ان هتوی و خریدوفروش اسلحه در فیلم هیجان‌انگیز «آخرین چیزی که او می‌خواست»

دی ریس پس از موفقیتی چشم‌گیر در کارگردانی فیلم«لجن‌زار»، اینک با فیلم جدیدش به نام «آخرین چیزی که او می‌خواست» به شبکه نتفلیکس بازگشته است.

دی ریس پس از موفقیتی چشم‌گیر در کارگردانی فیلم«لجن‌زار»، اینک با فیلم جدیدش به نام «آخرین چیزی که او می‌خواست» به شبکه نتفلیکس بازگشته است. این فیلم، اقتباسی از رمانی به همین نام نوشته جوآن دیدیون بوده و فیلمنامه آن با همکاری دی ریس و مارکو ویلالوبوس به تحریر درآمده است. جدیدترین تریلر فیلم «آخرین چیزی که او می خواست» یا «The Last Thing He Wanted» را در فیلیمو شات ببینید.


تریلر فیلم «The Last Thing He Wanted»، ماجرای یک روزنامه‌نگار آمریکایی به نام الن مک ماهون (با بازی ان هتوی) را روایت می‌کند که در میان یاس و ناامیدی حاصل از سانسور شدن پوشش خبری‌اش، به شکل غیرمنتظره ای وارد مرحله‌ای جدید از زندگی می‌شود؛ پدر او (با بازی ویلم دفو) که در معاملات خریدوفروش اسلحه دست دارد، بیمار شده است و الن برای ادامه کار پدرش با انبوهی از روابط خطرناک تجاری مواجه می‌شود. او همانند مهره‌ای در یک بازی ناشناخته و مخاطره‌آمیز گرفتار شده است؛ گویی در میدان مین گیر افتاده و راه فراری ندارد. یک مقام رسمی آمریکایی (با بازی بن افلکالن را در این شرایط خطرناک همراهی می‌کند و این دو، در گذشته رابطه‌ای نه‌چندان خوب با یکدیگر داشته‌اند.

با وجود تمام مشکلات، الن مک ماهون باید تلاش کند تا از زندگی خود در برابر هرگونه تهدید و خطر محافظت نماید؛ الن باید از بین زندگی مایوس کننده گذشته‌اش و موقعیت فعلی، آنچه را برگزیند که خواسته قلبی اوست.


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم