فیلمبرداری فیلم Captain America: New World Order آغاز شد

آخرین اخبار از فیلم کاپیتان آمریکا ۴

فیلم‌های کاپیتان آمریکا از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۹ با بازی استیو راجرز در نقش کاپیتان آمریکا منتشر شده است. در قسمت جدید این فیلم با عنوانCaptai America: New World Order قرار بر این است که سم ویلسون سپر کاپیتان آمریکا را به دست بگیرد.

فیلم کاپیتان آمریکا ۴ با حضور سم ویلسون در دست تولید قرار گرفته است. کاپیتان آمریکای ۴ در طول سریال فالکون و سرباز زمستان (Falcon and the Winter Soldier) معرفی شد و با تبدیل شدن به کاپیتان آمریکای جدید فالکون/  (آنتونی مکی) به پایان رسید. تایید اینکه سم در حال ایفای نقش در قالب کاراکتر کاپیتان آمریکاست، یکی از بزرگترین افشاگری‌های مارول از SDCC 2022 بود، که این افشاگری درست در زمانی بود که عنوان مرموز فیلم Captain America: New World Order نیز اعلام شد.

پس از کناره‌گیری استیو راجرز به‌عنوان کاپیتان آمریکا در پایان Avengers: Endgame، شاهین و سرباز زمستان درگیری‌های سم را در مورد انتخاب ردای کاپیتان آمریکا و تلاش برای حفظ میراثش بررسی کردند. کاپیتان آمریکا اولین فرصت سم برای نشان دادن این است که چرا او جانشین شایسته‌ای برای استیو راجرز در میان بسیاری از قهرمانان مارول است.

بررسی دنیای سینمایی مارول و ۶ فاز آن تا سال ۲۰۲۵

بازیگران فیلم کاپیتان آمریکا ۴ چه کسانی خواهند بود؟

  • آنتونی مکی در نقش کاپیتان آمریکا
  • هریسون فورد در نقش هالک قرمز
  • شیرا هاس صبرا ابرقهرمان اسرائیلی

هنوز جزییاتی در مورد اینکه روکمور در کاپیتان آمریکا چه نقشی را بازی خواهد کرد، ارائه نشده است. تهیه کننده نیت مور نیز تایید کرد که این فیلم در مرحله پیش تولید است و قرار است فیلمبرداری آن در بهار ۲۰۲۳ آغاز شود. با این حال، مهم‌ترین فاش این بود که هریسون فورد در نقش ژنرال تادئوس (تندربولت) راس برای کاپیتان آمریکا ۴ قرارداد امضا کرده است.

تیزر رسمی فیلم کاپیتان آمریکا ۴

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم