آیا سریال فال نیک متوقف می‌شود؟

بیش از ۲۰ هزار نفر تقاضای توقف پخش سریال فال نیک را دارند. این سریال ۶ قسمتی از ماه پیش روی سرویس آمازون پرایم پخش می‌شد و داستان عجیبی هم داشت.

بیش از ۲۰ هزار نفر تقاضا کردند که پخش سریال «فال نیک» (Good Omens) متوقف شود. این سریال از روی کتابی به همین نام که توسط «تری پرچت» و «نیل گیمن» نوشته شده بود، ساخته شده است. البته این تقاضا یک مشکل بزرگ داشت. مردم در حالی در خواست توقف فال نیک را داشتند که این سریال از سرویس آمازون پرایم پخش می‌شد؛ اما در این تقاضا از نتفلیکس خواشته شده که این سریال را ادامه ندهد.

این سریال ۶ قسمتی از ماه پیش پخش می‌شد و در آن بازیگرانی از جمله «دیوید تننت» در نقش شیطانی به نام «کرولی» و «مایکل شین» در نقش فرشته‌ای به نام «ازیرافائل» بازی می‌کردند. سوژه این سریال باعث اعتراض‌های زیادی شد و ۲۰ هزار نفر درخواست کردند که این سریال دیگر پخش نشود.

توقف پخش سریال فال نیک

در بین اعتراض به این سریال و در خواست برای توقف پخش سریال فال نیک، آمازون هم از خود واکنش نشان داد. آمازون با خطاب قرار دادن نتفلیکس در توییتر به این سرویس پخش فیلم و سریال گفت:

هی نتفلیکس، مردم توییت کردند که اگر شما سریال «فال نیک» را متوقف کنید، ما هم سریال «چیزهای عجیب» را متوقف کنیم.

آمازون در توییت خود به سریال چیزهای عجیب اشاره کرد که توسط نتفلیکس پخش می‌شود و سبکی علمی-تخیلی دارد. این توییت آمازون بیش از ۵۰ هزار لایک دریافت کرد و موردتوجه مردم قرار گرفت. البته در حال حاضر این تقاضا برای توقف پخش سریال فال نیک ویرایش شده و نام آمازون به‌عنوان پخش‌کننده سریال اعلام شده است.

آمازون به‌جز توییتی که به آن اشاره کردیم، واکنشی به این تقاضا نداشته است و حتی بیانیه‌ای هم منتشر نکرده است؛ اما نیل گیمن یکی از نویسندگان کتاب فال نیک به این اقدام واکنش نشان داد. او اعلام کرد که خوشحال است که مردم از نتفلیکس درخواست کرده‌اند که این سریال متوقف شود. هنوز نمی‌دانیم که چه بر سر این سریال و دنباله آن میفتد.


منبع: LA Times

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

6 نظر
 1. atefeh می‌نویسد

  اون ۲۰ هزار نفری که درخواست متوقف کردنش دادن زنده میخوام 😐 خوب دوست ندارین نگاه نکنین چرا توهین میکنین بزنم دهن مهنشون بیارم پایین

 2. نرگس می‌نویسد

  من عاشق سریالشم منتظر فصل ۲ هستم واقعا اگه بخان این سریال رو متوقف کنن خیلی بد میشه کلی ادم هستن که این سریال رو میبینن و دویت دارن واقا که !

 3. Fan girl می‌نویسد

  هر کس ظر خودش رو داره و خیلی ها عاشق این سریال عالی هستن شما اگه دوس نداری نبین

 4. شانیا می‌نویسد

  علت درخواست توقف این سریال دلایل زیادیه درسته که زیبا بود ولی گند زد به تصورات مردم
  اگر سریال سوپرنچرال رو دیده باشید کراولی اینجا با اونجا زمین تا اسون فرق داره و سریال سوپر نچرال محبوبیت بیشتری از این سریال داشت و ۱۵ فصل بود

 5. کرولی می‌نویسد

  به نظر من نباید ساخت این سریال رو توقف کنن هر کی دوست داره ببینه هرکی دوست نداره نبینه ولی من عاشق این سریال شدم

  به خصوص کسایی که نقش های فرشته و شیطان رو بازی کردن ♥♥♥♥😍😍😍😍😍

 6. هاجیمه می‌نویسد

  اگه اینکارو کنن یه لشکر طرفدار فقط از ایران حمله میکنن به نتفلیکس 😠😠😠😠