هالی بیلی هنرپیشه پری دریایی می‌شود

شرکت دیزنی اعلام کرد که هنرپیشه پری دریایی را انتخاب کرده است. بر اساس اطلاعات منتشر شده هالی بیلی ۱۹ ساله قرار است نقش پری دریایی را بازی کند.

درحالی‌که هفته پیش مشخص شد نقش شخصیت اورسلا را چه کسی بازی می‌کند، امروز هم مشخص شد «هالی بیلی» هنرپیشه پری دریایی خواهد بود. بیلی خود شخصیت «آریل» یا همان پری دریایی را بازی خواهد کرد. با این حساب هالی بیلی ۱۹ ساله نقش اصلی فیلم پری دریایی را بازی خواهد کرد و رسما هنرپیشه پری دریایی شده است.

«راب مارشال» کارگردان این فیلم درباره انتخاب هالی بیلی گفت:

پس از جست‌وجوهای فراوان به این نتیجه رسیدیم که هالی بیلی بازیگر پری دریایی خواهد بود. بیلی به دلیل جوانی، جذابی و صدای خوبی که دارد، مناسب شخصیت پری دریایی خواهد بود.

از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به «جیکوب ترمبلی» اشاره کرد که نقش «فلوندر» را بازی خواهد کرد.‌ ماهی‌ای که نقش بهترین دوست پری دریایی را ایفا می‌کند. چند وقت پیش هم مشخص شد که «ملیسا مک‌کارتی» هم نقش «اورسلا» را بازی می‌کند.

هنرپیشه پری دریایی

راب مارشال که قبلا فیلم «بازگشت مری پاپینز» را ساخته بود، قرار است فیلم پری دریایی را با فیلم‌نامه‌ای از «دیوید مگی» بسازد. مگی قبلا فیلم‌نامه فیلم‌هایی مانند «زندگی پی» و «در جستجوی ناکجاآباد» را نوشته بود. همچنین مشخص شده که یکسری از آهنگ‌سازان نامزد دریافت جایزه اسکار هم وظیفه ساخت آهنگ‌های این فیلم را به عهده گرفته‌اند.

انیمیشن پری دریایی توانسته بود به فروش ۲۱۱ میلیون دلاری در باکس آفیس برسد و همچنین به‌عنوان پرفروش‌ترین انیمیشن دنیا در شبکه خانگی هم شده بود. موسیقی‌های این فیلم مانند «Under the Sea» و «Part of Your World» در آن زمان بسیار موردتوجه مردم قرار گرفته بود.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

1 دیدگاه
  1. ناشناس می‌نویسد

    نمیتونستید یه دختر سفید پوست با چشم آبی پیدا کنید؟ دیزنی شکست میخوره هال بیلی بیشتر شبیه تیانا میمونه تا آریل