جایزه استنلی کریمر برای فیلم «بمب‌شل»

خبرها حاکی از آن هستند که انجمن تهیه‌کنندگان امریکا، جایزه استنلی کریمر را برای فیلم «بمب‌شل» در نظر گرفته است.

فیلم «بمب‌شل»، درامی درباره آزار جنسی خبرنگاران شبکه فاکس نیوز توسط مدیر ارشد این شبکه، راجر ایلز است. خبرها حاکی از آن هستند که انجمن تهیه‌کنندگان امریکا، جایزه استنلی کریمر را برای فیلم «بمب‌شل» در نظر گرفته است.

این جایزه، که در سال ۲۰۰۲ بنیان نهاده شد، به تهیه‌کنندگان، تولیدکنندگان و یا دیگر اشخاصی اعطاء می‌شود که با فعالیت‌هایشان، موجب ارتقاء آگاهی عمومی در مورد موضوعات مهم اجتماعی شده‌اند. «بمب‌شل» این جایزه را در سی‌ویکمین دوره جوایز انجمن تهیه‌کنندگان که ۱۸ ژانویه ۲۰۲۰ در پالادیوم هالیوود در لس‌آنجلس برگزار می‌شود دریافت خواهد کرد.

«بمب‌شل» اثبات می‌کند که سینما قادر است با ثبت لحظات و جنبش‌ها، به روشی الهام‌بخش بر ما تاثیر بگذارد.

کارگردانی «بمب‌شل» را جی روچ بر عهده دارد. شارلیز ترون در نقش میگن کلی، نیکول کیدمن در نقش گرچن کارلسون، مارگو رابی در نقش کایلا پوپیسیل، الیسون جنی در نقش سوزان آستریچ و جان لیسگو در نقش راجر ایلز در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. ترون، روچ، رندالف، آ.ج. دیکس، بث کنو و مارگارت رایلی، تهیه‌کنندگان این فیلم هستند.

استودیو لاینزگیت قصد دارد ۱۳ دسامبر امسال این فیلم را به‌صورت محدود در نیویورک و لس‌آنجلس اکران کند. اکران عمومی «بمب‌شل» در ایالات‌متحده، ۲۰ دسامبر خواهد بود.
جایزه استنلی کریمر برای فیلم «بمب‌شل» یادآوری می‌کند که پیش از این، آثاری مانند «برو بیرون»، «لاوینگ»، «ایستگاه فروت‌ویل»، «قلب طبیعی»، «شکارگاه»، «یک حقیقت ناراحت‌کننده»، «هتل رواندا»، «در آمریکا»، «آنتوان فیشر»، «گرانبها»، «در سرزمین خون و عسل» و «بولی»، به همین شکل مورد تقدیر قرار گرفته‌اند.


منبع: Variety

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم