سریال تلویزیونی بازی بچگانه ساخته خواهد شد

سریال فیلم بازی بچگانه قرار است در سال ۲۰۲۰ پخش شود. این سریال با شخصیت‌های جدید همراه است.

«دن مانچینی» خالق مجموعه «بازی بچگانه» در توییتر اعلام کرد که برنامه‌ریزی‌ها برای ساخت سریال تلویزیونی بازی بچگانه انجام شده و این سریال با نام «چاکی» ساخته می‌شود. در ادامه مشخص شد که سریال تلویزیونی بازی بچگانه در سال ۲۰۲۰ پخش می‌شود. گفته شده این سریال پس از اتفاقات فیلم «فرقه چاکی» رخ می‌دهد و «براد دوریف» هم به عنوان صداپیشه شخصیت چاکی در این سریال حضور خواهد داشت.

مانچینی قبلا گفته که در سریال تلویزیونی بازی بچگانه یک دنیای جدید و کلی شخصیت تازه معرفی خواهد کرد. او می‌گوید:


نقد و بررسی فیلم اسراری که مخفی نگه می داریم | انتقام، مرهمی بر زخم‌های کهنه


ما به این موضوع فکر کردیم که بعد از ساخت ۷ فیلم چه کاری می‌توانیم انجام دهیم. پس این بار سعی کردیم که دیگر تغییرات کوچک انجام ندهیم و به همین دلیل تصمیم به ساخت سریال گرفتیم. ساخت سریال به ما ایده‌های بیشتری می‌دهد و می‌توانیم کارهای بیشتری انجام دهیم و بیشتر به شخصیت‌ها و رابطه آن‌ها را بپردازیم.

سریال تلویزیونی بازی بچگانه

سری بازی بچگانه بعد از ۳۰ سال دوباره بازگشته‌اند. اولین فیلم این مجموعه در سال ۱۹۸۸ اکران شد و توانست نقدها و بازخوردهای مثبتی دریافت کند. پس از این فیلم، ۶ دنباله دیگر هم ساخته شد که تقریبا خوب بودند. فیلم نفرین چاکی توانسته این مجموعه را به ریشه‌های اصلی خود بازگرداند و نقدهای بسیار مثبتی دریافت کرد. سریال فرقه چاکی هم که سال گذشته منتشر شد، توانست نقدهای خوبی کسب کند.


منبع: Coming Soon

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم