تریلر انیمیشن آواز ۲ یا Sing 2 منتشر شد

تریلر انیمیشن آواز ۲ یا sing 2 منتشر شد. این اثر برای علاقه‌مندان به انیمیشن، یک سورپرایز عالی و تماشایی خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

تریلر انیمیشن آواز ۲ یا Sing 2 منتشر شد. انیمیشن کمدی موزیکال آواز یا Sing در سال ۲۰۱۶  ساخته شده بود. این اثر برای علاقه‌مندان به انیمیشن، یک سورپرایز عالی و تماشایی بود که با استقبال خوبی نیز همراه شد. فروش خوب این انیمیشن در گیشه و استقبال مخاطبان کافی بود تا دنباله‌ای برای آن تولید شود. برای تماشای تریلر انیمیشن آواز ۲ یا Sing 2 با فیلیمو شات همراه باشید.


بهترین انیمیشن های جهان تا سال ۲۰۲۱


گارت جنینگز، نویسنده و کارگردان انیمیشن آواز ۲ و متیو مک‌کانهی، ریس ویترسپون، تارون اجرتون و اسکارلت جوهانسون نیز صداپیشگی کاراکترهای این اثر را بر عهده دارند.

در تریلر انیمیشن آواز ۲ کوالای همیشه خوش‌بین، باستر مون (با صداپیشگی متیو متک‌کانهی) را می‌بینیم که موفق شده نمایش آوازخوانی که ترتیب داده را به یک رقابت جذاب و محبوب تبدیل کند. به‌این‌ترتیب اولین نمایش در تئاتر برج کریستال، در یک شهر بزرگ و پرزرق و برق شبیه وگاس، برگزار می‌شود. در این میان یک مشکل وجود دارد: اینکه همه ستارگان حاضر در این رقابت باید رای مثبت گرگ بی‌رحم جیمی کریستال (باصداپیشگی بابی کاناوله) را به‌دست آورند و تایید او راه ورود به نمایش است.

در این تلاش ناامیدانه برای جلب‌توجه آقای کریستال، گونتر (با صداپیشگی نیک کرول) به‌طور خودجوش ایده‌ای عجیب را ارائه می‌دهد که باستر به‌سرعت با آن موافقت می‌کند؛ باستر به آقای کریستال وعده می‌دهد که در نمایش جدید آن‌ها کلی کالووی (باصداپیشگی بونو) حضورداشته باشد.

اما مسئله این است که باستر هرگز با کلی، هنرمندی که پس از فوت همسرش برای بیش از یک دهه، در انزوا فرورفته بود را ملاقات نکرده است. حتی بدتر اینکه، باستر نتوانسته درک کند که آقای کریستال یک گانگستر خودمحور است که ترجیح می‌‎دهد کسی را از پشت‌بام ساختمان به پایین بیندازد تا اینکه از او دروغ بشنود.

آواز ۲ با حضور توری کلی، هالزی، فارل ویلیامز، لتیشیا رایت، اریک آندره و چلسی پرتی در گروه صداپیشگان، از ۲۲ دسامبر (۱ دی ۱۴۰۰) راهی سینماهای ایالات‌متحده می‌شود و اکران آن در انگلیس برای ۲۸ ژوئن سال آینده (۷ تیر ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده است.


منبع: EmpireOnline

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم