حضور آدام درایور و لیدی گاگا در اولین تریلر فیلم خانه گوچی

پس از انتشار اولین تصویر از آدام درایور و لیدی گاگا، اولین تریلر فیلم خانه گوچی منتشر شده است. با فیلیمو شات همراه باشید.

پس از انتشار اولین تصویر از آدام درایور و لیدی گاگا در هوای سرد زمستانی، منتظر اکران جدیدترین فیلم ریدلی اسکات، یعنی خانه گوچی (House Of Gucci) بودیم. حالا انتظارها به پایان رسیده و اولین تریلر فیلم خانه گوچی منتشر شده است. با فیلیمو شات همراه باشید.


جدیدترین و بهترین فیلم های ۲۰۲۱


روبرتو بنتیونیا با اقتباس از کتاب سارا گای با عنوان: «خانه گوچی: داستان پرشور قتل، جنون، زرق‌وبرق و طمع» فیلمنامۀ خانه گوچی را برای ریدلی اسکات نوشته است. این داستان در سال ۱۹۹۵ اتفاق می‌افتد، یعنی زمانی که مائوریزیو گوچی (با بازی آدام درایور)، نوۀ گوچیو گوچی (بنیان‌گذار این برند که خانۀ مد معروفشان را در دهۀ ۱۹۸۰ مدیریت می‌کرد) به قتل می‌رسد.

لیدی گاگا نقش پاتریزیا رگیانی، همسر سابق مائوریزیو را ایفا می‌کند که در جریان قتل او دستگیر می‌شود. رگیانی متهم به این شد که در سال ۱۹۹۵ همسر سابقش را روی پله‌های دفتر کارش به قتل رسانده است. او در طی سال‌های محکومیت لقب «بیوۀ سیاه» را گرفت و در سال ۲۰۱۶ پس از تحمل ۱۸ سال حبس، از زندان آزاد شد.

چندین پوستر از این فیلم منتشر شده و فکر می‌کنیم پس از انتشار اولین تریلر خانه گوچی همه از دیدن گریم جرد لتو تعجب کرده باشند! علاوه بر این سه بازیگر، آل‌ پاچینو، جرمی آیرونز، جک هیوستون و ریو کارنی در این فیلم نقش‌آفرینی می‌کنند. فیلم خانۀ گوچی در ۲۶ نوامبر ۲۰۲۱، یعنی چند روز پس از اکران ایالات‌متحده، در سینماهای انگلستان اکران خواهد شد.


منبع: EmpireOnline

ممکن است به این مطلب‌ها نیز علاقه‌مند باشید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم