همه نکات جذاب قسمت یازدهم میدان سرخ

اعلا به طلاها نزدیک می‌شود

قسمت یازدهم میدان سرخ که جمعه گذشته از فیلیمو پخش شد، پر از اتفاقات مهمی بود که هرکدام می تواند نقظه آغازی برای نقشه‌ها و اتفاقات بزرگتری باشد. مهمترین اتفاق نزدیک شدن اعلا به عملی شدن نقشه اصلی‌اش برای رسیدن به طلاها بود. یعنی وسط کشیدن پای پاپ، عبد و مبینی در یک ماجرا و مقابل هم قرار دادن آنها. اعلا با برگرداندن ساعد، آزاد کرد پیام، مذاکره با پیروز و نزدیک شدن به مبینی تا حالا توانسته مقدمات نقشه‌اش را به خوبی بچیند. به نظر شما از این آب گل آلودی که اعلا درست کرده چطور می‌خواهد ماهی بگیرد؟ چقدر به طلاها نزدیک شده؟ چطور قرار است به لیلی برسد؟ قسمت‌ بعدی باید دیدنی باشد.

همه چیز درباره سریال میدان سرخ

  • از جالب‌ترین تکات قسمت یازدهم میدان سرخ، آغاز برملا شدن رازهای پاپ بود وقتی مشخص شد، ثریا مادر افرا است نه مادر ساعد. البته هنوز خیلی چیزهای دیگر مانده تا بدانیم اما معلوم شدن رابطه مادر و دختری ثریا و افرا هم نقشه‌های پاپ را به هم خواهد ریخت و هم نقشه‌های مبینی و اعلا را. اعلا قبل از اینکه بازی‌اش توسط ثریا لو برود باید زودتر دست به کار شود. و مسئله دیگر این است که باید ببینیم آیا پاپ برای زهره چشم گرفتن از ثریا که با ساعد ملاقات کرده، سر وقتش می‌رود؟ به نظر شما رابطه اصلی افرا، پاپ، ثریا و ساعد چیست؟
  • ادامه جنگ پشت پرده پیروز با عبد و پیام بیشتر داستان این قسمت را پیشبرد. او از طرفی چندتا از مکان‌های مهم کاری عبد را به پلیس لو داد و عبد نفهمید از کجا این ضربه را خورده از طرف دیگر با اعلا و مبینی دست به یکی کرده برای دزدیدن یکی از بارهای ارزشمند عبد. آیا این همان باری است که مبینی پیشنهاد جابه جایی‌اش را به ساعد داد؟  آیا عبد این بار هم عبد از کار پیروز چشم پوشی می‌کند؟

قسمت یازدهم سریال میدان سرخ

  • از اتفاقات مهم این قسمت آزاد شدن پیام بود. اتفاقی که می‌تواند باعث علنی شدن جنگ پیروز با او و رو شدن خیلی از ماجراها شود. از جمله پیدا شدن لیلی و نقش پیروز در فرار کردن و دل بریدنش از پیام. پاپوش دوختنش برای به زندان افتادن پیام و نقشه‌های ریز و درشتش برای کله پا کردن عبد. از همه مهمتر رسیدن به طلاهاست. چون اگر لیلی را پیدا کند و لیلی بتواند دوباره به او اعتماد کند ماجرای طلاها را به پیام می‌گوید.
  • در این قسمت وقت عملی شدن نقشه‌های اعلا رسید. اعلا خودش به مبینی نزدیک است، عبد و پاپ را هم از طریق ساعد و پیروز که تبدیلشان کرده به مهره‌های خودش، در چنگ دارد. در قدم اول کاری کرده که پیروز کاری کند که مبینی بتواند توسط ساعد بار ارزشمند عبد را جابه جا کند. این یعنی آغاز رودر رویی سه شریک سابق و گره خوردن ماجراهایشان به هم. چیزی که اعلا از اول خواهان آن بود. باید ببینیم این نقشه‌ها به چه نتیجه‌ای ختم می‌شود و چطور قرار است اعلا را به طلاها برساند.
  • یکی دیگر از جذابیت‌های قسمت یازدهم میدان سرخ ورود مهدی حسینی‌نیا در نقش منصور بود. ورود یک بازیگر خوب در قسمت یازدهم یک سریال یعنی اضافه شدن یک نقش کلیدی به داستان که باید منتظر اتفاقات جالب و دیدنی باشیم. حسینی‌نیا یکی از ستاره‌های سریال می‌خواهم زنده بمانم، در نقش رئیس خلافکارها بود و حالا هم یکی از مهره‌های کلیدی عبد است. باید دید نقش منصور چقدر در پیشبرد داستان و ماجراهای سریال موثر است.

تماشای آنلاین سریال میدان سرخ

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

1 دیدگاه
  1. فرانک بیاتی می‌نویسد

    این سریال محشره واقعا ادم نمیدونه چجوری باید علاقشو در مورد این سریال بگه ❤