گفت‌وگوی تصویری با ستاره دوست‌داشتنی سریال روزی روزگاری مریخ

ویشکا آسایش: خودم یک آدم فضایی هستم در جلد انسان!

«مطمئنم اگر به سریال روزی روزگاری مریخ زمان بدهید، همه دوستش خواهید داشت»

ویشکا آسایش در سومین حضور خود در مجموعه‌ای در شبکه نمایش خانگی بار دیگر در نقشی دیدنی ظاهر شده و با بازی و طنازی‌های مخصوص به خود در همین چند قسمت اول سریال، تصویر به‌یادماندنی و دوست‌داشتنی از لونا پر شر و شور روزی روزگاری مریخ برای تماشاگران این سریال خلق کرده‌ است. او علاوه بر لونا در نقش مادر لونا هم در این سریال نقش‌آفرینی می‌کند. دو نقش مختلف از دو نسل مختلف که همان چالش‌های مرسوم مادر دختری را دارند اما این بار در مریخ. به بهانه پخش سریال روزی روزگاری مریخ با او درباره کاراکترش و حال و هوای مریخ ۱۷۷۶ گفت‌وگو کرده‌ایم.

آنچه درباره سریال روزی روزگاری مریخ باید بدانید

ویشکا آسایش در این گفت‌وگو از علاقه‌اش به کار کردن با پیمان قاسمخانی و انتخاب نقش لونا در سریال روزی روزگاری مریخ گفت. اینکه فیلمنامه را نخوانده نقش را قبول کرده است. همچنین از شباهت‌های خودش در دنیای واقعی به آدم‌های فضایی گفت: دوستانم می‌گویند تو فضایی هستی و از مریخ آمدی. می‌گویند زورت زیاد است و حرفشان درست است چون گاهی خرابکاری می‌کنم یا قدرتم یکباره فوران می‌کند. برای همین می‌گویند تو فضایی هستی اما جلد انسان داری. برای همین وقتی موضوع سریال را متوجه شدم برایم خیلی جالب شد.

فیلم کامل این مصاحبه جذاب را حتما ببینید؛

ویشکا آسایش در بخش دیگری از این گفت‌وگو از ویژگی‌های نقشش و جذابیت‌هایی که کاراکتر لونا دارد هم گفته است؛ او گفته اشتهارد را به نیوکرج سریال روزی روزگاری مریخ ترجیح می‌دهد چون زمین‌هایش سانتی‌متری فروخته می‌شود اما کهکشان راه شیری برایش جذابیت‌ بیشتری نسبت به جاده چالوس دارد. با گاما تکلیفش مشخص است و می‌داند اگر در معرضش باشد یک باره کشته می‌شود برای همین بهتر از آلودگی هواست که تدریجی آدم‌ها را به کشتن می‌دهد. مریخ ۱۷۰۰ را به زمین ۱۴۰۰ ترجیح می‌دهد و امیدوار است انسان‌ها اشتباهات زمین ۱۴۰۰ را در مریخ ۱۷۰۰ تکرار نکنند.

دانلود سریال روزی روزگاری مریخ

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

1 دیدگاه
  1. سید امیر محمد مصری می‌نویسد

    خیلی عالیه