برای تماشای قسمت جدید فیلم «جیغ» آماده هستید؟

خبرها حاکی از آن هستند که قسمت جدید فیلم «جیغ» در حال ساخت است.

خبرها حاکی از آن هستند که قسمت جدید فیلم «جیغ» در حال ساخت است. این فیلم جدید، روند «جیغ ۴» محصول سال ۲۰۱۱ را دنبال می‌کند و درگذشت وس کریون (کارگردان این مجموعه) تغییری در رویکردهای مربوط به ساخت آن ایجاد نخواهد کرد.

ورایتی پیش از این اعلام کرده بود که کمپانی Spyglass درصدد کسب امتیاز ساخت دنباله‌ای جدید برای مجموعه فیلم‌های ترسناک «جیغ» است؛ البته هنوز جزییات چندانی درباره پروژه ساخت قسمت جدید فیلم «جیغ» منتشر نشده و حتی معلوم نیست که کوین ویلیامسون (نویسنده چهار قسمت قبلی و همکار وس کریون در پایه‌گذاری این مجموعه)، عضوی از گروه سازنده جدید خواهد بود یا نه.

موضوع دیگری که درباره قسمت جدید فیلم «جیغ» همچنان در هاله‌ای از ابهام باقی مانده، مساله حضور یا غیبت بازیگران اصلی فیلم‌های قبلی، یعنی کورتنی کاکس و نو کمبل است که منابع خبری هنوز جزییاتی در این مورد هم منتشر نکرده‌اند.

طرفداران این مجموعه در شبکه‌های اجتماعی بسیار کنجکاوند که آیا داستان فیلم جدید، روایت «جیغ ۴» را پیش می‌برد یا صرفا به بازسازی فضای فیلم‌های قبلی می‌پردازد. جالب است بدانید که در حدفاصل سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹، یک سریال تلویزیونی به‌عنوان «جیغ» در شبکه‌های MTV و VH1 در سه فصل پخش می‌شده است.

برای اطلاعات بیشتر، با فیلیمو شات همراه بمانید.


منبع: nme.com

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم