جف نیکولز قسمت سوم فیلم «یک مکان ساکت» را کارگردانی می‌کند

جف‌ نیکولز، قرارداد همکاری با پارامونت پیکچرز را امضا کرد و نویسندگی و کارگردانی قسمت سوم فیلم ترسناک «یک مکان ساکت» (با عنوان اصلی A Quiet Place) را عهده‌دار شد.

جف‌ نیکولز، کارگردان فیلم «لاوینگ»، قرارداد همکاری با پارامونت پیکچرز را امضا کرد و نویسندگی و کارگردانی قسمت سوم فیلم هیجان‌انگیز و ترسناک «یک مکان ساکت» (با عنوان اصلی A Quiet Place) را عهده‌دار شد.

تا به امروز هیچ جزئیاتی از داستان قسمت سوم فیلم «یک مکان ساکت» منتشر نشده، اما پارامونت اعلام کرده که ایده‌ اصلی فیلم را ستاره و کارگردان دوقسمت قبل، جان کرازینسکی ارائه کرده ‌است.

اعضای کمپانی پلاتینوم دونس، به نام‌های مایکل بِی، اندرو فرم و برد فولر در کنار اعضای کمپانی Sunday Night، کرازینسکی و الیسون سیگر تیم تهیه‌کنندگی را تشکیل داده‌اند.
فیلم «یک مکان ساکت» به نویسندگی و کارگردانی کرازینسکی و بازی امیلی بلانت در سال ۲۰۱۸ اکران شد و پس از اکران اولیه در SXSW (فستیوال موسیقی بهاره) حدود ۱۸۸ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۱۴۷.۲ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد.

تاریخ اکران قسمت دوم «یک مکان ساکت ۲» به کارگردانی و نویسندگی کرازینسکی برای ۲۰ مارچ ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شد بود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا، تاریخ اکران به ۲۳ آپریل ۲۰۲۱ (۳ اردیبهشت ۱۴۰۰) تغییر یافت.


اکران بخش دوم فیلم یک مکان ساکت به تعویق افتاد!


روث نگا برای بازی در فیلم «لاوینگ» (با عنوان اصلی Loving) به کارگردانی نیکولز، نامزد دریافت جایزه‌ اسکار شد. علاوه بر این فیلم، نیکولز فیلم‌های دیگری‌هم در ژانر درام ساخته ‌است؛ مثل فیلم «ویژه نیمه‌شب» (با عنوان اصلی Midnight Special)، فیلم «پناه بگیر» (با عنوان اصلی Take Shelter) و فیلم «ماد» (با عنوان اصلی Mud).
به نظر شما کدام‌یک از فیلم‌های نیکولز موفق‌تر بوده ‌است؟


۴۱ فیلم برتر ژانر وحشت؛ ترسناک‌ترین فیلم‌های قرن ۲۱


منبع: Screen Daily

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم