یک دسترسی امن و آسان برای کودکان

فیلیمو کودک راه‌اندازی شد

فیلیمو بخش جدیدی را برای دسترسی آسان کودکان به محصولات تصویری فراهم کرده؛ این بخش با عنوان فیلیمو کودک از امروز –سه‌شنبه ۱۵ تیر- در اختیار کلیه کاربران قرار گرفته است. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

به گزارش روابط عمومی فیلیمو، فیلیمو کودک با هدف دسترسی امن و آسان کودکان به محتوای اختصاصی خود و همچنین برطرف شدن دغدغه‌های والدین در مورد کنترل و نظارت روی محتوای مورد تماشای فرزندان، طراحی و راه‌اندازی شد.

این اقدام پس از بررسی رفتار کاربران بر روی محتواهای مختلف در فیلیمو صورت گرفته که طبق آمار، ۴۲ درصد مخاطبان فیلیمو، انیمیشن تماشا می‌کنند. این سرویس جدید، شامل بخش‌های مختلف است که مهم‌ترین بخش آن محبوب‌ترین شخصیت‌های انیمشنی است که امکان دسترسی آسان به کاراکترهای محبوب دنیای انیمیشن همچون باب اسفنجی و بچه رئیس و… را فراهم کرده است.

موزیکال، هاپوها، پرنسس، فوتبالی، ماشین‌ها، ابر قهرمانی، دخترونه، مزرعه حیوانات، آموزش زبان انگلیسی و… از بخش‌های دیدنی فیلیمو کودک است که به تفکیک موضوعات مطرح شده آثار مرتبط با خود را جمع آوری کرده است.

در فیلیمو کودک، بیش از ۳۰۷ عنوان فیلم و ۲۰۸ عنوان سریال وجود دارد که در مجموع ۵ هزار ۶۷۷ قسمت سریال در دسترس کاربران قرار دارد. در بین این آثار، ۲۲ فیلم ایرانی و ۲۸۵ فیلم غیر ایرانی موجود است.

توجه به محتوای آموزشی نیز با ۶۴ فیلم و ۴ سریال آموزشی در دستور کار فیلیمو کودک قرار گرفته که این محتوا دائم در حال به‌روزرسانی است.

راه‌اندازی این بخش می‌تواند به بهبود دسترسی کودکان به محتواهای مناسب سنین خود کمک کند و خانواده ایرانی از یک فضای امن برای تفریح کودکان خود بهره‌مند شوند. علاقمندان و خانواده‌ها می‌توانند برای دسترسی آسان به بخش فیلیمو کودک به نشانی https://www.filimo.com/kids مراجعه کنند.


نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم