد، نغمه ثمینی، فرید مصطفوی، محسن عبدالوهاب)، بهترین تدوین (سپیده عبدالوهاب)، بهترین چهره‌پردازی (مهرداد میرکیانی) و بهترین اثر هنر و تجربه برای فیلمبرداری (محمود کلاری) هم به فیلم «خون بازی» رسید و باران کوثری از این حیث که برای هر ۲ فیلمی که بخش مهمی از جوایز جشنواره را به خود اختصاص داده بودند، سیمرغ بلورین گرفته بود، در تاریخ برگزاری جشنواره فیلم فجر رکورددار شد. بیتا فرهی، مسعود رایگان و بهرام رادان از بازیگران اصلی «خون بازی» بودند. بیتا فرهی پس از درخشش در «هامون» و «بانو»، پس از سال‌ها بار دیگر با نقش‌آفرینی تحسین‌برانگیزش درخشید.

«روز سوم» در تاریخ ۲۳ خرداد سال ۱۳۸۶ اکران شد و نزدیک به ۴۳۰ هزار نفر از آن دیدن کردند و رتبه ۸ جدول پرتماشاگرترین‌های سال به فیلم محمدحسین لطیفی رسید. «خون بازی» هم نوروز سال ۱۳۸۶ در سینماهای ایران به نمایش درآمد و حدود ۲۸۰ هزار نفر مخاطب جذب کرد و در رتبه ۱۵ جدول پربیننده‌ترین‌های سال قرار گرفت.

کمدی رمانتیک «توفیق اجباری» که محمدحسین لطیفی آن را بلافاصله پس از ساخت «روز سوم» جلوی دوربین برد، بدون حضور در جشنواره فیلم فجر و با بازی محمدرضا گلزار، باران کوثری، رضا عطاران، نیوشا ضیغمی و … در تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۸۶ در سینماهای ایران به نمایش درآمد و بیش از ۱ میلیون و ۸۳۰ هزار تماشاگر از آن دیدن کردند و پس از فیلم «اخراجی‌ها» و با اختلافی اندک، عنوان دومین فیلم پرمخاطب سال را به دست آورد.

کوثری در سال ۱۳۸۶ در اولین فیلم سینمایی پریسا بخت‌آور با فیلمنامه‌ای نوشته اصغر فرهادی ایفای نقش کرد: «دایره زنگی». فیلمی پربازیگر و خوش ریتم و داستانگو و با حضور صابر ابر، مهران مدیری، محمدرضا شریفی نیا، حامد بهداد، امین حیایی، نیما شاهرخ شاهی، گوهر خیراندیش، بهاره رهنما، امید روحانی، نیلوفر خوش خلق، نگار فروزنده، مهدی پاکدل، امیر نوری، سارینا فرهادی، محسن قاضی مرادی، اکرم محمدی، ملیکا شریفی نیا، رامین راستاد و … که در آستانه برگزاری بیست و ششمین جشنواره فیلم فجر و به دلیل عدم حضور در بخش مسابقه از حضور در آن انصراف داد، نوروز سال ۱۳۸۷ به روی پرده سینماهای ایران رفت و ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از آن استقبال کردند و عنوان دومین فیلم پرتماشاگر سال را به دست آورد.

فیلم توفیق اجباری با بازی باران کوثری

دهه ۹۰ | دوران اوج بازیگری

باران کوثری در دهه ۸۰، بیست و دو فیلم سینمایی بر پرده سینماهای ایران داشت که از این میان برای نقش آفرینی در فیلم «کوچه بی نام» دومین سیمرغ بلورین کارنامه بازیگری‌اش را به دست آورد و بازی‌های در خور توجه و تحسین برانگیزی در بیشمار فیلم سینمایی از خود بر جای گذاشت که از آن جمله می‌توان به هنرنمایی او در فیلم‌های «من مادر هستم» (فریدون جیرانی)، «بغض» و «عصبانی نیستم» (رضا درمیشیان)، «قصه‌ها» (رخشان بنی اعتماد)، «سد معبر» و «بی همه چیز» (محسن قرایی)، «عرق سرد» (سهیل بیرقی)، «جان دار» (حسین امیری دوماری، پدرام پورامیری)، «بی حسی موضعی» (حسین مهکام) اشاره کرد.

از میان این ۲۲ فیلم، تنها یک فیلم توانست در گیشه گلیمش را از آب بیرون بکشد: «لانتوری» و یک فیلم هم تماشاگر متوسطی داشت: «کوچه بی نام».

حضور در دو فیلم «قصه پریا» و «من مادر هستم» ساخته فریدون جیرانی در اواخر و اوایل دهه ۸۰ و ۹۰ تجربه موفقی برای باران کوثری بود. هر دو فیلم موفق به حضور در جشنواره فیلم فجر نشدند و مستقیم به روی پرده سینماهای ایران رفتند. «من مادر هستم» با هنرنمایی فرهاد اصلانی، پاتته آ بهرام، حبیب رضایی، هنگامه قاضیانی، امیرحسین آرمان و ناصر طهماسب که در تاریخ ۸ آذر ۱۳۹۱ به اکران درآمد در نهایت ۴۰۰ هزار بیننده داشت و در رتبه ۵ جدول پرتماشاگرترین فیلم های سال قرار گرفت. اکران ناقص و نصفه فیلم در عدم استقبال از فیلم هم بی تاثیر نبود.

نقش آفرینی درخشان کوثری در فیلم «قصه‌ها» در اپیزود پایانی فیلم یکی از نقاط عطف کارنامه سینمایی باران کوثری است. او در این اپیزود همراه با پیمان معادی یکی از درخشان‌ترین سکانس‌های تاریخ سینمای ایران را رقم زدند. سکانسی که با یک غافلگیری به اوج خود می‌رسد.

«قصه‌ها» که سرنوشت آدم‌های آثار قبلی رخشان بنی اعتماد است، نزدیک به ۴ سال در محاق توقیف بود که سرانجام توانست در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ در سینماها اکران شود. بیش از ۱۴۱ هزار نفر به دیدن فیلم رفتند و جایگاه بیستم جدول پربیننده‌ترین‌های سال هم به فیلم بنی‌اعتماد تعلق گرفت.

باران کوثری برای بازی‌اش در فیلم «کوچه بی نام» ساخته هاتف علیمردانی نه تنها از سی و سومین جشنواره فیلم فجر دومین سیمرغ بلورینش را به دست آورد، بلکه تندیس هجدهمین جشن خانه سینما و همچنین تندیس نهمین دوره جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی را نیز از آن خود کرد. این فیلم که بهترین اثر کارنامه فیلمسازی هاتف علیمردانی است و بازیگرانی چون فرهاد اصلانی، فرشته صدرعرفایی، پانته‌آ بهرام، امیر آقایی، ستاره پسیانی، محمدرضا غفاری، علیرضا استادی در آن حضور دارند، در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ به روی پرده سینماها رفت و نزدیک به ۶۰۰ هزار نفر را جذب سالن‌های نمایش کرد و در رده ۷ جدول پرمخاطب‌ترین‌های سال قرار گرفت.

«لانتوری» به کارگردانی رضا درمیشیان، پرتماشاگرترین فیلم باران کوثری در دهه ۹۰ است. در این فیلم که برنده سیمرغ بلورین بهترین صدا (حسین مهدوی، سعید بجنوردی و محمدرضا دلپاک) از سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر شد، نوید محمدزاده، مریم پالیزبان، مهدی کوشکی، بهرام افشاری، رضا بهبودی، بهناز جعفری، فاطمه نقوی، پریوش نظریه، نادر فلاح، بهرنگ علوی، ستاره پسیانی و سیاوش چراغی‌پور هنرنمایی می‌کنند. «لانتوری» در تاریخ ۱۳ مرداد سال ۱۳۹۵ در سینماهای ایران اکران شد و توانست ۸۵۳ هزار تماشاگر را جذب سالن‌های نمایش کند و در رتبه هشتم جدول پرمخاطب‌ترین‌های سال بایستد.

فیلم لانتوری با بازی باران کوثری و نوید محمدزاده

پس از «لانتوری» باران کوثری تا پایان دهه ۹۰ فیلم پرتماشاگری بر پرده سینماها نداشته است. البته اگر شرایط پس از دوران همه گیری کرونا و استفاده نیمی از ظرفیت سالن سینما را در نظر بگیریم، فیلم «بی‌همه چیز» ساخته محسن قرایی و با هنرنمایی پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، هادی حجازی فر، باران کوثری، بابک کریمی و … با وجود جذب حدود ۳۹۰ هزار تماشاگر و کسب رتبه ۴ جدول پرمخاطب‌ترین‌های سال که در زمستان سال گذشته (۱۴۰۰) اتفاق افتاد، فیلم موفقی در گیشه به حساب می‌آید.

«عصبانی نیستم» دیگر ساخته رضا درمیشیان که در سال ۱۳۹۲ ساخته شده بود و پس از ۵ سال توقیف به اکران عمومی رسید، با وجود موفقیت در جشنواره بیست و دوم فیلم فجر که البته خروج فیلم از داوری شب قبل از مراسم اختتامیه یکی از اتفاقات جنجالی آن سال بود، اما فیلم در گیشه موفق نبود. «عصبانی نیستم» در ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ در سینماهای ایران به نمایش درآمد و تنها توانست ۳۲۸ هزار نفر را روانه سالن‌های سینما کند و در رتبه ۲۴ جدول پربیننده‌ترین‌های سال بایستد. نوید محمدزاده، باران کوثری، رضا بهبودی و بهرام افشاری گروه بازیگران فیلم را تشکیل می‌دادند.

چهره‌ها از نمای فیلیموشات

یکی دیگر از نقش‌آقرینی‌های درجه یک و تحسین برانگیز باران کوثری در نیمه دوم دهه ۹۰ حضور در فیلم «عرق سرد» ساخته سهیل بیرقی بود. فیلم در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر موفق به کسب سه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد (امیر جدیدی)، بهترین بازیگر نقش مکمل زن (سحر دولتشاهی) و بهترین تدوین (بهرام دهقانی و محمد نجاریان) شد. ضمن اینکه باران کوثری، هدی زین العابدین و لیلی رشیدی هم در بخش‌های بازیگری و همچنین کارن همایونفر (موسیقی) و فرشاد محمدی (فیلمبرداری) نامزد دریافت جایزه بودند. البته باران کوثری برای بازی در همین فیلم دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول زن را از دوازدهمین جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی دریافت کرد.

«عرق سرد» در تاریخ ۴ مهر ۱۳۹۷ اکران عمومی شد و نزدیک به ۲۰۰ هزار نفر از آن دیدن کردند و در جایگاه ۳۲ جدول پرمخاطب‌ترین‌های سال قرار گرفت.

باران کوثری در فیلم عرق سرد

فیلم‌های به نمایش درنیامده باران کوثری

باران کوثری در حال حاضر تنها فیلم «عامه پسند» سومین ساخته سهیل بیرقی و با نقش آفرینی فاطمه معتمدآریا و هوتن شکیبا را که در سال ۱۳۹۸ ساخته شد، در انتظار اکران دارد. فیلمی که کوثری برای بازی در آن نامزد دریافت سیمرغ بلورین از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شد.

 

ده فیلم پرتماشاگر باران کوثری

ردیف نام فیلم سال
ساخت
تاریخ
اکران
سال
اکران
تعداد
تماشاگران
رتبه
۱ توفیق اجباری ۱۳۸۶ ۱۶ آبان ۱۳۸۶ ۱,۸۳۰,۴۳۳ ۲
۲ زیر پوست شهر ۱۳۷۸ ۴ آبان ۱۳۷۹ ۱,۶۸۷,۶۱۷ ۴
۳ خوابگاه دختران ۱۳۸۳ ۲۴ آبان ۱۳۸۳ ۱,۵۸۹,۳۲۵ ۳
۴ روسری آبی ۱۳۷۳ ۱۲ مهر ۱۳۷۴ ۱,۲۱۸,۸۷۳ ۱۰
۵ دایره زنگی ۱۳۸۶ ۲۹ اسفند ۱۳۸۶ ۱۳۸۷ ۱,۲۰۶,۳۰۱ ۲
۶ نرگس ۱۳۷۰ ۸ مهر ۱۳۷۱ ۹۶۰,۵۱۷ ۱۲
۷ لانتوری ۱۳۹۴ ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۸۵۳,۶۳۰ ۸
۸ کوچه بی نام ۱۳۹۳ ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ ۵۹۷,۶۹۴ ۷
۹ تقاطع ۱۳۸۴ ۲۶ مهر ۱۳۸۵ ۴۳۶,۶۲۲ ۱۵
۱۰ روز سوم ۱۳۸۵ ۲۳ خرداد ۱۳۸۶ ۴۲۹,۴۲۴ ۸

تعداد فیلم‌های آثار اکران شده باران کوثری

تعداد تماشاگران آثار اکران شده باران کوثری

ردیف نام فیلم سال
ساخت
تاریخ
اکران
سال
اکران
تعداد
تماشاگران
رتبه وضعیت اکران
۱ بهترین بابای دنیا ۱۳۷۰ ۴ دی ۱۳۷۰ ۳۷۷,۳۴۶ ۳۵
۲ نرگس ۱۳۷۰ ۸ مهر ۱۳۷۱ ۹۶۰,۵۱۷ ۱۲
۳ روسری آبی ۱۳۷۳ ۱۲ مهر ۱۳۷۴ ۱,۲۱۸,۸۷۳ ۱۰
۴ بانوی اردیبهشت ۱۳۷۶ ۲۵ شهریور ۱۳۷۷ ۲۲۱,۰۶۰ ۳۵
۵ داستان‍‌‌های جزیره (باران و بومی) ۱۳۷۸ اول فروردین ۱۳۷۹ ۵۱,۹۳۱ ۶۵
۶ زیر پوست شهر ۱۳۷۸ ۴ آبان ۱۳۷۹ ۱,۶۸۷,۶۱۷ ۴
۷ روزگار ما (مستند) ۱۳۸۰ ۲۳ بهمن ۱۳۸۱ ۲۱,۲۰۷ ۵۶
۸ رقص در غبار ۱۳۸۱ ۵ آذر ۱۳۸۲ ۳۳,۳۴۸ ۴۳
۹ برگ برنده ۱۳۸۲ ۲۴ تیر ۱۳۸۳ ۱۱۳,۴۶۰ ۲۳
۱۱ خوابگاه دختران ۱۳۸۳ ۲۴ آبان ۱۳۸۳ ۱,۵۸۹,۳۲۵ ۳
۱۰ گیلانه ۱۳۸۳ ۱۳ مهر ۱۳۸۴ ۱۷۴,۰۶۳ ۲۷
۱۲ تقاطع ۱۳۸۴ ۲۶ مهر ۱۳۸۵ ۴۳۶,۶۲۲ ۱۵
۱۴ خون بازی ۱۳۸۵ اول فروردین ۱۳۸۶ ۲۸۰,۰۱۲ ۱۵
۱۵ روز سوم ۱۳۸۵ ۲۳ خرداد ۱۳۸۶ ۴۲۹,۴۲۴ ۸
۲۰ توفیق اجباری ۱۳۸۶ ۱۶ آبان ۱۳۸۶ ۱,۸۳۰,۴۳۳ ۲
۱۸ کتونی سفید ۱۳۸۶ ۲۳ بهمن ۱۳۸۷ ۳۲۰,۰۵۶ ۴۰
۱۹ دایره زنگی ۱۳۸۶ ۲۹ اسفند ۱۳۸۶ ۱۳۸۷ ۱,۲۰۶,۳۰۱ ۲
۱۷ حیران ۱۳۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۸۸ ۵,۸۳۰ ۶۱
۲۲ پستچی سه بار در نمی زند ۱۳۸۷ ۸ مرداد ۱۳۸۸ ۲۲۹,۵۲۴ ۲۰
۲۳ هیچ ۱۳۸۸ ۲۶ اسفند ۱۳۸۸ ۱۳۸۹ ۱۲۲,۲۱۸ ۲۸
۲۴ لطفا مزاحم نشوید ۱۳۸۸ ۲۸ مهر ۱۳۸۹ ۱۱۴,۹۶۶ ۲۹
۲۱ شیرین ۱۳۸۶ ۲۸ دی ۱۳۹۰ ۵,۸۵۳ ۶۸
۲۵ قصه پریا ۱۳۸۹ ۲۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۶۰,۴۶۳ ۱۸
۲۷ اسب حیوان نجیبی است ۱۳۹۰ ۱۸ آذر ۱۳۹۰ ۳۵۳,۵۸۷ ۹
۲۶ من مادر هستم ۱۳۸۹ ۸ آذر ۱۳۹۱ ۴۰۰,۰۲۷ ۵
۲۹ بغض ۱۳۹۰ ۵ مهر ۱۳۹۱ ۶۸,۵۸۹ ۲۷
۳۰ آزمایشگاه ۱۳۹۰ ۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲۹,۸۶۷ ۱۵
۳۲ شب بیرون ۱۳۹۲ ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱,۱۰۰ ۱۴ هنر و تجربه
۳۳ مستانه ۱۳۹۲ ۲۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۱۰,۱۸۷ ۲۵
۲۸ قصه ها ۱۳۹۰ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۴۱,۷۸۵ ۲۰
۳۴ کوچه بی نام ۱۳۹۳ ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ ۵۹۷,۶۹۴ ۷
۳۵ جامه دران ۱۳۹۳ ۲۰ آبان ۱۳۹۴ ۲۰۹,۵۲۳ ۱۸
۳۷ خنده های آتوسا ۱۳۹۴ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۶۳,۹۴۹ ۴۴
۳۸ لانتوری ۱۳۹۴ ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۸۵۳,۶۳۰ ۸
۳۹ هفت ماهگی ۱۳۹۴ ۱۵ دی ۱۳۹۵ ۳۷۴,۳۱۳ ۱۶
۳۶ خانه دختر ۱۳۹۲ ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۳۴۵,۸۸۳ ۱۸
۴۰ سد معبر ۱۳۹۵ ۶ دی ۱۳۹۶ ۱۴۴,۹۲۱ ۳۳
۴۱ شنل ۱۳۹۵ ۲۶ مهر ۱۳۹۶ ۳۱,۲۴۰ ۶۳
۳۱ عصبانی نیستم ۱۳۹۲ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۳۲۸,۳۰۴ ۲۴
۴۲ بی نامی ۱۳۹۶ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۹,۸۳۸ ۷۵
۴۳ عرق سرد ۱۳۹۶ ۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۹۷,۱۸۶ ۳۲
۴۴ آستیگمات ۱۳۹۶ ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۶۰,۲۳۱ ۳۵
۴۵ جان دار ۱۳۹۷ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۲۸۶,۸۶۹ ۲۳
۴۶ سرکوب ۱۳۹۷ ۲ مرداد ۱۳۹۸ ۷۳,۹۹۰ ۴۰
۴۷ بی حسی موضعی ۱۳۹۸ ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۸,۱۵۳ ۷
۴۹ بی همه چیز ۱۳۹۹ ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ۳۸۹,۲۲۰ ۴
    میانگین تعداد تماشاگر   ۳۶۶,۹۶۸  

تماشای آنلاین فیلمهای باران کوثری

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

1 دیدگاه
  1. baharehanahita می‌نویسد

    خون بازی سریال صاخبدلان دایره زنگی قسنتی که با نیما شاهرخ خ انی بازی کرد دیروز یکی را دیدم وقتی می خواستم ولش کنم دلم نمی اومد ولش کنم