تریلر جدید لایو اکشن خاطره‌انگیز «مولان» منتشر شد

بر اساس تریلر جدید فیلم لایو اکشن «مولان» می‌توان این‌طور پیش‌بینی کرد که دیزنی با فیلمی سودآور بر پرده سینماها خواهد درخشید.

بر اساس تریلر جدید فیلم لایو اکشن «مولان» می‌توان این‌طور پیش‌بینی کرد که دیزنی با فیلمی سودآور بر پرده سینماها خواهد درخشید. کمپانی دیزنی پس از انتشار تیزر جدید فیلم لایو اکشن «مولان» در توییتر، حالا نسخه کامل این تریلر را به‌صورت رسمی منتشر کرده است. با فیلیمو شات همراه باشید.


داستان فیلم از این قرار است که امپراتور چین دستور داده که از هر خانواده، یک مرد باید برای دفاع از کشور در برابر مهاجمان شمالی به ارتش سلطنتی بپیوندد. مولان (با بازی لیو ییفئی) که برادری ندارد، تصمیم می‌گیرد تا به‌جای پدر بیمارش این وظیفه را انجام دهد. او عهد می‌بندد که تا پای جان برای محافظت از خانواده‌اش تلاش کند؛ اما مساله اینجاست که در این راه باید هویت خود را پنهان کند.

پوستر لایو اکشن مولان

پس از تریلر منتشرشده در ماه جولای که مولان را مردد بین ازدواج و مهارت‌هایش به‌عنوان یک مبارز نشان می‌داد، هواداران اشتیاق بیشتری برای تماشای تریلر جدید این اقتباس دیزنی از انیمیشن «مولان» پیدا کرده بودند. حتی قبل از شروع فیلمبرداری، نیکی کارو (کارگردان فیلم) به هواداران قول داده بود که با یک «فیلم هیجان‌انگیز همراه با نمایش هنرهای رزمی دخترانه» روبرو خواهند شد. با تماشای تریلر جدید که سرشار از صحنه‌های اکشن و سرگرم‌کننده است به نظر می‌رسد که او به قول خود عمل کرده است. فیلم لایو اکشن «مولان» در ۲۷ مارس ۲۰۲۰ در سینماها اکران خواهد شد.


منبع: EW

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم