تریلر رسمی فیلم «Hammer» منتشر شد

یک تریلر رسمی از فیلمی مستقل به نام «Hammer»، در ژانر جنایی و مهیج پخش شده است. کریستین اسپارکس، کارگردانی و نویسندگی این اثر را بر عهده داشته است.

کمپانی پخش‌کننده فیلم ورتیکال انترتینمنت یک تریلر رسمی از یک فیلم مستقل به نام «Hammer»، در ژانر جنایی و مهیج پخش کرده است. کریستین اسپارکس، فیلمساز کانادایی، کارگردانی و نویسندگی این اثر را بر عهده داشته است.
فیلم «Hammer» در جشنواره فیلم ویسلر در پاییز گذشته اولین نمایش خود را داشت و در ماه ژوئن امسال از طریق سرویس‌های وی‌او‌دی پخش خواهد شد.
ویل پاتون در این فیلم نقش پدری سردرگم را بازی می‌کند. او که درگیر بحران‌های شخصی است متوجه فراری بودن پسرش از دست یک دلال مواد مخدر می‌شود. در ادامه، پدر و پسر عازم سفری طولانی می‌شوند که طبعاً با کمی تم پدرانه و خانوادگی همراه است.

در این فیلم مارک اوبراین، بن کاتن، دیل مک‌لود، لارا جین کوراستکی، کانر پرایس و کورتیس کاراواجیو ایفای نقش می‌کنند. فیلم «Hammer» دومین فیلم بلند کریستین اسپارکس پس از ساخت فیلم «Cast No Shadow» است. البته که پیش از آن هم چندین فیلم کوتاه و پروژه تلویزیونی را کارگردانی کرده بود. این فیلم توسط آلیسون وایت، کریس آگاستون، جاناتان برانفمن و ویلیام وودز تهیه شده است. تریلر فیلم «Hammer» گرچه کوتاه است، اما نکات مهمی از فیلم را برایمان فاش می‌سازد. شاید با توجه به کم بودن تعداد بازیگران جنایی معروف، این تنها راه سازندگان برای جلب توجه مخاطبین باشد.


منبع: First Showing

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم