نگاهی به قسمت سی و سوم سریال جیران

طریق عشق پرآشوب و فتنه است ای دل

قسمت سی و سوم سریال عاشقانه جیران روز جمعه ۲۰ آبان از فیلیمو پخش شد. داستان‌های این سریال عاشقانه به نکات حساس و مهمی رسیده است. با هم مروری داریم بر برخی از نکات مهم این سریال عاشقانه.

مرجع کامل معرفی و خبرهای سریال جیران

سیلی ملک‌زاده در قسمت سی و سوم سریال جیران

در قسمت سی و سوم سریال جیران سر پر سودا و دل پر از اندوه جیران که به خاطر مرگ مشکوک فرزندش هنوز هم آرامش ندارد باعث شده است کم کم دوستانش هم نسبت به رفتارها و کارهای او اعلام برائت کرده و او را تنها بگذارند. در جدیدترین اتفاق هم ملک‌زاده در حضور تمامی خواتین و خواجه‌های دربار زیر گوش جیران زد و او را از ادامه ماجرای پیدا کردن قاتل فرزندش منع کرد.

غم جیران پایانی ندارد

اگرچه رفتار ملک‌زاده شوک بزرگی به روحیه جیران بود اما او به هیچ‌ عنوان از کاری که قرار است انجام دهد کوتاه نیامده و در حضور مهد علیا درخواست کرد تمامی خواجه‌ها و ندیمه‌ها برای استنطاق نزد ننه آشوب برده تا قاتل فرزندش که با فرضیه ننه آشوب از میان ندیمه‌ها و خواجه‌های دربار است پیدا شود.

پشت کردن برادر در قسمت سی و سوم سریال جیران

اسدالله میرزا برادر جیران به خوبی در فضایی که برایش فراهم آمده توانسته است ماهی خودش را از آب گل‌ آلود رابطه جیران و شاه بگیرد. او با تغییر ناگهانی رفتارش سمت مهدعلیا ایستاد و نسبت به رفتارهای خواهرش عارض شده و او را از رفتارهای ساختارشکن منع کرد. همین رفتار اسدالله میرزا باعث شد مهد علیا نسبت به او احساس خوبی پیدا کرده و در پیش شاه از برادر جیران تعریف کند. باید دید شخصیت اسدالله میرزا در آینده می‌تواند گره از رفتارهای جیران باز کند یا خیر.

سینا رازانی در سریال جیران

فتنه جدیدی در راه است؟

پس از آنکه قراول‌های مخصوص شاه با حکم ناصرالدین‌شاه اقدام به اخراج ننه آشوب از کاخ کردند جیران بیش از پیش نسبت به این رفتار عصبانی و خشمگین شد و تصمیم گرفت در حرم عبدالعظیم حسنی تحصن کند تا شاه باز هم اجازه ورود ننه آشوب را به کاخ بدهد. اتفاقی که می‌تواند جیران را تا مرز سقوط از جایگاهش ببرد و سرنوشت او را به دوران قبل از ازدواج با شاه تغییر دهد.

روزگار عشق و جنگ

در قسمت سی و سوم سریال جیران سیاوش با آتش زدن کلبه‌ای که روزگاری به عشق وصال با جیران آن را تدارک دیده بود و رفتن به خانه کفایت خاتون خود را آماده جنگ و نبرد با دربار ناصرالدین‌شاه کرد. قرارداد ۵ ماده‌ای سیاوش که در آن تاکید شده بود که جان هیچ بی‌گناهی گرفته نشود و نسبت به زنان و کودکان حرمسرای شاه هم خشونتی نباشد نشان می‌دهد او تصمیم گرفته است با کمترین میزان خشونت به مصاف دربار ناصری برود. روزهای آینده جیران روزهای پر فراز و نشیبی است.

طریق عشق پرآشوب و فتنه است ای دل
بیفتد آن که در این راه با شتاب رود

دانلود سریال جیران

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

4 نظر
 1. Fereshteh می‌نویسد

  چرا نکات خواندنی قسمت ۳۴ منتشر نمی شه؟

 2. سعید ارکیان می‌نویسد

  عالی

 3. آتوسا می‌نویسد

  حساس ترین جای ممکن رسیده سرنوشت عشق شاه وجیران

 4. Mahla می‌نویسد

  باورم نمیشه که ملک زاده این کار رو کرد و انقدر سریع عوض شد😑