۴۵۰ عنوان فیلم و سریال برای ناشنوایان در فیلیمو

۴۵۰ عنوان فیلم و سریال برای ناشنوایان در فیلیمو مهیا شده است. پیش از این نیز برخی از محتواها برای مخاطبان نابینا آماده‌سازی شده است.

بیش از ۴۵۰ اپیزود فیلم و سریال مناسب‌سازی شده برای ناشنوایان بر روی پلتفرم فیلیمو در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


لیست بهترین فیلم های ایرانی سال ۹۹

مروری بر بهترین سریال های شبکه نمایش خانگی


به گزارش روابط عمومی فیلیمو، این پلتفرم برای احترام به تمامی اقشار جامعه و مخاطبان خود از سال گذشته اقدام به انتشار برخی از محتواهای فارسی برای ناشنوایان کرد.

این اقدام در جهت مناسب‌سازی تماشای فیلم و سریال برای ناشنوایان کشور انجام شد و امروز پس از گذشت یک سال از آغاز این اقدام بیش از ۴۵۰ اپیزود فیلم و سریال در دسترس مخاطبان ناشنوا است.

بر همین اساس ۱۶ عنوان سریال ایرانی و ۹۵ فیلم سینمایی ایرانی با توجه به نیاز مخاطبان ناشنوا برای این عزیزان مناسب‌سازی و در دسترس کاربران قرار گرفته است.

از آثار مطرح سینمایی که برای مخاطبان ناشنوا مناسب‌سازی شده می‌توان به فیلم‌های زندانی ها، ابد و یک روز، سرخ پوست، هزارپا، درخونگاه، غلامرضا تختی، قسم، زهرمار و آستیگمات اشاره کرد.

این درحالی است که تعداد محتواهای مناسب‌سازی شده برای ناشنوایان از بهترین فیلم‌ها و سریال‌های روز جهان و ایران در حال افزایش است.

فیلیمو‌ پیش از این نیز برخی از محتواها را برای مخاطبان نابینا با همکاری سوینا مناسب‌سازی کرده است که این اقدام نیز با استقبال مخاطبان خوب نابینا روبرو شده است.


نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم