فصل پنجم مافیا را محمد بحرانی می‌گرداند

سری جدید شب های مافیا با زودیاک!

+راهنمای کامل نقش های بازی و شیوه استفاده از نسخه بدون شب مافیا

جدیدترین فصل گیم شو شب های مافیا به زودی از فیلیمو پخش می‌شود و ما سعی می‌کنیم آخرین و تازه‌ترین خبرها، اطلاعات و حاشیه‌ها این مجموعه موفق و پربازدید را اینجا پوشش دهیم.

گیم‌شو محبوب و پرطرفدار شب های مافیا با سناریو اصلی و کلاسیکش به زودی در فیلیمو منتشر خواهد شد و این‌بار یک قاتل سریالی به نام «زودیاک» در سیسیل به جان شهر و مافیا افتاده است.

سری جدید (یا فصل پنجم) شب های مافیا با نام زودیاک تفاوتی با فصل‌های قبل دارد و خبر خوب اینکه این‌بار مخاطبان هم می‌توانند در هنگام پخش این گیم شو در این بازی شرکت کنند و مراحل بازی را پیش‌بینی کنند.چگونگی شرکت مخاطبان فیلیمو به زودی در همین صفحه اطلاع‌رسانی می‌شود. شب های مافیا؛ زودیاک را محمد بحرانی به‌عنوان گرداننده اجرا می‌کند و تهیه‌کنندگی و کارگردانی آن هم به عهده محمدرضا رضائیان است.

بهترین سریال های ایرانی نمایش خانگی

زمان پخش شب های مافیا جدید

مسابقه یا گیم شوی شب های مافیا با عنوان سری زودیاک و اجرای محمد بحرانی یکشنبه ها ساعت ۸ صبح از فیلیمو پخش می‌شود. ملاقات دوباره با مافیایی ها و این بار در سیسیل از ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ شروع شد.

تماشای شوی شب های مافیا: زودیاک در فیلیمو

ماجرای جایزه مسابقه تعاملی شب های مافیا

در نسخه جدید مسابقه شب‌های مافیا که با پسوند زودیاک از فیلیمو پخش می‌شود همانند مسابقه صداتو شاهد شیوه تعاملی با مخاطب هستیم. فیلیمو این امکان را به مخاطب می‌دهد تا در برخی از رای‌گیری‌ها همراه باشد و این اتفاق باعث می‌شود مخاطب خودش را از مسابقه جدا نبیند. در واقع شما یک بازی مافیا را به شکل کلاسیک می‌‌بینید و بیننده آن هستید ولی می‌توانید با رای دادن در هر بخش و درست درآمدن حدس‌‌هایتان در قرعه‌کشی دو سال اشتراک رایگان فیلیمو شرکت کنید. فیلیمو بیشتر از هر زمان دیگر به سمت تعاملی شدن با مخاطب حرکت می‌کند و این اتفاق خوبی در عرصه نمایش خانگی است.

 

نقش های مسابقه شب های مافیا زودیاک

نقش های گروه مافیا

آل کاپن

در واقع پدرخوانده مافیا است که قبلا با نام پدرخوانده حضور داشت و در این مسابقه به دلیل توجه سازندگان به شهر سیسیل نام یکی از مافیاهای بزرگ را به عنوان رییس مافیا انتخاب کرده است. فرق آل کاپن با پدرخوانده‌های دیگر این است که هیچ گونه جلیقه نجات ندارد و با هر شلیک توسط حرفه‌ای در همان شب کشته می‌شود. در نسخه‌های دیگر رییس مافیا یک بار از تیر حرفه‌ای جان به در می‌برد ولی در زودیاک اینطور نیست.

بمب گذار

بمب‌گذار برای اولین بار در مسابقات مافیا معرفی می‌شود و عضوی از تیم مافیا است. بمب‌گذار یکبار در طول بازی اجازه بمب‌گذاری در شهر را دارد. بمب ۴ تا سیم دارد که با ۳ تا از سیم‌ها بمب منفجر می‌شود و با یک سیم بمب خنثی می‌شود. نکته جالب این است که وقتی بمب در شهر گذاشته می‌شود کد بمب‌گذاری شده توسط بمب‌گذار به گرداننده گفته می‌شود. اگر کسی که بمب روبرویش هست بتواند درست حدس بزند و بمب را خنثی کند در بازی می‌ماند در غیر این‌صورت از بازی حذف می‌شود و به جمع کشته‌شدگان اضافه می‌شود.

شعبده باز

شعبده باز یکی دیگر از اعضای تیم مافیا است که قابلیت این را دارد که هر شب یکی از اعضای شهر را با مشورت دیگر اعضای تیم انتخاب کرده و قابلیت بازیکن را از او بگیرد.

مسابقه شب‌های مافیا زودیاک

نقش های شهروندان

دکتر

دکتر همانطور که از اسمش مشخص است وظیفه نجات شهروندان را دارد. دکتر در طول بازی می‌تواند خودش را یک بار از شلیک مافیا نجات دهد و دیگر بازیکنان را به دفعات می‌تواند نجات دهد. او هر شب تنها می‌تواند یک نفر را انتخاب کند و اگر شانس با او یار باشد می‌تواند بازیکن هم تیمی‌اش را از شلیک مافیا نجات بدهد. اما اگر دکتر بدشانس باشد یکی از بازیکنان مافیا را از شلیک حرفه‌ای نجات دهد آنوقت به تیم رقیب کمک کرده و اگرچه به وظیفه ذاتی‌اش رسیده است اما به تیم رقیب یک فرصت اضافه می‌دهد.

کارآگاه

کارآگاه هر شب می‌تواند استعلام یک نفر را بگیرد تا بتواند از میان آن‌ها مافیا را شناسایی کرده و در طول روزهای مختلف به هم‌تیمی‌هایش به صورت غیرمستقیم کمک کند. در استعلام‌هایی که از سوی گرداننده انجام می‌شود تنها استعلام بمب‌گذار و شعبده‌باز مثبت می‌شود و اگر کارآگاه استعلام آل کاپن یا همان رییس مافیا را بگیرد استعلام از سوی گرداننده منفی می‌شود. ضمن اینکه زودیاک هم استعلامش برای کارآگاه منفی می‌شود.

حرفه‌ای

حرفه‌ای دو تیر جنگی در اسلحه‌اش دارد که می‌تواند در طول بازی و در شب‌های مختلف با قطعی شدن نظرش نسبت به مافیا بودن بازیکن‌ها از آن استفاده کند و به سمت مافیا شلیک کند. اگر نظرش اشتباه باشد خودش از بازی بیرون می‌رود و اگر درست شلیک کند یکی از مافیاها را به بیرون می‌فرستد.

تفنگ‌دار

تفنگ‌دار برای اولین بار در مسابقه شب‌های مافیا رونمایی می‌شود. این بازیکن سه تا تفنگ دارد که دو تا تفنگ آن تیرهای مشقی دارد و یکی از تفنگ‌ها تیر جنگی دارد. تفنگ‌دار خودش امکان شلیک ندارد و می‌تواند اسلحه را در اختیار یارانش قرار دهد و آن کسی که اسلحه را از تفنگ‌دار گرفته است در طول روز هر زمان که به قطعیت درباره مافیا رسیده است در طول روز به او شلیک کند. کسی که می‌خواهد شلیک کند با لایک به عنوان تیر جنگی و به دیسلایک به عنوان تیر مشقی به گرداننده اعلام می‌کند.

محافظ

محافظ یکی از نقش‌های مهم مسابقه مافیا است. او در طول شب کاری انجام نمی‌دهد و در طول روز وقتی که بمب‌گذاری صورت می‌گیرد محافظ می‌تواند خودش را فدای کسی که بمب در مقابلش قرار گرفته کند و او را از گزند بمب نجات دهد و کشته شهر شود. محافظ این تصمیم را زمانی می‌گیرد که گرداننده در طول روز تمام بازیکن‌ها را به خواب نیم‌روزی می‌برد تا محافظ تصمیم‌اش را بگیرد که می‌خواهد خودش را فدای شهر کند یا نه. اگر محافظ بتواند بمب را خنثی کند و در واقع کد را درست تشخیص دهد در بازی می‌ماند و اگر بمب منفجر شود از بازی خارج می‌شود.

اوشن

اوشن الهام گرفته از کاراکتر دنیل اوشن از فیلم یازده یار اوشن با بازی جرج کلونی است. اوشن در بازی شب‌های مافیا زودیاک برای اولین بار در مقابل مافیای آگاه نقش شهروند آگاه را بازی می‌کند. شاید بتوان گفت حضور اوشن در بازی مافیا یکی از لذت‌بخش‌ترین بخش‌های بازی است. اوشن دو بار در طول بازی می‌تواند یارانی را به اجتماع زیرپوست شهر اضافه کند و در واقع این موضوع باعث می‌شود شهروندان با آگاهی بهتری به جنگ مافیا بروند.

شهروند ساده

در بازی مافیا و در تیم شهروندان دو شهروند ساده حضور دارند که اگرچه قابلیت ویژه‌ای ندارند و ظاهرا کاری نمی‌کنند اما شهروندان ساده بدون دغدغه داشتن نقش خود می‌توانند با راحتی خیال به کمک شهروندان بیایند و در حدس‌ها همراه شهر باشند. در واقع شهروندان ساده بدون استرس و با تمرکز کامل می‌توانند سوار بازی باشند و با استدلال‌های درست به شهر کمک کنند.

نقش زودیاک در شب های مافیا

زودیاک یک نقش مستقل است که برای اولین بار در مسابقه شب‌های مافیا طرح‌ریزی شده است. در واقع زودیاک که برگرفته از یک قاتل سریالی به همین نام است که دیوید فنیچر نیز فیلمش را ساخته است به تنهایی به جنگ شهروندان و مافیا می‌رود و می‌تواند به عنوان یک تیم مستقل در پایان بازی برنده بازی شود. زودیاک تا پایان بازی مستقل می‌ماند و به هیچ تیمی ملحق نمی‌شود و در واقع برای اولین بار است که در میان تمامی بازی‌های استدلالی و استنتاجی چنین نقشی تعریف شده است و یکی از جذابیت‌های بازی شب‌های مافیا زودیاک به حساب می‌آید. زودیاک هر شب می‌تواند به شهروندان و یا اعضای مافیا شلیک کند و یک نفر را از بازی بیرون کند. زودیاک تنها عضو مسابقه است که شب‌ها با شلیک کشته نمی‌شود و تنها با بمب به بیرون می‌رود و یا با رای‌گیری که در طول روز انجام می‌شود می‌توان او را بیرون کرد. زودیاک اگر در شب به نقش محافظ شلیک کند خودش کشته می‌شود.

 

تیزر و پوستر شب های مافیا ۱۴۰۲؛ زودیاک

پوستر فصل جدید شب های مافیا زودیاک
پوستر اصلی مسابقه شب های مافیا؛ زودیاک – کاری از استودیو لی‌مو – عرفان شریفی

خبر قدیمی

سری جدید رئالیتی شو یا مسابقه شب های مافیا با اعمال تغییراتی در حال تولید است و به زودی به صورت اختصاصی از پلتفرم فیلیمو به نمایش درمی‌آید.

فصل پنجم شب‌های مافیا با یک تیم جدید به مرحله تولید رسیده است. محمدرضا رضاییان تهیه‌کننده این سری جدید است و سینا دوراندیشان کارگردانی آن را به عهده دارد. در این فصل تلاش شده است که از چهره‌های فرهنگی، هنری و ورزشی محبوبی که آشنایی بیشتری با بازی مافیا دارند، دعوت شود تا بازی‌های حرفه‌ای‌تری انجام شود و مخاطبان برنامه با رضایت بیشتری این رئالیتی شو را دنبال کنند.

قابل ذکر است که برای ضبط قسمت‌های جدید مسابقه شب های مافیا، دکور اختصاصی و امن طراحی شده است که به کیفیت بهتر بازی و رفع شائبه‌ها کمک می‌کند. روند مسابقه شبهای مافیا هم به این شکل است که؛ هر فصل شامل ۴ بازی و ۱۲ شرکت کننده، در قالب دو گروه «مافیا» و «شهروند» است که با هم به رقابت می‌پردازند.

بد نیست بدانید؛ سری‌های قبلی شب های مافیا به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سعید ابوطالب از فیلیمو پخش شد که با استقبال بسیار مخاطبان مواجه شد. در فصل‌های مختلف این مسابقه مافیایی، محمدرضا علیمردانی و کامبیز دیرباز اجرای آن را به عهده داشتند و جمعی از بازیگران و ستاره‌های مشهور (فارغ از میزان آشنایی با مافیا و تمرین قبلی) در آن حضور داشتند. در قسمت‌های پایانی فصل چهارم شب‌های مافیا، شایعه تقلب و ناامن بودن مسابقه، توسط برخی بازیکنان شب های مافیا به گوش رسید و در بحث‌های بسیاری مطرح شد. حالا این تغییر در شیوه اجرا و استفاده از بازیکنان حرفه‌ای، می‌تواند به بازگشت محبوبیت و کسب اعتماد مخاطبان رئالیتی شوی شب های مافیای جدید کمک کند؟ باید منتظر بمانیم و نقدهای شما را بخوانیم!

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

180 نظر
 1. ابوالفضل می‌نویسد

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم زودیاک چند قسمت است

 2. علی می‌نویسد

  چند قسمته؟

 3. محمد داود مروج می‌نویسد

  زودیاک این هفته به جای یکشنبه شنبه پخش نمیشه چون یکشنبه شهادت هست؟

  1. فیلیمو‌شات می‌نویسد

   نه 🙁

 4. سعید می‌نویسد

  سلام ببخشید یکشنبه به خاطر شهادت مرحله فینال زودیاک نمیاد؟

 5. amir می‌نویسد

  خب همین مردم‌اگ استقبال نمیکردن نمیساختن

  1. فیلیمو‌شات می‌نویسد

   پس ایشالا ادامه داشته باشه… و البته هنرمندان هم همراهی کنند

 6. آرین می‌نویسد

  جمع کنیدبساط برنامه های مافیا را بخدا خسته شدیم بسه دیگه همش مافیا پرونده ساخت برنامه مافیای ببندید

  مردم ما نیازی به خنده دارن نه برنامه های کِسل کننده مافیایی

  لطفابگید جوکربسازن یا یه برنامه شادجدید بسازن
  بنده یه پیشنهاد دارم من براتون یه طرح برنامه ریالیتی شو گپ با هنرمندانی که کارهاشون درنمایش خانگی پخش میشه بپردازیم بااین بازیگران نمایش خانگی بررسی سریالها گفتگو کنیم

  طرح وایده بنده پلاتو بررسی آثارنمایش خانگی

  1. فیلیمو‌شات می‌نویسد

   شکل دیگه‌ای از این محتوا موجوده در نمایش خانگی

 7. کامیاب می‌نویسد

  تو کانا تلگرام حرف از فصل اول زدین
  این یعنی فصل دوم داره؟

  1. فیلیمو‌شات می‌نویسد

   مورد استقبال قرار بگیره چراکه نه.

 8. محمد داود مروج می‌نویسد

  سلام خدا قوت هر گروه چند دست بازی می کنند آیا فصل۲ زودیاک در حال ضبط با بازیکنان حرفه ای مثل حامد آهنگی ایمان صفا پورسرخ مریم مومن بهاره افشاری و…

 9. محمد داود مروج می‌نویسد

  سلام خدا قوت یه دونه سوال منو جواب بدید سرجدتون هر گروه چند دست بازی می کنه؟ الان گروه ۱ که سه دست بازی کردن کلا تموم شد فینال داره وفصل ۲ زودیاک با حضور پلیر هایی با فکت بیشتر وحرفه ای تر در حال ضبط؟؟

 10. سعید می‌نویسد

  سلام لطف کنید برنامه هایی مثل جوکر زودیاک زخم کاری را تا جایی که امکان دارد ادامه بدهید الان جوکر هنوز خبری نیست؟

 11. علیرضا می‌نویسد

  سلام چگونه نسخه بدون شب رو در فیلیمو نگاه کنم

  1. فیلیمو‌شات می‌نویسد

   سلام
   برداشته شد این نسخه. چون مورد استقبال قرار نگرفت…

 12. رضا می‌نویسد

  سلام، خسته نبتشید، فیلیموشات عزیز، زودیاک فصل های ۲ و ۳ هم دارد؟
  امیدوارم اینجور برنامه های همیشه ساخته شوند، چون همیشه طرفدار خودشو داره، ادامه بدید به ساخت این بدنامه و فصل های ۲ و ۳ و .‌.. رو بسازید. ممنون

  1. فیلیمو‌شات می‌نویسد

   سلام ایشالا…

 13. محمد می‌نویسد

  به نظرم باید یه نقش مقابل شعبده باز مثل کشیش یا هر چیز دیگه ای بذارن تو این سناریو تا بتونه طلسم شعبده باز رو باطل کنه یعنی از یه شخصیت در برابر شعبده باز محافظت کنه

 14. سعید می‌نویسد

  واقعا یعنی داره فصل ۲ ظبط میشه و سوپرایز بازیگرا برای اون فصل؟و یک سوال جدی امیدوارم جواب بدید حامد آهنگی در فصل ۲ حضور دارن یا خیر؟

 15. سعید می‌نویسد

  واقعا فصل ۲ داره ظبط میشه و سوپرایز بازیگرا برای اون فصل؟

 16. سعید می‌نویسد

  سلام ببخشید آیا زودیاک فینال داره و فصل ۲ داره ظبط میشه لطفا جواب بدیدمرسی

  1. فیلیمو‌شات می‌نویسد

   سلام
   بله

 17. اسماعیل می‌نویسد

  داود مروج هیچ وقت قرار نبوده اینا بیان

 18. محمد داود مروج می‌نویسد

  دیگه قرار نیست بهاره افشاری ژوله شبنم مقدمی ترلان پروانه آهنگی پورسرخ صفا بیان زودیاک

 19. محمد داود مروج می‌نویسد

  اصلا سوپرایزی داره این زودیاک دوباره که قسمت ۲ گروه یک آمد؟

 20. اسماعیل می‌نویسد

  محمد داود مروج گلم خبری از گروه چهار نیست سه گروهه کلن فقط نوع پخشش مثل نوع پخشش ضد تو پلتفرم رقیبه هر هفته از یکی از گروه ها قسمت پخشش میکنن تا بیننده از دیدن شرکت کننده های تکراری خشته نشه

 21. hossin می‌نویسد

  اصلا آقای بحرانی بدرد گرداننگی مافیا نمیخوره بنظرم سابقه خودشو زیر سوال برد حیف جناب علیمردانی اون کجا این کجا .شده داستان میثاقی و فردوسی پور باگ این فصل هم که جای خودش

 22. محمد داود مروج می‌نویسد

  عزیز پس کی نوبت سوپرایز ها در زودیاک این هفته که همون گروه اول که

 23. محمد داود مروج می‌نویسد

  عزیز ما که نمی گیم سوپرایز بگو حداقل بگو چند گروه فینال داره یا نه هر گروه چند دست بازی می کنند؟ الان گروه ۴ ندارد همه ی گروه ۴ که سوپرایز نیستند اونایی که سوپرایز نیستند را اعلام کنید حداقل؟؟

 24. محمد رضایی می‌نویسد

  اقا با ادامه این برنامه وقتی که پلیر خوبی ندارید به شعور بیننده توهین نکنید
  نسیم ادبی. غفوریان. دلاوری.عسگری.فولادوند.خیابانی.و…
  وقتی نمیتونن بازی کنن چرا برای پر کردن برنامه هاتون دعوت میشن

 25. سروش می‌نویسد

  دوستان این بازی سرتاسر باگ داره آقا وقتی تعداد مافیا و شهروند مساوی میشه بازی اصن تمومه یا مافیا میبره یا اگه زودیاک تو بازی باشه زودیاک میبره این چه سناریوی مزخرفیه که چیدین
  الان با مثال براتون میگم قسمت دوم تو کی‌آس یه مافیا بود یه شهروند و یه زودیاک حالا به من بگید اگه زودیاک و مافیا باهم دست میدادن کی برنده میشد؟ خییییییلی باگ داره بازیتون خیییییلی

 26. محمد داود مروج می‌نویسد

  ببینید به من بگید گروه ۳ گروه آخر زودیاک بود یا هنوز چند گروه دیگه مونده و هنوز حامد آهنگی پورسرخ ژوله پروانه شبنم مقدمی افشاری امکان حضورشون هست؟؟

 27. سعید می‌نویسد

  سلام لطفا جواب بدید بازیگران مشهور مافیا از جمله حامد آهنگی امیرعلی نبویان بهاره افشاری بهنام تشکر مجید واشقانی هستن یا نه ؟

  1. فیلیمو‌شات می‌نویسد

   سلام
   گفتند سورپرایز هر قسمت رو لو ندیم با جواب دادن به این سوال…

 28. محمد داود مروج می‌نویسد

  سلام جناب گروه ۳ زودیاک که امروز پخش شد گروه آخرش بود؟ یعنی دیگه آهنگی پورسرخ افشاری ژوله پروانه شبنم مقدمی نیستندزودیاک؟؟

 29. س می‌نویسد

  با سلام ،واقعا برای مردم خوب ‌‌‌ و عزیز ایران همین قدر احترام قائلید ،واقعا حد و اندازه مردم تا این قدر پایین آمده ،با این برنامه ساختن تون ،سی جلسه تمرین نتیجه ش اینه ،اینقدر بدون فکت و چیده شده بازی کنند،متاسفم برای آقای بحرانی با آن استعدادشان در چنین برنامه سخیفی حضور دارن ،خیلی از بازیکنان با قوانین بازی آشنا نیستند،قشنگ معلومه .یا آیکیو ی پلیرهاتون خیلی پایینه و یا اون قضیه تمرین سی جلسه دروغه یا در تمرین برای بازی حواستان جایی دیگه بوده ،

 30. زینب می‌نویسد

  سلام .چرا نسخه بدون شب حذف شد؟

  1. فیلیمو‌شات می‌نویسد

   سلام
   بررسی شد و گویا بیننده چندانی نداشت و برای همین این ایده کنار گذاشته شد

 31. محمد داود مروج می‌نویسد

  الان همین سه گروه هستند یعنی خانم بهاره افشاری ژوله شبنم مقدمی ترلان پروانه آهنگی پورسرخ ایمان صفا متین ستوده دعوت نشدند زودیاک ؟؟

 32. محمد داود مروج می‌نویسد

  سلام ببینید با کمبود پلیر مواجه بودید که مثلا تو گروه ۱ شهرام قائدی را آوردید گروه ۲ هم شهرام قائدی تکرار شده بعد گروه ۱ هلیا امامی بهرنگ علوی را آوردید گروه ۳ هم این دو عزیز تکرار شدند چجوری؟

 33. مهدی می‌نویسد

  سلام ترو خدا بگید حامد اهنگی هست یا نه در فصل ۳ مثلا یا نه خب اگه نیست بگید نیست اسپویل چی بشه؟

 34. امیرعلی می‌نویسد

  بازی آنلاین زودیاک مثل شب های مافیا ساخته نمیشه
  یا اینکه یه آپدیت بدین بازی زودیاک هم بهش اضافه شه؟؟؟

 35. محمد داود مروج می‌نویسد

  سلام خدا قوت حداقل بگید چند گروه زودیاک هر گروه چند دست بازی می کنند فینال داره یا نه الان کجای ضبط هستند چون می گن مشغول ضبط هستند آهنگی افشاری مومن پورسرخ ژوله را بگید هستند یا نه؟؟

 36. محمد داود مروج می‌نویسد

  شما ما را در اینستاگرام بلاک کردید فیلیمو شات @… رسیدگی کنید که از محتوا استفاده کنم

  1. فیلیمو‌شات می‌نویسد

   سلام
   خبر دادیم تا بچه‌ها بررسی کنند

 37. محمد داود مروج می‌نویسد

  سلام جناب حضور بهاره افشاری آهنگی پورسرخ مریم مومن ژوله را در زودیاک اعلام کنید لطفا هر چه زودتر اگر هستند؟

  1. فیلیمو‌شات می‌نویسد

   سلام
   گفتند هیشکی رو زودتر نگیم که اسپویل بشه. ببخشید دستوره دیگه. نمیتونیم.

 38. امیرحسین ۲ می‌نویسد

  سلام فیلیمو ی عزیز
  پس چی شد چرا تیتراژ پایانی برنامه شب های مافیا زودیاک قرار ندادین تو سایت چون گفتین پس فردا میزارین من ۲ روز پیش هم بهتون گفتم قرار بدین لطفا امشب قرار بدین

  1. فیلیمو‌شات می‌نویسد

   سلام
   نسخه نهایی تیتراژ هنوز دستمون نرسیده. فکر کردیم میرسه ولی هنوز نهایی نیست

 39. محمد داود مروج می‌نویسد

  سلام خدا قوت ببینید یه توضیح بدین الان فینال را دارید ضبط می کنید زودیاک وآخر های ضبطش هستین یا خیلی دیگه مونده من خدا وکیلی خیلی دعوت آهنگی پورسرخ مومن ایمان صفا بهاره افشاری ونبویان واشقانی ژوله پروانه محرابی بهار قاسمی بهنام تشکر شکیب شجره سیدجواد هاشمی را دادم لطفا باشند در سری جدید شب های مافیا زودیاک

  1. فیلیمو‌شات می‌نویسد

   سلام
   نظر شما رو منتقل می‌‌کنیم.