قسمت ویژه «بازی تاج و تخت»؛ پاسخ به ابهام‌ها و سوال‌های بی‌جواب قسمت پایانی

«بازی تاج و تخت» مجموعه تلویزیونی امریکایی به سبک خیال‌پردازی حماسی، بر پایه مجموعه داستان‌های فانتزی جرج آر. آر. مارتین بود که در ۷۳ قسمت و طی ۸ فصل تولید و پخش شد.

«بازی تاج و تخت» مجموعه تلویزیونی امریکایی به سبک خیال‌پردازی حماسی، بر پایه مجموعه داستان‌های فانتزی جرج آر. آر. مارتین بود که در ۷۳ قسمت و طی ۸ فصل تولید و پخش شد. اگر از طرفداران این سریال پربیننده باشید، قطعاً درباره پایان سریال و لحظات مبهم قسمت آخر، سوال های زیادی دارید؛ به‌عنوان مثال، سانسا و تیریون دقیقاً چگونه از نبرد وینترفل نجات پیدا کردند و جان سالم به دربردند؟
خبر خوب این است که قسمت ویژه «بازی تاج و تخت» پخش خواهد شد و به سوال‌هایتان پاسخ خواهد داد.


نقد و بررسی قسمت ششم از فصل هشتم بازی تاج و تخت


این قسمت ویژه که درواقع شامل صحنه‌های حذف‌شده اپیزود آخر سریال «گیم آف ترونز» است، بسیاری از ابهام‌ها را از بین خواهد برد. اولین قسمت از فصل ۸ که در تاریخ ۱۴ آوریل ۲۰۱۹ پخش شد، طرفداران را شگفت‌زده کرد؛ متاسفانه قسمت پایانی که در تاریخ ۱۹ می منتشر شد هم بینندگان را همان‌قدر شوکه کرد! در قسمت پایانی، به‌طور واضح متوجه چگونگی وقوع بعضی اتفاقات نشدیم و سرانجام بسیاری از شخصیت‌های داستان نامشخص ماند.

قسمت ویژه که پس از قسمت پایانی «بازی تاج و تخت» تدوین و آماده پخش شده است، در تاریخ ۳ دسامبر ۲۰۱۹ (برابر با ۱۲ آذر ۱۳۹۸) همزمان با پخش مجموعه کامل این سریال از شبکه نمایش خانگی منتشر خواهد شد.


منبع: The Wrap

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم