انتشار اولین تریلر رسمی فیلم «Proximity»

اولین تریلر رسمی فیلم «Proximity» منتشر شد؛ فیلمی مستقل که در ژانرعلمی-تخیلی و مهیج ساخته شده است و به نظر می‌رسد سوپرایزی در این ژانر خواهد بود.

«زمانیکه آنها می‌رسند، ما باید آنجا باشیم!»این جمله از تریلر رسمی فیلم «همجواری»، به ما نوید فیلم شگفت‌انگیزی را می‌دهد. شرکت ساخت ویدیو و موسیقی Shout Studios، اولین تریلر رسمی فیلم «Proximity» یا «همجواری» را منتشر کرد؛ فیلمی مستقل که در ژانرعلمی-تخیلی و مهیج ساخته شده است و به نظر می‌رسد سوپرایزی در این ژانر خواهیم داشت که تابه‌حال نمونه مشابهش را ندیده ایم. فیلم «Proximity»، داستان سرگرم‌کننده‌ای درباره موضوعی مجهول و نامشخص دارد؛ آنطور که از تریلر آن پیداست، فیلم چندان پرخرجی به نظر نمی‌آید. اریک دِمِئوسی، اساسأ فیلمسازی باهوش است که بااستعداد و هوش ذاتی خود و با استفاده از حداقل امکانات، داستانی مهم، سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز تعریف می‌کند.

این فیلم درباره آیزاک، یکی از دانشمندان جی پی ال ناسا (آزمایشگاه پیش رانش جت ناسا) است که توسط موجودات فرازمینی دزدیده می‌شود و بعد از اینکه به زمین بازمی‌گردد کسی حرفش را باور نمی‌کند. او برای یافتن دلایل قانع کننده و از آن مهم‌تر برای خاموش کردن آتشی که با باور نکردن حرف‌هایش در دلش انداخته‌اند وارد سفری پر از اکتشافات می‌شود. همانطور که می‌دانیم، قطعاً ماجرا به همین‌جا ختم نمی‌شود.
اریک دِمِئوسی که پیش‌تر ساخت جلوه‌های بصری سریال‌های «چیزهای عجیب» و «بازی تاج‌وتخت» را بر عهده داشته، این بار تصمیم گرفته است بعد از کارگردانیِ چندین فیلم کوتاه به سراغ ساخت اولین فیلم بلندش به نام «همجواری» برود.
در این فیلم رایان ماسون، های دِ کوان، کریستین پرِنتیس، شو جونز و دان اسکریبنر بازی کرده اند.
فیلمنامه به قلم اریک دمئوسی و بر اساس داستانی از جیسون میشل‌تری نوشته شده است. در کنار کارگردان، آندریا داندنویل و کایل مکنتای، در تهیه این فیلم نقش داشته اند.
«Proximity» در هیچ‌یک از جشنواره‌های فیلم و یا حتی روی پرده‌های سینما نمایش داده نشده است و کمپانی سازنده، پخش آن را به شکل فیلم ویدیویی و خانگی از پانزدهم ماه می آغاز خواهد کرد.
اولین تریلر رسمی فیلم «Proximity» را در فیلیمو شات ببینید:


منبع: First Showing

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم