banner header desktop fajr

همه چیز درباره فیلم ثور ۴ | تیم بازیگران ثور: عشق و تندر

شرکت مارول در نمایشگاه کامیک-کان فیلم ثور ۴ را معرفی کرد. این فیلم فصل تازه‌ای در دنیای ثور خواهد بود.

فیلم محبوب ثور: عشق و صاعقه (Thor: Love and Thunder) در دست تولید است و تیم بازیگران این اثر مشخص شده‌اند؛ برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


ما فقط می‌توانیم آلارم هشدار اسپویل را که در اطراف مقر اصلی مارول به صدا در می‌آید تصور کنیم، اما احتمالاً آنها باید آگاه باشند که وقتی راسل کرو را برای فیلم خود انتخاب می‌کنند، نیرویی از طبیعت آزاد می‌شود که کمتر با ایده‌هایی مانند رازداری موافق است. این بازیگر در یک برنامه رادیویی، از کسانی که در فیلم ثور: عشق و صاعقه (Thor: Love and Thunder) بازی می‌کنند صحبت کرده است.

هشدار اسپویل برای کسانی که نمی‌دانند …

کرو در مصاحبه با رادیو درمورد این واقعیت صحبت می‌کند که آخرین روز حضورش در تولید این فیلم در نقش زئوس را نیز پشت سر گذاشته است. بدیهی است که اسپویل او درباره نقش زئوس ممکن است از محبوبیتش نزد مدیران فعلی مارول بکاهد، اما احتمالا تایکا وایتیتی (نویسنده و کارگردان) موقع شنیدن این مصاحبه قهقه می‌زند!

چیزی که تاکنون رسما درباره این فیلم می‌دانیم این است که ناتالی پورتمن در حال بازگشت به مارول برای بازی در نقش جین فاستر است که این‌بار به سفر ابرقهرمانانه خود خواهد رفت. کریستین بیل شخصیت منفی گور، قصاب خدایان را بازی می‌کند، در حالی که وایتیتی مت دیمون را بار دیگر در نقش لوکی (مانند فیلم ثور: رگناروک (Thor: Ragnarok)) قرار می‌دهد. او ظاهراً قرار است در این فیلم در صحنه‌ای بازی کند که ملیسا مک کارتی را نیز به عنوان بازیگر نقش هلا در آن خواهیم دید. همچنین، برخی از بازیگران فیلم نگهبانان (با عنوان اصلی Guardians) در این اثر حضور خواهند داشت.

فیلم ثور: عشق و صاعقه در می ۲۰۲۲ (اردیبهشت ۱۴۰۱) اکران می‌شود.

منبع: EmpireOnline


خبر منتشر شده در ۱۰ فروردین ۱۴۰۰
خبرها حاکی از این است که راسل کرو در نقشی نامشخص در استودیوی مارول برای حضور در فیلم ثور: عشق و صاعقه حضور پیدا می‌کند؛ این فیلم هم اکنون در استرالیا با کارگردانی تایکا وایتیتی در حال تولید است و کریس همسورث، ناتالی پورتمن، تسا تامپسون و کریستین بیل نیز در آن نقش‌آفرینی می کنند.

منبع: Variety


حضور ملیسا مک کارتی و همسرش بن فالکون در ثور۴

ملیسا مک کارتی در ثور4

خبر منتشر شده در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۹

پس از روز کریسمس، ملیسا مک کارتی و همسرش بن فالکون (کارگردان) در اینستاگرام خطاب به تایکا وایتیتی و مارول اعلام کردند که در استرالیا هستند (جایی که مک کارتی فیلم نه غریبه کامل (Nine perfect strangers) را ساخت.) تا برای حضور در ثور: عشق و صاعقه با تیم بازیگران این فیلم همکاری کنند؛ البته آرزوی این زوج محقق شد و تصاویری که از پشت‌صحنه ثور منتشرشده مشخص می‌کند که هر دو و بخصوص مک کارتی حسابی مشغول ایفای نقش در این فیلم هستند.


تمام ماجراهای تولید ثور ۴همچنین تصاویر منتشرشده نشان می‌دهند که وایتیتی دنباله‌ای برای داستان طنز فداکاری نجیبانه لوکی (تام هیدلستون) را نیز در دست تولید دارد.
به‌این‌ترتیب دیمون در نقش لوکی، لوک همسورث در نقش ثور و سام نیل در نقش اودین، برای نقش‌آفرینی جدیدی که به نظر می‌رسد دوباره راگناروک را بازیابی می‌کنند، به نقش‌ها بازگشته‌اند.

منبع: EmpireOnline


ثور 4

خبر منتشر شده در ۱ بهمن ۱۳۹۹
مت دیمون در فیلم ثور: رگناروک (Thor: Ragnarok) با ایفای نقش لوکی توانست جایی در دنیای سینمای مارول برای خود باز کند.
طبق گزارش‌های رسیده از استرالیا، مت دیمون به‌همراه خانواده‌اش وارد استرالیا شده است و در آنجا تحت قرنطینه هستند، تا بتواند پس از مدتی در فیلم جدید مارول، ثور: عشق و صاعقه ( Thor: Love and Thunder) به کارگردانی تایکا وایتیتی به ایفای نقش بپردازد.


ستاره سه‌گانه «بتمن» با فیلم «ثور: عشق و تندر» به جهان سینمایی مارول پا می‌گذارد


اگر فرض کنیم که مت دیمون فقط برای تفریح و سر زدن به کریس همسورث به استرالیا نرفته باشد (در نظر داشته باشید که استرالیا از نظر شیوع کرونا نسبت به آمریکا و بسیاری از کشورهای اروپایی امن محسوب می‌شود) پس می‌توان تصور کرد که برای بازی در یک نقش درست و حسابی آنجاست؛ اما یک سوال اساسی پیش می‌آید: نقش چه کسی؟

مت دیمون در مسیر حضور در فیلم ثور ۴ یا ثور: عشق و تندر با کریس همسورث، تسا تامسون، ناتالی پورتمن، جیمی الکساندر، کریس پرت و کریستین بیل همراه می‌شود. آن‌ها جلوی دوربین تایکا وایتیتی حضور می‌یابند.

علاقه‌مندان بریا تماشای این فیلم باید تا ماه می ۲۰۲۲ (اردیبهشت ۱۴۰۱) منتظر بمانند.


منبع: EmpireOnline


خبر منتشرشده در تاریخ ۲ مرداد ۹۸
فیلم‌های ثور به مجموعه‌ای دوست داشتنی در بین فیلم‌های مارول تبدیل شده است و شاید این محبوبیت بیشتر به‌واسطه ساخت فیلم ثور: رگنراک توسط «تایکا وایتیتی» به وجود آمد که توانست کمی فضای تاریک باکمی کمدی را به این مجموعه اضافه کند. فیلم های ثور قرار است فعلا ادامه داشته باشند. مارول در نمایشگاه کامیک-کان امسال اطلاعات جالبی درباره ثور ۴ منتشر کرد.

فیلم ثور ۴ که با نام کامل ثور: عشق و تندر شناخته می‌شود، در تاریخ ۱۴ آبان ماه سال ۱۴۰۰ راهی سینما می‌شود و مشخص شده که در آن «ناتالی پورتمن» هم حضور دارد. پورتمن که قبلا در فیلم‌هایی مانند «لئون حرفه‌ای»، مجموعه فیلم‌های جنگ ستارگان، «وی مثل وندتا»، «قوی سیاه» و حتی فیلم‌های «ثور» و «ثور: دنیای تاریک» هم بازی کرده بود، در این فیلم نقش «جین فاستر» را بازی می‌کند و گفته شده او بالاخره به «الهه رعد و برق» تبدیل می‌شود و نقش «ثور مونث» را بازی می‌کند.

ناتالی پورتمن در ثور 4

در جریان پنل مارول در نمایشگاه کامیک-کان، تایکا وایتیتی کارگردان ثور ۴ به همراه «کریس همسورث» و «تسا تامپسون» روی صحنه رفتند. مشخص شد که این بازیگرها نقش‌های قدیمی خود که «ثور» و «والکری» بود را ایفا خواهند کرد.

وایتیتی درباره این موضوع می‌گوید:

چیزی قوی‌تر از عشق و آذرخش در دنیا وجود ندارد.

در بخش دیگری از این پنل ناتالی پورتمن روی صحنه آمد و چکش «میولنیر» که ثور از آن استفاده می‌کند را به‌دست گرفت. او با خنده گفت که گرفتن این چکش حس خوبی دارد و همیشه به افرادی که چکش داشته‌اند حسودی می‌کرده است.

در پنل مارول «جیسون آرون» نویسنده کتاب‌های کمیک «ثور» هم روی صحنه آمد و درباره جین فاستر و ثور مونث صحبت کرد و گفت که او یا ناتالی پورتمن چگونه به الهه رعد و برق تبدیل می‌شود. کارگردان ثور ۴ درباره این موضوع می‌گوید:

زمانی که داشتم رگنراک را می‌ساختم مشغول خواندن کتاب «افسانه ثور» بودم و در آن با ثور مونث یا جین فاستر روبه‌رو شدم. پس فقط یک نفر بود که می‌توانست این کار را انجام دهد.

با این حال همه دوست دارند از ثور هم بیشتر بدانند. چه اتفاقی برای او رخ داده است؟ کریس همسورث اطلاعاتی درباره این موضوع منتشر نکرد و تنها به شرایط این ابرقهرمان در فیلم «انتقام جویان: آخر بازی» اشاره کرد. همسورث تنها به این موضوع اشاره کرد که به احتمال زیاد وایتیتی برنامه‌ریزی هیجان‌انگیزی برای این ابرقهرمان انجام داده است. البته وایتیتی هم در جواب گفت: «کسی چه می‌داند؟ شاید چون من فیلم‌نامه را خواندم چیزهای بیشتری می‌دانم.»

ثور ۴ در سال ۲۰۲۱ اکران می‌شود.

آیا ثور در فیلم «نگهبانان کهکشان ۳» هم حضور دارد؟ درباره این موضوع چیزی گفته نشد؛ اما انتهای فیلم انتقام جویان: آخر بازی که چنین چیزی را به مخاطب منتقل کرد.

والکری هم نقش مهمی در این فیلم دارد. ثور در جریان فیلم «آخر بازی» از او به‌عنوان شاه «آسگارد» نام می‌برد. بااین‌حال تسا تامپسون درباره این شخصیت بیشتر توضیح می‌دهد. او گفت:

او یک شاه جدید است و نیاز دارد که ملکه جدید را پیدا کند. او یکسری ایده‌های جالب دارد که در آینده از آن با خبر خواهید شد.

خوشبختانه وایتیتی دو شخصیت محبوب فیلم «ثور: رگنراک» را فراموش نکرد. او اطلاعاتی هم درباره «کورگ» و «میک» منتشر کرد. وایتیتی گفت:

آیا ما کورگ و میک را دوباره می‌بینیم؟ آیا رابطه‌ای بین ثور و کورگ وجود دارد؟ کسی چه می‌داند؟

کریس همسورث در ثور ۴ حضور دارد

به نظر می‌رسد که کارگردان ثور ۴ حضور این دو شخصیت را در فیلم تایید کرده است. چند روز پیش تایید شد که وایتیتی کارگردان فیلم جدید ثور خواهد بود. او با پیشنهاد ساخت این فیلم روند تولید فیلم «آکرا» را متوقف کرد. فیلمی که قرار بود از روی یک مانگای ژاپنی ساخته شود. وایتیی در کامیک-کان امسال هم اعلام کرد که به‌عنوان مهمان در یک قسمت از فصل چهارم سریال «ریک و مورتی» هم حضور دارد.

در جریان پنل مارول در این نمایشگاه مشخص شد که در آینده باید شاهد ساخته شدن چند فیلم سینمایی و سریال باشیم. مارول قصد دارد فیلم‌های «شنگ-چی»، «اترنالز»، «عنکبوت سیاه» و «دکتر استرنج» را هم بسازد. همچنین سریال‌های «لوکی»، «چه می‌شد اکر»، «وانداویژن» و «فالکون و سرباز زمستان» هم روی سرویس حق اشتراکی پخش فیلم و سریال دیزنی پلاس پخش می‌شوند.


منبع: GameSpot

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

12 نظر
 1. محمد عرفان صادقی می‌نویسد

  یکی از پرفروش ترین فیلم مارول میشه

 2. محمد عرفان صادقی می‌نویسد

  نگران نباش ما که فیلم رو ندیدیم شاید قوی کردند در حدی غیر قابل تصور

 3. محمد عرفان صادقی می‌نویسد

  مورد انتظار ترین فیلم ۲۰۲۲ مارول (از نظر من)

 4. فاطمه زهرا می‌نویسد

  واقا این مارول خیلی به تور دبیگه بی احترامی کرد اول که چاقش کرد بعد که چکششو کاپیتان امریکا هم تونست برداره حالا هم که یک تور مونث من نمیخواستم به جز تور کسی خدای اذرخش شه

 5. P می‌نویسد

  اگر یادتون باشه ، اوایل ثور :رگناروک ، یک نمایش وجود داشت که صحنه ی مرگ لوکی توی ثور :دنیای تاریک رو برای آزگاردی ها بازسازی میکرد. مثل یک جور مراسم قدر دانی.
  مت دیمون ، بازیگر نقش لوکی داخل نمایش ه.
  به نظر من بهترین لوکی ، لوکی تام هیدلستون هT-T آخه چرا اینجا نیستT_____T

 6. هعی می‌نویسد

  یه سوال تام هیدلستون مگه بازیگر نقش لوکی نبود؟!
  پس من دیمون کیه؟

 7. هعی می‌نویسد

  یه سوال تام هیدلستون مگه بازیگر نقش لوکی نبود؟!

 8. رامین می‌نویسد

  تا خرخره از این جین فاستر متنفرم وبدتر اینکه قراره ثور مونث باشه میولنیر فقط باید متعلق به ثور واقعی باشه نه اینکه هر بزی بیاد برش داره تبدیل بشه به خدای آذرخش ،حالا کاپیتان آمریکا برش داشت ولی یکم ابهت داشت،و اینکه باید خدای شرارت یا همون لوکی رو هم تو فیلم جا میدادن تا جذابیش دو چندان بشه.

 9. سهیل می‌نویسد

  من هم با نظر دوستان موافق هستم
  اما اگه تغییر بزرگی ایجاد بشه فیلم از یکنواختی در میاد
  میونلین هم که تو ثور رگناروک شکست و اونی که دست کاپیتان آمریکا بود یه میونلین قلابی بود 😉😉
  دست ثور هم که اون تبره بود
  ولی در کل اودین هم به ثور گفت اون فقط یه وسیله برای کنترل قدرتته
  بنظر فروش این فیلم به انداره رگناروک نمیشه

 10. T می‌نویسد

  خیلی مضخرف میشه که ثور مونث داشته باشیم مخصوصا جین فاستر بنظرم اصلا خوب نیست …
  مخصوصا چکش ثور باید مطعلق به ثور باشه نه اینکه هرکس میاد بلندش کنه این هم مثل همونه شخصیت خدای آذرخش فقط باید مطعلق به ثوری باشه که میشناسیمش …

 11. امیرحسین می‌نویسد

  آره منم همینطوری هستم دقیقا حرف دل منو زدی منم از جین بدم میاد از والکری خوشم میاد دوست دارم ثور والکری باهم باشن تا ثور با جین! اصلا هم خوشم نمیاد چین ثور مونث بشه

 12. احمد می‌نویسد

  ثور تو فیلم رگناراک گفت که جین رو پس زده پس چطور دوباره میاد و ثور مونث میشه؟
  یعنی ثور می میره؟
  چقد از این جین بدم میاد،والکری خیلی از اون بهتره