چالش دیزنی برای پیدا کردن هنرپیشه پرنس اریک پری دریایی!

شرکت دیزنی هنوز نتوانسته هنرپیشه پرنس اریک برای فیلم پری دریایی را انتخاب کند. هری استایلز یکی از گزینه‌ها بود که این نقش را رد کرد.

براساس گزارشی که سایت Variety منتشر کرده «هری استایلز» هنرپیشه پرنس اریک در فیلم پری دریایی نخواهد بود. این خواننده و بازیگر معروف پیشنهاد بازی در فیلم پری دریایی و بازی در نقش پرنس اریک را رد کرده است. با این حساب دیزنی به دنبال فردی دیگر به عنوان هنرپیشه پرنس اریک می‌گردد.

مدتی پیش هم مشخص شد که «هالی بیلی» هم قرار است نقش پری دریایی یا «آریل» را بازی کند. «خاویر باردم» هم از دیگر بازیگرانی است که به این پروژه اضافه شده است. «جیکوب ترمبلی» هم قرار است در نقش شخصیت «فلوندر» که بهترین دوست پری دریایی است، در این فیلم بازی کند. نقش «اورسلا» را هم «ملیسا مک‌کارتی» بازی خواهد کرد.

هنرپیشه پرنس اریک هنوز انتخاب نشده

درحالی‌که هنوز هنرپیشه پرنس اریک انتخاب نشده، دیزنی بازیگران خوبی برای سایر نقش‌ها انتخاب کرده و کارگردان خوبی هم آن را می‌سازد. فیلم پری دریایی توسط «راب مارشال» ساخته می‌شود که قبلا فیلم «بازکشت مری پاپینز» را ساخته بود. فیلم‌نامه هم توسط «دیوید مگی» نوشته شده است. از آنجایی که فیلم پری دریایی یک فیلم موزیکال خواهد بود، از آهنگ‌سازان مختلفی برای ساخت موسیقی‌های آن استفاده شده است. مارشال بیشتر به‌واسطه ساخت فیلم «شیکاگو» شناخته شده است. فیلمی که توانست نامزد دریافت ۱۳ جایزه اسکار شود و درنهایت برنده ۶ اسکار شود. انیمیشن پری دریایی در زمانی که راهی سینما شد توانست به فروش ۲۱۱ میلیون دلاری دست پیدا کند. دیزنی امیدوار است که فیلم پری دریایی هم بتواند مانند دیگر اقتباس‌های سینمایی که درست کرده به فروش خوبی دست پیدا کند.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم