سریال تلویزیونی شکلات | درام کره‌ای نت‌فلیکس با طعم یک داستان عاشقانه

سریال تلویزیونی «شکلات»، موضوعی تازه دارد: یک داستان عاشقانه درباره غذا.

سریال تلویزیونی شکلات با عنوان اصلی «Chocolate»، موضوعی تازه دارد: یک داستان عاشقانه درباره غذا. اگر عاشق خوردن خوراکی‌های خوشمزه هستید یا از درام‌های عاشقانه لذت می‌برید، به‌احتمال‌زیاد از این مجموعه تلویزیونی نیز خوشتان خواهد آمد. فصل اول این سریال با ۱۶ قسمت به اتمام رسیده و هم‌اکنون از طریق سرویس استریمینگ نتفلیکس قابل‌دسترس است؛ ۱۶ قسمت جذاب با طعمی دلپذیر. «شکلات» داستان یک جراح مغز و اعصاب به نام لی کانگ را روایت می‌کند که در گذشته آرزو داشت سرآشپزی ماهر شود اما رویایش به حقیقت تبدیل نشد. این در حالی است که دختری در کودکی از لی کانگ الهام گرفته و حالا به یک سرآشپز معروف تبدیل شده است. همه‌چیز زمانی آغاز می‌شود که این دو در آینده همدیگر را ملاقات می‌کنند. در معرفی این سریال کره‌ای با فیلیمو شات همراه باشید.


در سال ۱۹۹۲ مادری تنها، شاد و کوشا به نام جونگ سو-هوی (با بازی لی اون-جونگ) در جزیره‌ی زیبای واندو در کشور کره جنوبی زندگی می‌کرد. او یک غذاخوری ساده اما محبوب در کنار بندر داشت. لی کانگ (با نقش‌آفرینی اُه جا-هون) در شادی مادرش شریک بود و تصمیم داشت به یک سرآشپز ماهر تبدیل شود و برای مردم غذا بپزد. البته هدف او فقط آماده کردن یک وعده غذایی ساده نبود، این کار درواقع نامه‌ای عاشقانه به دختری بود که روزی با گرسنگی به رستوران آنها آمده بود. روزی از روزها دختری به نام مون چا-یونگ (با بازی کیم بو مین) وارد رستوران آنها شد و برای همیشه لی کانگ را تغییر داد؛ از آن به بعد غذاهای لی طعم عشق می‌دادند. غذا باعث آشنایی این دو نفر شده بود و دخترک نیز به همان اندازه مشتاق دیدار دوباره با لی و خوردن دسر شکلاتی‌اش بود.

در فیلیمو تماشا کنید: فیلم کره ای

نقد سریال شکلات

اما همانطور که حدس می‌زنید، عشق واقعی هیچگاه آرام و بی‌دردسر نبوده است و نخواهد بود. گذر عمر، رویای انسان‌ها را تغییر می‌دهد و آنها را وارد مسیر‌های تازه‌ای می‌کند. سرنوشت اجازه نداد چا-یونگ بار دیگر به آن رستوران برود و این ملاقاتِ دوباره خیلی دیر رخ داد. سال‌های زیادی از این ماجرا گذشته و حالا لی کانگ دیگر در آن جزیره‌ زیبا و دوست‌داشتنی نیست. او در سئول کنار یک مادربزرگ نفرت‌انگیز زندگی می‌کند و با رویای کودکی‌اش فرسنگ‌ها فاصله دارد.

آن دختر و پسر نوجوان حالا به مرد و زنی بزرگسال تبدیل شده‌اند و خبری از هم ندارند. زندگی شخصیت‌های اصلی سریال «شکلات» کاملاً متفاوت از گذشته است. لی کانگ به یک جراح مغز و اعصاب تبدیل شده و مون چا-یونگ با کمال تعجب سرآشپز یک رستوران است. آیا سرنوشت اجازه خواهد داد عشق لی کانگ و چا-یونگ بالغ (با بازی یون کای-سانگ و ها جی‌وون) به سرانجامی خوش ختم شود؟

پیشنهاد فیلیمو شات: فیلم عاشقانه

سریال شکلات

سریال «شکلات»، یک ملودرام خوش‌ساخت با بازی‌هایی دلنشین است. جادویی که در هر قسمت از این سریال جاری است لذتی سرشار را نصیبتان خواهد کرد. اگر می‌خواهید طعم واقعی عشق میان لی کانگ و چا-یونگ را بچشید، کافی است در کنار تماشای این سریال یک کیک شکلاتی را نوش جان کنید.

سریال شکلات

منبع: Post Magazine

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم