پایان اکران آنلاین دو فیلم «زیرنظر» و «مهمانخانه ماه‌نو» با بیش از دو میلیارد تومان فروش

پایان اکران آنلاین دو فیلم «زیرنظر» و «مهمانخانه ماه‌نو» که ادامه‌دهنده مسیر سینمای آنلاین بودند، با گذشت بیش از سی روز و اعلام آمار نهایی فروش آنلاین رقم خورد.

پایان اکران آنلاین دو فیلم «زیرنظر» و «مهمانخانه ماه‌نو» که ادامه‌دهنده مسیر سینمای آنلاین بودند، با گذشت بیش از سی روز و اعلام آمار نهایی فروش آنلاین رقم خورد.
به گزارش روابط عمومی فیلیمو و نماوا، با توجه به این توافق در طرح سینمای آنلاین که فرصت سی‌روزه نمایش برای فیلم‌ها در نظر گرفته شده، نمایش دو فیلم «زیرنظر» و «مهمانخانه‌ماه‌نو» بستر آنلاین توسط سرویس‌های وی‌اودی به‌پایان رسیده است. «زیرنظر» و «مهمانخانه‌ماه‌نو» که بعد از «خروج» و «طلا» به طرح اکران آنلاین پیوستند، حالا با پشت سر گذاشتن سی روز از نمایش و فروش بیش از ۱۵۵ هزار و ۸۶ بلیت درمجموع دو فیلم و دو پلتفرم، به شبکه نمایش خانگی وارد خواهند شد. این میزان فروش در حالی رقم خورده که مجموع فروش «مهمانخانه‌ماه‌نو» برابر یازده هزار و ۳۶۴ بلیت و مجموع فروش «زیرنظر» برابر ۱۴۳ هزار و ۷۲۲ بلیت است.

پایان اکران آنلاین فیلم های «زیرنظر» و «مهمانخانه ماه‌نو» در شرایطی رقم خورد که این دو فیلم درمجموع بیش از دو میلیارد و سیصد میلیون تومان فروش را پشت سر گذاشته بودند؛ این میزان فروش، با وجود تعطیلی سینماها، به رونق این صنعت و برگشت آنی سرمایه سینماگران منجر شده است.
از طرفی، با توجه به معیارهای تعیین تعداد تماشاگر در شبکه نمایش خانگی و در نظر گرفتن ۲/۵ تماشاگر به ازای هر بلیت، درمجموع برآورد می‌شود که بیش از سیصد و هشتاد هزار تماشاگر این دو اثر را به کمک طرح اکران آنلاین تماشا کرده‌اند. بااین‌حال، افزایش تعداد تماشاگران این دو فیلم و تمام فیلم‌هایی که در طرح اکران آنلاین حضور دارند پس از پایان دوره سی‌روزه نمایش ادامه خواهد داشت، چرا که پس از پایان اکران آنلاین، فیلم‌ها با طی روندهای اجرایی به بخش شبکه نمایش خانگی نماوا و فیلیمو نیز اضافه خواهند شد.

به‌این‌ترتیب پس از تماشاگرانی که با خرید بلیت آنلاین این فیلم‌ها را تماشا کردند، سایر کاربران سرویس‌های وی‌اودی نیز می‌توانند با گذشت چند روز دسترسی درون پلتفرمی به این دو محتوا را داشته باشند.


نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

1 دیدگاه
  1. علی می‌نویسد

    من فیلم ایرانی زیاد نمیبینم اما این فیلمو سینما دیدم
    واقعا خوش ساخت بود و بازیگراش عالی بودن
    میشه گفت یه طنز حرفه ای هستش