اکران آنلاین فیلم «طلا» به کارگردانی پرویز شهبازی

پس از اکران موفق «فیلم خروج» در سینمای آنلاین فیلیمو، اکران آنلاین فیلم «طلا» به کارگردانی پرویز شهبازی از چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت آغاز می‌شود.

پس از اکران موفق فیلم «خروج» در قالب سینمای آنلاین، که به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سینماها مسیر تازه‌ای را در نمایش فیلم‌های سینمایی ایجاد کرده است، «طلا» به کارگردانی پرویز شهبازی دومین فیلمی است که این مسیر را ادامه می‌دهد.
به گزارش روابط عمومی فیلیمو و با گذشت دوهفته از تجربه موفق اکران آنلاین فیلم «خروج»، آخرین ساخته پرویز شهبازی به‌زودی راهی سینمای آنلاین می‌شود. این فیلم که «طلا» نام دارد و درامی اجتماعی به تهیه‌کنندگی مشترک رامبد جوان و محمد شایسته است، نامزدی دو سیمرغ بلورین جشنواره سی‌وهفتم فجر را در کارنامه دارد و از مسیر اکران آنلاین به مخاطبان نمایش داده خواهد شد.


تصویری از شورشی بزدلانه‌ در فیلم پرویز


در سینمای آنلاین که حالا بیش از دوهفته از شروع کار آن می‌گذرد و تجربه موفقی را در فروش و استقبال مخاطبان رقم زده است، بلیط‌فروشی از طریق دو پلتفرم پخش آنلاین فیلیمو و نماوا انجام می‌گیرد و کاربران می‌توانند فیلم خریداری‌شده را در یک بازه زمانی شش‌ساعته تماشا کنند. موفقیت‌های فیلم «خروج» و گذر از دو میلیارد فروش به‌عنوان اولین فیلم سینمای آنلاین ایران، کارگردان و تهیه‌کننده فیلم «طلا» را بر آن داشت تا هفتمین ساخته پرویز شهبازی، دومین فیلمی باشد که مسیر جایگزین اکران در سالن‌های سینمایی در شرایط شیوع بیماری کرونا را ادامه می‌دهد.

«طلا» که بازیگران مطرحی چون نگار جواهریان، هومن سیدی، طناز طباطبایی، هدی زین‌العابدین، احترام برومند و مهرداد صدیقیان در آن ایفای نقش می‌کنند، چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت از طریق اکران آنلاین در فیلیمو و نماوا به نمایش درخواهد آمد. در خلاصه داستان این درام اجتماعی آمده است: راهی برای پول دارشدن، خسته از نگاه تحقیرآمیز دور و بری‌ها، احساس تباهی از کار کردن برای دیگران؛ این‌ها دلایلی است که سه نفر را به هم وصل کرده تا یک کاروکاسبی راه بیندازند.

فیلم طلا

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم