banner header desktop fajr

تولید فیلم باربی با حضور مارگو رابی | فراتر از آنچه انتظارش را دارید!

گرتا گرویگ فیلم باربی را با حضور مارگو رابی در سال ۲۰۲۲ خواهد ساخت. گرتا گرویک رسماً اعلام کرده که قرار است فیلم باربی را با بازی مارگو رابی کارگردانی کند. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

گرتا گرویگ فیلم باربی را با حضور مارگو رابی در سال ۲۰۲۲ خواهد ساخت. گرتا گرویک، کارگردان برندۀ جایزۀ اسکار، رسماً اعلام کرده که قرار است فیلم باربی را با بازی مارگو رابی کارگردانی کند. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


مصاحبه با مارگو رابی

درباره مارگو رابی؛ بلوند واقعی

مصاحبه با گرتا گرویگ


گرویگ از سال ۲۰۱۹ به پروژۀ برادران وارنر ملحق شده بود و به همراه نوآ بامباک روی نگارش فیلمنامه کار می‌کرد و در همین حین، شایعاتی منتشرشد، مبنی بر اینکه گرویگ برای کارگردانی فیلم نیز انتخاب شده؛ اما خبر آن هنوز به‌طور رسمی اعلام‌نشده بود.

بااین‌حال، رابی در مصاحبه با بریتیش ووگ (آگوست ۲۰۲۱) گفته بود که نگاه خلاقانۀ گرویگ هم در جایگاه نویسندگی و هم کارگردانی می‌تواند باعث جذابیت فیلم شود.

رابی می‌گوید: «وقتی‌که مردم اسم باربی را می‌شنوند با خودشان می‌گویند: خب پس معلوم است که این فیلم دربارۀ چیست! اما وقتی‌که می‌فهمند گرویگ کارگردان آن است نظرشان عوض می‌شود و متوجه می‌شوند که ایدۀ جدیدی در کار است.»

فیلم باربی مارگو رابی

در حال حاضر، گرویگ و بامباک مشغول فیلم‌برداری آخرین فیلمشان یعنی White Noise هستند که گرویگ در آن ایفای نقش نیز می‌کند. پس از بسته شدن پروندۀ این پروژه، این دو نفر پروژۀ فیلم باربی را شروع می‌کنند که فیلم‌برداری آن قرار است در اوایل سال ۲۰۲۲ در استودیو Leavesden برادران وارنر آغاز شود و اکران آن نیز برای سال ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی شده است.

البته خبر کارگردانی گرویگ چندان هم غافلگیرکننده نیست، به‌خصوص برای آنهایی که از موفقیت‌های قبلی این بازیگر و کارگردان باخبر هستند؛ به‌ویژه اینکه فیلم‌های لیدی برد (۲۰۱۷) و زنان کوچک (۲۰۱۹) مجموعاً ۱۱ نامزدی و یک جایزه اسکار را در پی داشتند و گرویگ را در جمع هفت زن کارگردانی قرار دادند که تاکنون نامزد دریافت این جایزه شده‌اند.

گرتا گرویک کارگردان فیلم باربی مارگو رابی

نقد و بررسی فیلم زنان کوچک


رابی طی مصاحبه‌اش با ووگ اشاره کرد که طرفداران گرویگ منتظر این هستند که ببینند او برای یک کاراکتر عروسکی چه برنامه‌ای دارد!

دربارۀ داستان فیلم اطلاعات زیادی منتشر نشده و هنوز نمی‌دانیم نقش مقابل باربی را کدام‌یک از کاراکترها کن، اسکیپر یا کریستی بازی خواهد کرد. اما رابی پیش‌ازاین به ورایتی گفته که «این فیلم فرصتی بزرگ برای به‌جا گذاشتن تأثیری مثبت از کاراکتر باربی فراهم کرده و می‌تواند برای کودکان نیز الهام‌بخش باشد.»

رابی علاوه بر ایفای نقش در این فیلم، تهیه‌کنندگی آن را نیز برعهده دارد (مارگو رابی یکی از موسسان کمپانی LuckyChap Entertainment است که سال گذشته تهیه‌کنندۀ فیلم موفق زن جوان آتیه‌دار نیز بود) تام اکرلی و جوسی مک‌نامارا دو عضو دیگر این کمپانی، و رابی برنر و ینون کریز (مدیران کمپانی ماتل) نیز تهیه‌کنندگان این فیلم هستند.


نقد فیلم زن جوان آتیه دار


منبع: Variety

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم