بستن
تاریخچه جستجو

   فیلترشکن شما روشن است. برای استفاده بهتر از فیلیمو و تماشای رایگان با اینترنت ایرانسل، رایتل و مبین‌نت، فیلترشکن خود را خاموش و صفحه را از اول باز کنید.

   سریال قطب شمال

   سریال قطب شمال

   5 /10
   مناسبِ بالای 15 سال
   دوشنبه‌ها، ساعت ۸ صبح
   کارگردان: امین محمودی یکتا
   محصول ایران - ۱۴۰۳
   قسمت‌های
   قطب شمال
   مرتب سازی
   • از اول به آخر
   • از آخر به اول
   • آرشام و صحرا همه چیز را برای زنده شدن خاطرات در حافظه ارغوان مهیا می کنند که سایه مرگ در مسیر آرشام سنگینی می کند و آخرین قدم های انتقام برداشته می شود.
    آرشام و صحرا همه چیز را برای زنده شدن خاطرات در حافظه ارغوان مهیا می کنند که سایه مرگ در مسیر آرشام سنگینی می کند و آخرین قدم های انتقام برداشته می شود.
   • همایون شب و روز به دنبال دزد طلاهاست که در این مسیر تصمیم می گیرد بازی را عوض کند. نقشه ای جدید پیاده می کند تا هدفش را به دام بیاندازد.
    همایون شب و روز به دنبال دزد طلاهاست که در این مسیر تصمیم می گیرد بازی را عوض کند. نقشه ای جدید پیاده می کند تا هدفش را به دام بیاندازد.
   • خیانتِ صحرا به آرشام درحال عوض کردن معادلات است که در این میان اتفاقی هولناک برای همایون (آرشام) می افتد و مسیر او را دچار شوکی جدید می کند.
    خیانتِ صحرا به آرشام درحال عوض کردن معادلات است که در این میان اتفاقی هولناک برای همایون (آرشام) می افتد و مسیر او را دچار شوکی جدید می کند.
   • با مرگ همایون، مسیری تازه در داستان قطب شمال رقم خواهد خورد. آرشام به دنبال اطلاعاتی از هویت حقیقی خود و رازهای مگوی زندگی پدرش، به راهی پر خطر قدم می گذارد، مسیری که در هر قدم آن شعله های انتقام بیش از پیش در دل او شعله ور می شود...
    با مرگ همایون، مسیری تازه در داستان قطب شمال رقم خواهد خورد. آرشام به دنبال اطلاعاتی از هویت حقیقی خود و رازهای مگوی زندگی پدرش، به راهی پر خطر قدم می گذارد، مسیری که در هر قدم آن شعله های انتقام بیش از پیش در دل او شعله ور می شود...
   • بعد از آنکه ارغوان از سیاوش می‌خواهد عکس‌هایی از همایون را برایش بفرستد و سامان آن ها را می‌بیند، سامان تصمیم می‌گیرد تا سیاوش را از بازی حذف کند.
    بعد از آنکه ارغوان از سیاوش می‌خواهد عکس‌هایی از همایون را برایش بفرستد و سامان آن ها را می‌بیند، سامان تصمیم می‌گیرد تا سیاوش را از بازی حذف کند.
   • پس از آنکه صحرا و آرشام به خانه سامان و ارغوان رفتند تصمیم گرفتند با ترتیب دادن یک مهمانی باز هم به آن‌ها نزدیک شوند. آرشام متوجه می شود سامان ظلمی در حق ارغوان کرده که او را بیش از پیش مصمم به از بین بردنش می کند.
    پس از آنکه صحرا و آرشام به خانه سامان و ارغوان رفتند تصمیم گرفتند با ترتیب دادن یک مهمانی باز هم به آن‌ها نزدیک شوند. آرشام متوجه می شود سامان ظلمی در حق ارغوان کرده که او را بیش از پیش مصمم به از بین بردنش می کند.
   • آرشام برای جلب اعتماد سامان و ارغوان، صحرا را به عنوان همسر خود جا زده بود اما صحرا به او می گوید به خاطر شرایط زندگی در محله‌های جنوب‌شهر و حرف و حدیث مردم ادامه این نقشه فقط با ازدواج واقعی میسر است.
    آرشام برای جلب اعتماد سامان و ارغوان، صحرا را به عنوان همسر خود جا زده بود اما صحرا به او می گوید به خاطر شرایط زندگی در محله‌های جنوب‌شهر و حرف و حدیث مردم ادامه این نقشه فقط با ازدواج واقعی میسر است.
   • آرشام با جا زدن صحرا به عنوان همسرش به مهمانی خانه ارغوان و سامان می رود و موفق می شود اعتماد آن ها را جلب کند؛ اما برخلاف انتظارش متوجه می شود سامان به خاطر خیانت هایش به همایون گرفتار عذاب وجدان است.
    آرشام با جا زدن صحرا به عنوان همسرش به مهمانی خانه ارغوان و سامان می رود و موفق می شود اعتماد آن ها را جلب کند؛ اما برخلاف انتظارش متوجه می شود سامان به خاطر خیانت هایش به همایون گرفتار عذاب وجدان است.
   • با مرگ صاحبخانه پدر همایون، آرشام تصمیم می‌گیرد که به سراغ سامان و ارغوان برود تا با نزدیک شدن به آن‌ها سعی کند نقشه‌هایش را عملی کند. اما دو مشکل اصلی روبروی اوست.
    با مرگ صاحبخانه پدر همایون، آرشام تصمیم می‌گیرد که به سراغ سامان و ارغوان برود تا با نزدیک شدن به آن‌ها سعی کند نقشه‌هایش را عملی کند. اما دو مشکل اصلی روبروی اوست.
   • مرگ، قصه همایون و دیوارهای زندان را خاتمه می دهد؛ اما نوبت به بازگشت می رسد؛ بازگشتی سراسر خشم و نفرت…
    مرگ، قصه همایون و دیوارهای زندان را خاتمه می دهد؛ اما نوبت به بازگشت می رسد؛ بازگشتی سراسر خشم و نفرت…
   • عشق همایون و ارغوان در مسیر وصال است. خیانتی هولناک، این مسیر را ناهموار می کند و مرگ از راه می رسد.
    عشق همایون و ارغوان در مسیر وصال است. خیانتی هولناک، این مسیر را ناهموار می کند و مرگ از راه می رسد.
   loader

   سایر عوامل سریال قطب شمال

   دیدگاه‌های سریال قطب شمال

   دیدگاه ها
   • فصل ها
   • قسمت ها
   • بازگشت
   • فیلیمو ۳۰ تیر ۱۴۰۳
    _spoil :no__

    ما دیدگاهت را به تیم ساخت و انتخاب فیلم و سریال ها، مستقیما منتقل می کنیم.

  • لوگوفیلیمو
   فیلیموتور فیلیموتور​، یه گشت‌وگذار جذاب!

   چند ثانیه از هر فیلم و سریال رو برش زدیم. ​​بگرد و علاقه‌ت رو پیدا کن.

   برای شروع تور، رو به بالا بکشید.
   فیلیموتور

   همه تورهای مربوط به این سریال را تماشا کردید.

   باز هم تور داریم؟