رابرت پتینسون درباره بتمن صحبت کرد

رابرت پتینسون در گفت‌وگویی با سایت Variety درباره شخصیت بتمن و لباس این ابر قهرمان دنیای دی.سی صحبت کرد. فیلمی که سال ۱۴۰۰ اکران می‌شود.

چند ماه پیش مشخص شد که رابرت پتینسون قرار است در فیلم جدید بتمن، نقش این ابر قهرمان دنیای «دی‌سی» را بازی کند. فیلم جدید بتمن توسط «مت ریوز» ساخته می‌شود و ارتباطی با فیلم‌های دنیای دی‌سی که در طول چند سال گذشته ساخته شده بودند، ندارد. داستان فیلم به روزهای اولی بر می‌گردد که «بروس وین» تصمیم می‌گیرد با خلافکاران مبارزه کند.

رابرت پتینسون در گفت‌وگویی با سایت Variety درباره شخصیت بتمن صحبت کرد و به این موضوع اشاره کرد که دوست دارد بتواند چیزی جدیدی را به مخاطب نشان دهد. شخصیتی که در طول سه دهه گذشته هنرپیشه‌هایی مانند «مایکل کیتون» تا «بن افلک» آن را بازی کرده‌اند. پتینسون می‌گوید:

من مدتی می‌شود که بتمن را در ذهن خودم دارم. حتی وقتی کودک بودم لباس بتمن را می‌پوشیدم و خیلی دوست داشتم که این نقش را بازی کنم. الان خیلی خوشحالم که مت از من خواست که یکدیگر را ببینیم.

رابرت پتینسون

در حقیقت پتینسون در آزمونی شرکت کرد که برای انتخاب شخصیت بتمن برگزار شده بود. در طول این آزمون او حتی مجبور شد که لباس بتمن را هم بپوشد. پتینسون درباره این اتفاق می‌گوید:

لباس را پوشیدم. یادم می‌آید که به مت گفتم احساس می‌کنم که تغییر کرده‌ام و امیدوارم که واقعا این طور شده باشد. در لباس بتمن شما سریعا احساس قدرت می‌کنید و این بسیار عجیب است. اتفاقی که خیلی سخت می‌توانید به آن عادت کنید. لحظه‌ای هم که می‌خواهید این لباس را بپوشید کمی تحقیرآمیز است. پنج نفر سعی می‌کردند که چیزی را به شما بپوشانند. زمانی که لباس را پوشیدید متوجه می‌شوید که قوی‌ شده‌اید.

موضوع جالب اینجاست که این آزمون درست در روز اول فیلم‌برداری فیلم جدید کریستوفر نولان که Tenet نام دارد، انجام شد. پتینسون بسیار خجالت می‌کشید که از نولان درباره بتمن سوال کند. به هر حال نولان کارگردانی بود که روند ساخت فیلم‌های ابرقهرمانی را برای همیشه تغییر داد. پتینسون می‌گوید:

بسیار عجیب و غریب بود. به خودم می‌گفتم عجب تصادفی که این اتفاق دارد رخ می‌دهد. واقعا دیوانه کننده بود. من می‌گفتم که چه کارهایی می‌شود با لباس بتمن انجام داد؟ چگونه می‌توان در این لباس راه رفت؟

پس از مجموعه فیلم‌های «گرگ و میش» پتینسون در فیلم‌های بلاک‌باستر هالیوود کار نکرد. او در طول چند سال گذشته در فیلم‌هایی مانند «نقشه‌های ستاره‌های سینما»، «ملکه صحرا»، «زندگی»، «شهر گمشده زی»، «فانوس دریایی» و «حیات والا» بازی کرده است.

فیلم جدید بتمن قرار است در تاریخ ۴ تیرماه سال ۱۴۰۰ راهی سینما شود.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم