سریال تلویزیونی «شهر گناه» ساخته می‌شود

فرانک میلر با استودیو لجندری پیکچرز به توافقاتی دست یافته است تا سریال تلویزیونی «شهر گناه» را برای آنها بسازد.

فرانک میلر و رابرت رودریگز، در سال ۲۰۰۵ فیلم سینمایی «شهر گناه» (یا «سین سیتی») را بر اساس کتاب‌های مصور میلر ساختند. حالا این دو نفر بار دیگر گروهی تشکیل داده‌اند تا این داستان نئو نوآر را در قابی متفاوت نمایش دهند. بنا بر گزارش مجله اینترنتی ددلاین، فرانک میلر با استودیو لجندری پیکچرز به توافقاتی دست یافته است تا سریال تلویزیونی «شهر گناه» را برای آنها بسازد. رودریگز نیز در مراحل پایانی به تیم تولید این پروژه خواهد پیوست.

درصورتی‌که توافق با رودریگز حاصل شود، او در کنار میلر، استفن لورو و سیلن توماس تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال خواهند بود. لورو تهیه‌کننده اجرایی «شهر گناه: بانویی که به خاطرش می‌کشم» بود و توماس نیز مدیرعامل استودیو میلر است. تصاویر گرافیکی منتشرشده حاکی از این هستند که این سریال، در یک شبکه انحصاری یا به‌صورت سرویس استریمینگ پخش خواهد شد. به نظر می‌رسد تا زمانی که تولیدکنندگان، یک شبکه مناسب برای پخش سریال تلویزیونی «شهر گناه» پیدا کنند تنها یک فصل کامل از آن ساخته خواهد شد. در قرارداد میلر ذکر شده است که او یک پیش‌درآمد انیمیشنی «با درجه سنی بزرگتر از ۱۷ سال» برای کتاب‌های مصور خود خواهد ساخت.


نقد سریال ضد گلوله | پلیس‌های بریتانیایی‌ با رفتار آمریکایی


این اولین بار نیست که برای تبدیل «شهر گناه» به سریال تلویزیونی، تلاش‌هایی صورت می‌گیرد؛ در سال ۲۰۱۷، کمپانی واینستین قصد داشت سریال تلویزیونی «شهر گناه» را با همکاری استودیو دیمنشن بسازد. آنها حتی برای همکاری با گلن مازارا (شورانر سریال «مردگان متحرک» یا «واکینگ دد»)، جهت نویسندگی و لن وایزمن برای کارگردانی قسمت اول به توافقاتی رسیده بودند. پس از آنکه شهرت کمپانی واینستین از بین رفت، این پروژه نیز لغو شد.

فیلم اصلی «شهر گناه» اثر میلر و رودریگز، در سال ۲۰۰۵ یک فیلم موفق تجاری بود که تحسین منتقدان را برانگیخت؛ اما متاسفانه، فیلم «شهر گناه: بانویی که به خاطرش می‌کشم» که در سال ۲۰۱۴ اکران شد این موفقیت را کسب نکرد. این دنباله، نقدهای متوسطی دریافت کرد و ازنظر تجاری نیز موفق نبود چرا که تنها با فروش ۳۹ میلیون دلار در گیشه، نتوانست حتی بودجه ۶۵ میلیون دلاری خود را بازگرداند.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم