رایان رینولدز نویسنده و بازیگر فیلم کمدی «آپ استیت» شد

رایان رینولدز یکی از پرکارترین بازیگران این‌روزهاست. همکاری او با نتفلیکس هم روز به روز بیشتر می‌شود. فیلم کمدی «آپ استیت» جدیدترین پروژه مشترک رینولدز با این کمپانی است.

رایان رینولدز یکی از پرکارترین بازیگران این‌روزهای سینماست. همکاری او با نتفلیکس هم روز به روز بیشتر می‌شود. سال گذشته او در فیلم «شش زیرزمینی» (با عنوان اصلی «Underground6») که از این سرویس استریمینگ منتشر می‌شد بازی کرد. فیلم مورد انتظار «اعلان قرمز» (با عنوان اصلی «Red Notice») هم دیگر همکاری رینولدز با نتفلیکس است. این فیلم قرار بود امسال اکران شود اما شیوع ویروس کرونا برنامه‌ریزی اکران را به تعویق انداخته است. حالا طبق اخبار منتشر شده، رایان رینولدز نویسنده و بازیگر فیلم کمدی «آپ استیت» (با عنوان اصلی «Upstate»)، محصول نتفلیکس شده است. در ادامه با فیلیمو شات همراه باشید تا جزئیات این پروژه را بررسی کنیم.


همانطور که گفتیم، همکاری رینولدز و نتفلیکس روز به روز بیشتر می‌شود. یکی از فیلم‌های جذابی که احتمالاً در ماه دسامبر ۲۰۲۰ از رینولدز خواهیم دید، «گای آزاد» (با عنوان اصلی «Free Guy») به کارگردانی شاون لوی است. این کارگردان قرارداد ساخت و انتشار فیلم دیگری را با نتفلیکس امضا کرده که هنوز نامی برایش انتخاب نشده اما به نظر می‌رسد رینولدز در آن نقش مردی را بازی می‌کند که با یک ماشین زمان به گذشته می‌رود تا به خود ۱۳ساله‌اش کمک کند. همکاری جدید رینولدز و نتفلیکس بر سر ساخت فیلم کمدی «آپ استیت» خواهد بود. رایان در این فیلم بار دیگر با جان اوگست همکاری خواهد کرد؛ سال ۲۰۰۷ اوگست نویسندگی و کارگردانی فیلم «ناینز» (با عنوان اصلی «The Nines») با بازی رینولدز را بر عهده داشت.


در فیلیمو شات بخوانید: فیلم کمدی خارجی


فیلم «آپ استیت» (Upstate) به نویسندگی مشترک رینولدز و اوگست ساخته خواهد شد. جزئیات داستان هنوز افشا نشده و خبرگزاری ددلاین تنها توانسته متوجه شود که این فیلم داستانی اصیل با مضامین کمدی را به تصویر خواهد کشید. جان اوگست که نویسندگی آثاری همچون «ماهی بزرگ» (با عنوان اصلی «Big Fish»)، «عروس مرده» (با عنوان اصلی «Corpse Bride»)، «چارلی و کارخانه شکلات‌سازی» (با عنوان اصلی «Charlie and the Chocolate Factory») و «علاءالدین» (با عنوان اصلی «Aladdin») را در کارنامه دارد، ممکن است کارگردانی فیلم کمدی «Upstate» را نیز بر عهده بگیرد اما فعلاً توافقی بر سر آن صورت نگرفته است.
فیلم اکشن کمدی «محافظ همسر هیتمن» (با عنوان اصلی «The Hitman’s Wife’s Bodyguard») فیلم دیگر رایان رینولدز است که در مرحله پس‌تولید قرار دارد و ۲۰ آگوست ۲۰۲۱ اکران خواهد شد. باید دید این بازیگر پرکار در ادامه می‌تواند علاوه بر حفظ محبوبیتش میان اهالی سینما، به جوایز سینمایی هم دست پیدا کند یا نه.

دنباله فیلم محافظ آدمکش | فیلمی که ستاره سینمایی کم ندارد!


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم