فیلیمو مدرسه وارد بازار کمک آموزشی شد

«مدرسه فیلیمو»، با هدف لذت یادگیری، فرصت تحصیلی برابر و عدالت آموزشی، از اوایل فصل پاییز با روش‌های خلاقانه و مهارت‌محور آغاز به کار خواهد کرد.

این خبر در تاریخ ۱۶ آذر ۹۹ به‌روزرسانی شده است.
فیلیمو مدرسه با رویکرد تحول‌ و کیفی‌سازی کمک آموزشی از امروز، یکشنبه ۱۶آذر، به‌طور رسمی آغاز به‌کار کرد.

به گزارش روابط‌عمومی فیلیمو، وی‌اودی کمک آموزشی فیلیمو مدرسه، با رویکرد «تحول‌ و کیفی‌سازی کمک آموزشی» و با دو محور «لذت یادگیری» و «عدالت آموزشی» پس از طی دوره آزمایشی یک‌ماهه از تاریخ ۱۶ آذر وارد فاز اجرایی شد و در دسترش عموم قرار گرفت.

دروس در این پروژه کمک ‌آموزشی توسط ۱۵۰ معلم زبده و با سرپرستی آموزشی دکتر علی عبدالعالی، بر پایه‌ اصولی‌ترین و مدرن‌ترین شیوه‌های آموزشی و با رویکرد سرگرمی آموزی تولید شده‌اند؛ تا دانش آموزان بتوانند در حین آموزش، لذت و یادگیری را همزمان تجربه کنند.

محتوای این سرویس کمک‌آموزشی در قالب برنامه‌های آموزشی و سرگرم‌کننده هم‌زمان با سرفصل‌های آموزش و پرورش به‌صورت هفتگی بر بستر پلتفرم فیلیمو مدرسه بارگذاری خواهد شد و این برنامه‌ها‌ ترکیبی از فرم‌ها و فرمت‌های مختلف برنامه‌سازی از جمله رئال، بازی، عروسک و موشن گرافیک است.

گفتنی است فیلیمو مدرسه یکی از محصولات صبا ایده است و خدمات آموزشی این مدرسه برای مناطق محروم مانند سیستان و بلوچستان، زاهدان و غیره، رایگان و برای مناطق نیمه‌محروم تخفیف‌های جدی بر اساس کد ملی اعمال کرده است. همچنین برای دیگر مناطق،کاربران با خرید اشتراک ماهانه امکان دسترسی به محتوا را خواهند داشت.


«فیلیمو مدرسه»، به عنوان یک پلتفرم VOD آموزشی و محصول جدید «صبا ایده»، فعالیتش را از پاییز ۹۹ آغاز خواهد کرد.

به گزارش روابط‌عمومی فیلیمو، هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی ١۴٠٠-١٣٩٩، در فیلیمو مدرسه پایه‌های تحصیلی اول تا نُهم، کاملا منطبق با سرفصل‌های کتب درسی با رویکرد «تحول‌ و کیفی سازی آموزش» تدریس خواهد شد. این مدرسه مبتنی بر اصول «لذت یادگیری» و «عدالت آموزشی» خواهد بود.

در این مدرسه، با بهره‌گیری از متخصصان خلاق و زبده در حوزه تعلیم و تربیت، بیش از ۱۵۰ معلم و دبیر و استاد با تکنیک‏‌های آموزش خلاق به سرپرستی علی عبدالعالی، دانش‌یار دانشگاه علم و صنعت، پژوهش‌گر و ایده پرداز آموزش‌های نوین، مسئولیت تولید و برنامه سازی ویدئو‏های آموزشی را به شیوه خلاقانه و دل‌چسب برای دانش‌آموزان عهده دار می‌باشند. تمامی دبیران و اساتید و کارشناسان «مدرسه فیلیمو»، با روش «سرگرم آموزی» تلاش بر تولید و ارائه محتوای آموزشی جذاب و مهیج و تاثیرگذار خواهند کرد.

این ۱۵۰ معلم و استاد در بیش از ۲۰ دپارتمان علمی و مهارتی همچون ادبیات، فیزیک، شیمی، زیست شناسی، تاریخ، جغرافی، اجتماعی، ریاضیات، هندسه، دینی، مفاهیم قرآن، عربی، زبان انگلیسی، مهارت، هنر و خلاقیت، ورزش و سلامت و گیمیفیکیشن مشغول فعالیت‌اند.
در مدرسه فیلیمو دروس مقاطع دبستان ۱و۲ و متوسطه ۱ به صورت کاملا «پوشا» در قالب ویدیوهای جذاب مشتمل بر نمایش، آزمایش، بازی و انواع ویدیوگرافی‌ها ارائه می‌‏‌شوند؛ به گونه‏‌ای که هیچ‌کدام از مباحث کتاب‏‌های درسی از قلم نخواهد افتاد.

فیلیمو مدرسه، با هدف لذت یادگیری، فرصت تحصیلی برابر و عدالت آموزشی، از اوایل فصل پاییز، با روش‌های خلاقانه و مهارت‌محور و با رویکرد نوین برنامه‌سازی آموزشی از جمله بهره‌گیری از چهره‌ها و هنرمندان برای تولید برنامه آموزشی، آغاز به کار خواهد کرد.


نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

7 نظر
 1. eli می‌نویسد

  من دارمش واقعا عالیه

 2. لیدا می‌نویسد

  درود! من ویدئوی آموزش زبان تهیه کردم. چطور میتونم با گذاشتنش در فیلیمو مدرسه، با شما همکاری کنم؟

 3. پرنیان رسولی می‌نویسد

  برای من برنامه ی فیلیمو مدرسه تو مایکت میزنم میزنه ناسازگار میزنه

 4. رقیه می‌نویسد

  عالی

 5. محمد طاها می‌نویسد

  ارزون تر باشه بهتره

 6. علی می‌نویسد

  سلام
  واقعا عالیه
  پیشنهاد می کنم نمایش فیلم یک قسمت آن باشد و قسمت آموزش با زیر مجموعه های مختلف بخش دیگر آن برای مثال آموزش آشپزی آموزش تعمیر وسایل و ….

 7. محمد می‌نویسد

  عدالت اموزشی مجازی در این کشور پهناور به شرطی اجرا میشه که حداقل برای دروس ابتدایی دوره اول تدریس به زبان محلی باشه