انیمه ارباب حلقه ها ساخته می‌شود | ارباب حلقه ها: نبرد روهان

انیمه ارباب حلقه ها در دست تولید قرار گرفته است. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

انیمه ارباب حلقه ها در دست تولید قرار گرفته است. سال‌های پس از ساخت سه گانۀ ارباب حلقه‌ها که یکی از پرطرفدارترین فیلم‌های ژانر تخیلی بود، کمپانی برادران وارنر با همکاری استودیو نیولاین قرار است که انیمه‌ای را تحت عنوان ارباب حلقه‌ها: نبرد روهان بسازند تا یک‌بار دیگر به دنیای داستانی جی.آر.آر. تالکین سفر کنیم. برای اطلاعات بیشتر درباره با انیمه ارباب حلقه ها با فیلیمو شات همراه باشید.


بهترین انیمیشن های جهان تا سال ۲۰۲۱

۲۰ انیمه برتر قرن ۲۱

سریال ارباب حلقه ها محصول آمازون در راه است


 کنجی کامییاما کارگردان کهنه‌کار جهان انیمه‌سازی قرار است که فیلمنامۀ جفری آدیس و ویل متیوز را کارگردانی کند. این انیمه، داستان حماسۀ خونین هلمز دیپ، قلعۀ به یادگار مانده از فیلم (ارباب حلقه‌ها: داستان دو برج) و هلم همرهند پادشاه افسانه‌ای روهان را روایت خواهد کرد که بیشتر روزهای دوران حکمرانی‌اش را در جنگی طولانی گذرانده است.

گرچه پیتر جکسون خودش در این پروژه حضور ندارد، اما هدف پروژه این است که به سری داستان‌های قبلی مرتبط باشد و فیلیپا بوینس که جزو نویسندگان این فیلم‌ها بود به عنوان مشاور با پروژۀ جدید همکاری می‌کند. کمپانی برادران وارنر ساخت این انیمه را با سرعت زیادی جلو می‌برد و تولید و صداگذاری آن تا حد زیادی انجام شده است. پس همگی منتظریم!


منبع: EmpireOnline

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم