شلی موریسون، بازیگر سریال «ویل و گریس» درگذشت

شلی موریسون که از سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۶ در سریال تلویزیونی کمدی «ویل و گریس» ایفای نقش کرده بود، در سن ۸۳ سالگی به دلیل نارسایی قلبی درگذشت.

شلی موریسون که از سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۶ در سریال تلویزیونی کمدی «ویل و گریس» در نقش روزاریو (یک خدمتکار) ایفای نقش کرده بود، در سن ۸۳ سالگی به دلیل نارسایی قلبی در لس‌آنجلس درگذشت.
در ابتدا قرار بود که شلی موریسون فقط در یک قسمت از سریال «ویل و گریس» به ایفای نقش بپردازد، ولی ارتباط خوبی که مخاطبان با شخصیتش برقرار کردند، باعث شد که او برای ۶۸ قسمت و در طول ۸ فصل به فعالیت خود ادامه دهد.

شان هایس بازیگر نقش جک مک فارلند در این سریال، در پست اینستاگرامش این‌گونه از موریسون یاد می‌کند:
«او شخصیتی دوست‌داشتنی و قلبی بزرگ داشت و بخشی از خانواده سریال «ویل و گریس» بود؛ از دست دادن او غم بزرگی بود. از صمیم قلب برای همسر و خانواده‌اش ناراحتم.» مریسون و همسرش والتر دومینگز بیش از ۴۰ سال با هم زندگی کردند.
دبرا مسینگ از بازیگران «ویل و گریس» نیز در اینستاگرام خود به شلی موریسون ادای احترام کرد:
«چه غم بزرگی. او همیشه برای ما عزیز است و به یادش خواهیم بود.»

مگان مولالی نیز که در این سریال حضور داشته، ناراحتی خود را این‌گونه ابراز کرده است:
«او قلب بزرگ و مهربانی داشت. شلی عزیز، برای دوستی و همکاری فوق‌العاده‌ای که با هم داشتیم از شما ممنونم؛ دلم برایت تنگ می‌شود.»
اریک مک‌ کورمک از دیگر بازیگران این سریال می‌گوید: «موریسون روحی زیبا داشت و بازیگری فوق‌العاده بود.»

شلی موریسون اخیراً در مصاحبه‌ای درباره سریال «ویل و گریس»، از نقش خود ابراز رضایت کرده و گفته بود:
«روزاریو یکی از شخصیت‌های موردعلاقه من است. او مادرم را که عاشق حیوانات و کودکان بود به یادم می‌آورد. برای من بسیار ارزشمند است که توانستیم در این سریال، یک زن مسن روشن‌فکر و باهوش را نشان دهیم که به‌راحتی خود و زندگی‌اش را مدیریت می‌کند.»
موریسون در سال‌های ۲۰۰۲ و ۲۰۰۶ جایزه نقش مکمل زن را برای بازی در سریال «ویل و گریس» از آن خود کرده بود. او پیش از درخشیدن در این سریال، به‌واسطه بازی در مجموعه تلویزیونی «راهبه پرنده» در نقش سالی فیلد، در اواخر دهه ۶۰ و اوایل دهه ۷۰ میلادی شناخته می‌شد.


منبع: Variety

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم