تریلر برفی فیلم جنایی و هیجان‌انگیز «خون و پول» با بازی تام برنگر‬

اولین تریلر رسمی فیلم «خون و پول» منتشر شد؛ داستان یک سرباز بازنشسته با بازی تام برنگر که درگیر ماجراهای یک گروه قاتل و غارتگر می‌شود.

«پول را به ما پس بده! ما همه‌چیز را درباره تو می‌دانیم.» بله، مطمئناً می‌دانند. بالاخره آن‌ها جنایت‌کار هستند! اسکرین مدیا فیلمز، تریلر رسمی فیلم بیرون شهری، هیجان‌انگیز و جنایی «خون و پول» را منتشر کرد؛ اولین فیلم بلندی که جان بار آن را کارگردانی می‌کند. این فیلم بدون اکران قبلی در هیچ فستیوالی، ماه می امسال در سیستم‌های توزیع ویدئویی VOD (ویدئو هنگام درخواست) پخش خواهد شد. تام برنگر، در این فیلم نقش یک سرباز کهنه‌کار بازنشسته را بازی می‌کند؛ این سرباز که در شمال ایالت مین سرگرم شکار است، به جنازه یک زن و مقدار زیادی پول برمی‌خورد و قبل از آنکه به خود بیاید درگیر ماجراهای گروهی قاتل و غارتگر می‌شود. کریستن هگر، مارک سیورتسن و پل بن-ویکتور از دیگر بازیگران این فیلم هستند. به نظر می‌رسد این فیلم چیزی بین یک فیلم هیجان‌انگیز برفی با تلاش برای بقا و یک فیلم جنایی اسرارآمیز باشد، اما هنوز چیز بیشتری نمی‌دانیم.
‬اولین تریلر رسمی فیلم «خون و پول» جان بار را در فیلیمو شات ببینید:‬

خلاصه داستان: یک سرباز کهنه‌کار بازنشسته (با بازی تام برنگر) بیرون شهر الاگاش ایالت مین در حال شکار است که جنازه زنی را به همراه کیفی پر از پول کشف می‌کند و خیلی زود خود را در میان جریانی پر از شرارت و آدمکشی می‌بیند. «Blood and Money» که عنوان قبلی آن «الاگاش» بود توسط جان بار (فیلمساز آمریکایی) کارگردانی می‌شود که پیش از این نورپرداز، متصدی دوربین و فیلمبردار بوده است و حالا کارگردانی اولین فیلم بلند خود را بعد از ساخت یک فیلم کوتاه آغاز می‌کند. فیلمنامه توسط جان بار، مایک مک‌گریل و آلن پتریک نوشته شده و سوزا هوروت تهیه‌کننده آن است. تا جایی که می‌دانیم، این فیلم در هیچ فستیوال فیلم یا رویداد سینمایی دیگری اکران نشده است. فیلم «خون و برف» جان بار، پانزدهم ماه می این تابستان در سالن‌های منتخب سینما و سرویس‌های VOD پخش می‌شود. چه کسی می‌خواهد این فیلم را تماشا کند؟‬


منبع: First Showing

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم