آیا ریان جانسون ادامه فیلم «چاقوکشی» را خواهد ساخت؟

فیلم «چاقوکشی» به کارگردانی ریان جانسون از اواخر هفته پیش در حالی اکران شد که توانست توجه منتقدان بسیاری را به خود جلب کند.

فیلم «چاقوکشی» به کارگردانی ریان جانسون از اواخر هفته پیش در حالی اکران شد که توانست توجه منتقدان بسیاری را به خود جلب کند. جالب است بدانید که تماشاگران و منتقدان، برای ساخته شدن ادامه فیلم «چاقوکشی» بسیار مشتاق هستند.

اگر تازه‌ترین ساخته ریان جانسون با همین موفقیت در اکران و فروش پیش رود، ساخت قسمت دوم آن خالی از لطف به نظر نمی‌رسد. اما این سوال پیش می‌آید که آیا کارگردانی ادامه فیلم «چاقوکشی» بر عهده ریان جانسون خواهد بود؟ یا هدایت آن را شخص دیگری بر عهده می‌گیرد؟

«چاقوکشی» یا «Knives Out»، فیلمی آمریکایی در ژانر کمدی سیاه- معمایی به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی ریان جانسون است که ستارگانی هم چون دنیل کریگ، کریس ایوانز، آنا د آرماس، جیمی لی کرتیس، تونی کولت، دان جانسون، مایکل شنون، کیت استنفیلد، کاترین لانگفورد، جیدن مارتل و کریستوفر پلامر در آن حضور دارند.

داستان فیلم از این قرار است که یک نویسنده مشهور و ثروتمند با بازی کریستوفر پلامر، صبح روز بعد از جشن تولد ۸۵ سالگی‌اش به طرز مشکوکی به قتل می‌رسد. تمام اعضای خانواده از مظنونین این حادثه هستند، بنابراین یک کارآگاه پلیس کنجکاو با بازی دنیل کریگ وارد ماجرا می‌شود تا راز قتل را کشف کند.

ریان جانسون پیش از این فیلم هایی هم چون «برادران بلوم»، «لوپر» و «بریکینگ بد» را کارگردانی کرده است. او هم چنین نویسندگی فیلم سینمایی «جنگ ستارگان: آخرین جدای» را نیز بر عهده داشته است.

فیلم «چاقوکشی» در تاریخ ۷ سپتامبر ۲۰۱۹ (برابر با ۱۶ شهریور ۱۳۹۸) در چهل و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو به‌طور رسمی و برای اولین بار به نمایش درآمد. این فیلم، پس از اکران در اواخر هفته گذشته، مورد نقد و بررسی منتقدان و مخاطبان قرار گرفت. آمارها نشان می‌دهند که فیلم جانسون توانسته است ۹۳ درصد رضایت منتقدان را به خود جلب کند.

در ابتدا پیش‌بینی شده بود که این فیلم در آغاز اکران حدود ۲۲ تا ۲۵ میلیون دلار فروش داشته باشد؛ اما پس از اکران، با درآمدی حدود ۷۰ میلیون دلار در سطح جهانی روبه‌رو شد.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم