همه نکات جذاب قسمت نهم سریال نیسان آبی

حضور دلاربازها در نیسان

ماجراهای جمشید و بی‌ام‌و اهدایی از طرف بانک در قسمت نهم «نیسان آبی» پای او را به بازار پرحاشیه ارز باز می‌کند! قسمتی پر از اتفاقات عجیب و غریب که نکته‌های مهمش را اینجا می‌خوانید. آن‌طور که معلوم است در قسمت بعدی باید -حسابی- منتظر ادامه این داستان عجیب دلاری باشیم.

منوچهر هادی در ادامه واکنش‌های مستقیم و غیرمستقیمش به مسائل اجتماعی و اقتصادی روز، در ادامه داستان «نیسان آبی» این بار و در قسمت نهم سریال نیسان آبی سراغ بازار ارز و تبعات درگیر شدن زندگی روزمره افراد با تلاطم‌های این بازار در سال‌های اخیر رفته است. جمشید قاسم‌پور که نگران افت ارزش بی‌ام‌و اهدایی از طرف بانک است، با وسوسه رضا خرسند بالاخره تن به فروش بی‌ام‌و می‌دهد تا با مبلغ حاضل از فروش آن دلار بخرد و به زعم خودش، ارزش دارایی‌اش بالا برود. تصمیمی که در ادامه داستان چالش‌های تازه‌ای را برای جمشید رقم می‌زند.

همه چیز درباره سریال نیسان آبی

«سمیه نرو» یکی از دیالوگ‌های ماندگار و پربازتاب سینمای ایران در سال‌های اخیر بوده است. دیالوگی از فیلم «ابد و یک روز» که سعید روستایی در اولین تجربه کارگردانی‌اش آن را برای نوید محمدزاده نوشت و با ایفای نقش درخشان او در حافظه فیلم‌بازهای حرفه‌ای ماندگار شد. منوچهر هادی که از همان قسمت‌های ابتدایی «نیسان آبی» سر شوخی را با سینمایی‌ها باز کرده بود، این بار و در قسمت نهم سراغ سعید روستایی رفته و شوخی بامزه‌ای را با این دیالوگ فیلم تحسین‌شده او کرده است.

قسمت نهم نیسان آبیخلق موقعیت‌های کمدی بدون اغراق و لودگی یکی از کارهای دشواری است که در کمدی‌هایی از جنس «نیسان آبی» باید به بهترین شکل اتفاق بیفتد. در قسمت نهم سریال در سکانسی که زری با بازی یکتا ناصر قصد دارد خبر خواستگاری ممدچاخان از کاملیا دختر خواهرش پری با بازی بهناز جعفری را به او بدهد، شاهد شکل‌گیری یکی از همین موقعیت‌ها هستیم. موقعیتی که در کنار متن دیالوگ‌ها، ظرافت بازی بازیگران هم به بار کمدی و طنز آن افزوده است.

اگر از مخاطبان همراه فیلیمو هستید، حتما در هفته‌های اخیر تماشای مجموعه متفاوت «جوکر» را تجربه کرده‌اید؛ رضا نیکخواه از بازیگران و کمدین‌های باسابقه‌ای است که حضوری به‌شدت متفاوت و خاطره‌ساز در این مجموعه داشته و این روزها بیش از گذشته موردتوجه مردم قرار دارد. در قسمت نهم سریال نیسان آبی هم شاهد نقش‌آفرینی جذاب رضا نیکخواه در نقش جناب سرهنگ هستیم. سرهنگ که پدر پری و زری است، در قسمت نهم به صورت جدی‌تر وارد داستان شده و قصد ازدواج با علم‌تاج را دارد که به تازگی شوهرش را از دست داده است. جدیت طنازانه رضا نیکخواه جذابیت مضاعفی به این کاراکتر بخشیده است.

تماشای آنلاین قسمت جدید سریال نیسان آبی

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

7 نظر
 1. عرفان می‌نویسد

  قراره با حسین یاری به خاطر نیسان ابی مصاحبه کنید؟؟

  1. فیلیمو‌شات می‌نویسد

   سلام
   ما خیلی تلاش کردیم، نپذیرفتند. 🙁

 2. امیــرمهــدی می‌نویسد

  میشه بگید جایگزین سریال نارگیل، چه سریالیه؟

 3. امیرمهدی 44 می‌نویسد

  سریال نیسان ابی چند قسمت هست؟

  1. فیلیمو‌شات می‌نویسد

   سلام
   ۲۰ قسمت

 4. امیرمهدی می‌نویسد

  خانم سحر قریشی، از قسمت چند وارد میشه؟

  1. فیلیمو‌شات می‌نویسد

   کمی دیگه باید صبر کنید. ۲-۳ قسمت بیشتر نمونده.