پایان سریال پیکی بلایندرز در فصل ۶ | فیلم جدید استیون نایت

اگر از شنیدن خبر پایان سریال پیکی بلایندرز ناراحت شدید، باید بگوییم که غصه نخورید؛ در آینده نزدیک احتمالا ادامه این مجموعه با فرم‌ دیگری به همت استیون نایت نوشته شود.

خبر خوب برای طرفداران سریال پیکی بلایندرز (Peaky Blinders)، فیلم جدید استیون نایت در راه است؛ او پس از پایان سریال پیکی بلایندرز در فصل ۶، با یک فیلم بازخواهد گشت. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


پایان سریال تاریخی، اکشن و کمی هم مافیایی پیکی بلایندرز با بازی کیلین مورفی و تام هاردی، قرار است با فصل ۶ رقم بخورد. در حال حاضر گروه دست‌اندرکاران و بازیگران، مشغول فیلمبرداری فصل ششم هستند. اگر از شنیدن این خبر و ندیدن دوباره کیلین مورفی ناراحت شدید، باید بگوییم که غصه نخورید؛ چرا که در آینده نزدیک احتمالا ادامه این مجموعه با فرم‌ دیگری به همت استیون نایت نوشته شود. بعید نیست که او فکر ساختن یک فیلم را در سر داشته باشد، در نتیجه منتظر فیلم جدید استیون نایت باشید!


از «مکس دیوانه» تا «کاپون»؛ نگاهی به کارنامه بازیگری تام هاردی

پیشنهاد سریال برای روزهای قرنطینه پایان سریال پیکی بلایندرز تاکنون به روش‌های مختلفی از قبیل کتاب و تولیدات لباس یا حتی بازی‌های ویدئویی رقم خورده و نمایش داده شده است اما در حیطه نمایش هنوز نمی‌دانیم دقیقا چه اتفاقی رخ خواهد داد. کارگردان و فیلمنامه‌نویس این اثر، استیون نایت، در گفتگو با خبرگزاری ددلاین در خصوص پایان این مجموعه اینطور می‌گوید:

شیوع ویروس کرونا برنامه‌های ما را کمی تغییر داد اما می‌توانم بگویم پیش از این پدیده نیز بنا داشتم مجموعه را در یک فیلم ضمیمه‌شده ادامه دهم.

به گفته‌ او قرار بوده سریال در ۷ فصل تمام شود؛ اما با توجه به شرایط جهانی ویروس کرونا شیوه‌ دیگری برای پایان‌بندی آن در نظر گرفته شده است. باید دید در آینده چه تصمیم اتخاذ می‌شود، اما به هر حال تماشای شخصیت تامی شلبی با بازی کیلین مورفی بر روی پرده سینما نیز جذاب خواهد بود.


منبع: Empire Online

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم