دواین جانسون در نقش بلک ادم روی پرده نقره‌ای ظاهر می‌شود

بلک ادم شخصیتی خیالی، ابرشرور و شاید بتوان گفت ضدقهرمان، در کتاب‌های کمیک امریکایی است که به‌عنوان دشمن دیرینه شخصیت ابرقهرمان شزم شناخته می‌شود.

بلک ادم شخصیتی خیالی، ابرشرور و شاید بتوان گفت ضدقهرمان، در کتاب‌های کمیک امریکایی است که به‌عنوان دشمن دیرینه شخصیت ابرقهرمان شزم شناخته می‌شود. خبرها حاکی از آن هستند که به‌زودی، دواین جانسون در نقش بلک ادم ظاهر خواهد شد.

جانسون به‌تازگی و به‌طورقطعی از آغاز فیلم‌برداری این فیلم در تابستان سال آینده خبر داده است. او حتی قبل از ساخت فیلم «شزم» در صحبت‌های خود، به بازی در فیلم «بلک ادم» (از شخصیت‌های دی.سی کامیکس) اشاره کرده بود. جانسون اکنون از اکران فیلم مذکور در ماه دسامبر ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با دی‌ماه ۱۴۰۰) خبر می‌دهد.


نقد فیلم بلک کلنزمن


این هنرپیشه، تهیه‌کننده و کشتی‌گیر حرفه‌ای امریکایی، با قرار دادن عکسی از مرد سیاه‌پوش یا بلک ادم در صفحه اینستاگرام خود از علاقه‌اش به ابرقهرمان‌ها و رویای ابرقهرمان بودن سخن می‌گوید: «وقتی ۱۰ ساله بودم، با سوپرمن آشنا شدم؛ ابرقهرمانی که آرزو داشتم مثل او باشم.» وی در ادامه بیان می‌کند که «از پیوستن به دنیای دی سی بسیار خوشحالم و به آن افتخار می‌کنم. این نقش، با تمام کارهای قبلی من متفاوت است.» دواین جانسون حضورش در نقش بلک ادم را این‌گونه توصیف می کند: «او یک ابرقهرمان سرکش است و همیشه کاری را انجام می‌دهد که برای مردم بهتر باشد؛ اما به روش خودش! راه و روش او حقیقت است و عدالت.»

در فیلیمو تماشا کنید: گشت و گذار در جنگل با بازی دواین جانسون

پیش از این و در سال ۲۰۱۴، قرار بود که بلک ادم به‌عنوان شخصیت مقابل شزم معرفی شود؛ ولی بعدها تصمیم بر آن شد که در فیلمی جداگانه به داستان زندگی این ابرقهرمان شرور پرداخته شود. اکنون در فیلم جدید ژاومه کویت-سرا کارگردان اسپانیایی، دواین جانسون در نقش بلک ادم ظاهر خواهد شد و انتظار می‌رود که با یکی از موفق‌ترین فیلم‌های دنیای دی سی مواجه باشیم. در فیلم دیگر کویت-سرا، «جانگل کروز» که توسط شرکت والت دیزنی و در سال ۲۰۲۰ اکران خواهد شد، نام دواین جانسون و امیلی بلانت در لیست بازیگران به چشم می‌خورد.


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم