فیلیمو میزبان مردم کشورهای فارسی‌زبان شد

تماشای فیلم رایگان در فیلیمو برای بهار ۱۴۰۰ محقق می‌شود، این امتیاز مخصوص کشورهای همسایه، افغانستان، ازبکستان و تاجیکستان است.

فیلیمو میزبان مردم کشورهای فارسی‌زبان شد؛ در بهار ۱۴۰۰ تماشای فیلم رایگان برای افغانستان، تاجیکستان و ازبکستان فراهم است. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


رشد ۷۴ درصدی تماشای آنلاین انیمیشن‌های فیلیمو در روزهای خانه‌نشینی مردم
اطلاعیه فیلیمو درباره آمار تماشای آنلاین فیلم‌ها و سریال‌ها


در راستای توسعه تعاملات فرهنگی میان کشورهای فارسی‌زبان، تماشای فیلم رایگان در فیلیمو برای مخاطبان کشورهای فارسی‌زبان ایجاد شد.

به گزارش روابط عمومی فیلیمو، یکی از ویژگی‌های هنر تصویر، نزدیک کردن مولفه‌های فرهنگی و شناخت بیشتر میان مردمان کشورهای فارسی‌زبان است. همانطور که از دیرباز تا امروز کشور ایران شاهد اشتراکات فرهنگی بسیاری با ملت‌های افغانستان، تاجیکستان و ازبکستان است، از امروز به مدت سه ماه دسترسی به محصولات فیلیمو به‌منظور همگرایی بیشتر میان ملت‌ها اجرایی شد.

فیلیمو با گسترش فعالیت‌های خود در نظر دارد، با افزودن حدود ۲۵ میلیون فارسی‌زبان در این سه کشور مخاطبان خود را گسترش دهد و قدمی بلند در راستای رونق کسب‌وکار سرگرمی و توسعه اقتصاد هنر بر پایه فناوری‌های نوین بردارد.
همچنین این پلتفرم تلاش دارد در بازار گسترده پلتفرم‌های نمایش خانگی که در سطح بین‌المللی فعالیت می‌کنند سهم خود را از بازار مشترک منطقه که بر پایه زبان فارسی استوار است به‌دست بیاورد.

تماشای فیلم رایگان در فیلیمو می‌تواند بر توسعه مناسبات فرهنگی و هنری میان کشورهای فارسی‌زبان کمک کند و در آینده شاهد تولیدات مشترک با تکیه‌بر ظرفیت هنرمندان بومی و جغرافیای کشورهای همسایه باشیم و از این ظرفیت بهره ببریم.

گفتنی است پلتفرم فیلیمو قصد دارد ضمن ایجاد فضایی برای عضویت شهروندان کشورهای فارسی‌زبان به‌منظور همراهی بیشتر مخاطبان کشورهای همسایه و به مناسبت آغاز سال جدید شمسی اشتراک سه‌ماهه رایگان فیلیمو را در اختیار اعضای تازه‌وارد این کشورها بگذارد تا پس از آشنایی با این خدمت، به‌مرور فرهنگ تأمین اشتراک برای استفاده از محصولات فرهنگی بر خط را تجربه نمایند.


نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم