تریلر دیگری از فیلم «آرتمیس فاول» با تاکید بر اکران آنلاین

دیزنی، تریلر رسمی دیگری برای فیلم «آرتمیس فاول» منتشر کرده است؛ تاریخ اکران مستقیم این فیلم در شبکه اینترنتی دیزنی پلاس، ۱۲ ژوئن ۲۰۲۰ اعلام شده است.

«ماموریت تو اینه که بدزدیش…!»
دیزنی، تریلر رسمی دیگری برای فیلم «آرتمیس فاول» منتشر کرده است؛ فیلمی که اتفاقا بسیار منتظرش هستیم. «Artemis Fowl» اقتباسی حماسی از کتاب فانتزی دنباله‌داری با همین عنوان و به قلم اوئن کالفر است.
با این که تقریبا نمایش همه فیلم‌ها به علت پاندمی ویروس کرونا متوقف شده است، این تریلر همچنان بر تاریخ ۱۲ ژوئن برای پخش و اکران در شبکه اینترنتی دیزنی پلاس تاکید دارد.

این فیلم، داستان پسر ۱۲ ساله باهوش و بااستعدادی به نام آرتمیس فاول را روایت می‌کند.‌ او دنیایی از پری ها و موجودات بسیار خطرناک مسلح و البته بسیار باهوش و پر از تکنولوژی‌های جدید را در زیر زمین پیدا می‌کند. آرتمیس، یکی از این پری‌ها (به نام هلی شورت) را می‌دزدد و به‌عنوان گروگانی، در ازای دریافت طلا و جواهر و برای تامین و تضمین آینده خانواده‌اش، پیش خودش نگه می‌دارد. از طرف دیگر، او گمان می‌کند که غیبت پدرش می‌تواند به این دنیای عجیب‌وغریب مربوط باشد.
در ادامه داستان، پسر ۱۲ ساله باهوش قصه، خودش را در میانه نبرد قدرت بازو و حیله‌گری ذهن، در مقابل ارتش قوی و نیرومندی از پری‌ها و دیگر موجودات پیدا می‌کند.

فردیا شاو بازیگر جدیدی است که در نقش آرتمیس فاول با همراهی لارا مک دانل (که قبلاً او را در نقش رزی در فیلم «با عشق، رزی» دیده بودیم) در نقش پری ظریف و حساسی به نام کاپیتان هولی شورت، می‌درخشد. جودی دنچ، جش گد، نانسو آنوزی، هانگ چاو، تامارا اسمارت، میراندا ریسون و جاشوا مک گوایر نیز در این فیلم حضور دارند.
پخش و اکران آنلاین در شبکه اینترنتی دیزنی پلاس برای فیلم سرگرم‌کننده «آرتمیس فاول» انتخاب درستی بود. حالا که همگی به علت پاندمی در خانه هستیم، فرصت خوبی است که به‌واسطه این فیلم، کمی بیشتر با خانواده وقت بگذرانیم.

کنت برانا، فیلمساز ایرلندی، کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته است؛ از آثار قبلی او می‌توان به «فرانکشتاین»، «هملت»، «درد بیهوده عشق»، «هر طور شما دوست دارید»، «فلوت سحرآمیز»، «ثور»، «کارآگاه»، «مکبث»، «جک رایان : سرباز سایه»، «سیندرلا» و «قتل درقطارسریع السیرشرق» اشاره کرد.
فیلمنامه توسط مایکل گلدنبرگ، کانر مک پرسن و آدام کلاین نوشته شده است. «آرتمیس فاول» با اقتباس از کتابی با همین عنوان اثر اوئن کالفر ساخته شده. دیزنی، تاریخ اکران مستقیم این فیلم در شبکه اینترنتی دیزنی پلاس را ۱۲ ژوئن ۲۰۲۰ اعلام کرده است.

تریلر جدید فیلم «آرتمیس فاول» را در فیلیمو شات ببینید:


منبع: First Showing

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم