تایکا وایتیتی قسمت جدید فیلم «جنگ ستارگان» را کارگردانی می‌کند

تایکا وایتیتی کارگردان نامزد اسکار برای فیلم «خرگوش جوجو» در حال مذاکره با دیزنی برای کارگردانی قسمت جدید فیلم «جنگ ستارگان» است. البته هنوز جزییات کاملی در دست نیست که آیا این یک فیلم سینمایی خواهد بود یا برای پخش در دیزنی‌پلاس در نظر گرفته شده است.

تایکا وایتیتی کارگردان نامزد اسکار برای فیلم «خرگوش جوجو» در حال مذاکره با دیزنی برای کارگردانی قسمت جدید فیلم «جنگ ستارگان» است. البته هنوز جزییات کاملی در دست نیست که آیا این یک فیلم سینمایی خواهد بود یا برای پخش در دیزنی‌پلاس در نظر گرفته شده است؛ هم‌چنین مشخص نیست آیا این همان فیلمی است که کوین فایگی رییس مارول استودیو، قرار است تهیه‌کنندگی آن را بر عهده داشته باشد یا این یک پروژه دیگر است.

چنانچه قرار باشد وایتیتی کارگردان «ثور: رگنراک»، کارگردانی فیلم جدید «جنگ ستارگان» را بر عهده بگیرد، باید این کار را بعد از پایان تولید فیلم‌های کمدی فوتبالی «گل بعدی برنده است» که قرار است پاییز امسال اکران شود، و فیلم ابرقهرمانی «ثور: عشق و تندر» انجام دهد. «ثور: عشق و تندر» برای اکران در تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۲۱ (برابر با ۱۴ آبان ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است.

تایکا وایتیتی اخیراً در توییتی که منتشر کرده است، به خبر کارگردانی فیلم جدید از دنیای «جنگ ستارگان» واکنش نشان داده است.

البته وایتیتی این روزها بسیار پرمشغله است و در حال ساخت قسمت‌های جدید سریال «سارقان زمان» برای اپل تی‌وی‌پلاس و کارگردانی فیلم لایو اکشن «آکیرا» برای برادران وارنر نیز هست؛ وی هم‌چنین کارگردانی انیمیشن «فلش گوردون» برای فاکس قرن بیستم را نیز بر عهده گرفته است.

در سال ۲۰۱۷ پس از اخراج فیل لرد و کریستوفر میلر از فیلم «سولو» و همچنین اخراج کالین ترورو از فیلم «خیزش اسکای واکر»، وایتیتی به شوخی بیان کرده بود که هرگز کارگردانی فیلمی از دنیای جنگ ستارگان را بر عهده نخواهد گرفت، چرا که در عرض یک هفته اخراج می‌شود.

از دیگر فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی که این کارگردان نیوزیلندی در آن نقش داشته است می‌توان به «پسر»، «فانوس سبز»، «آنچه در سایه‌ها انجام می‌دهیم» و «انتقام جویان: پایان بازی» اشاره کرد.

قسمت بعدی فیلم «جنگ ستارگان» قرار است در سال ۲۰۲۲ اکران شود.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم