«ماجرای نیمروز ۲ : رد خون»، پس از سه روز رکورد زد

به گزارش روابط عمومی فیلیمو «ماجرای نیمروز ۲ : رد خون» در سه روز ابتدایی انتشار با ثبت ۱۷ میلیون و صد هزار دقیقه تماشا، پربازدیدترین فیلم سیاسی-اجتماعی شبکه نمایش خانگی لقب گرفت.

دومین فیلم از مجموعه فیلم‌های «ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمدحسین مهدویان، سه روز پس از ورود به شبکه نمایش خانگی، رکورد بازدید فیلم‌های سیاسی-اجتماعی را شکست. به گزارش روابط عمومی فیلیمو و با بررسی میزان دقیقه تماشای «ماجرای نیمروز ۲ : رد خون» در سه روز ابتدایی انتشار، این فیلم با ثبت ۱۷ میلیون و صد هزار دقیقه تماشا در سه روز، به‌عنوان پربازدیدترین فیلم سیاسی-اجتماعی شبکه نمایش خانگی لقب گرفت. این رکورد که تا پیش از این در اختیار اولین فیلم از این دنباله یعنی «ماجرای نیمروز» بود، توسط مخاطبان دومین بخش از آن شکسته شد که نشان از استقبال عموم مردم از فیلم‌های ژانر سیاسی-اجتماعی دارد.


لیستی از بهترین فیلم های سینمایی ایرانی در سال ۱۳۹۸
مروری بر فیلم های پیمان معادی | درخشش یک ستاره


«ماجرای نیمروز ۲ : رد خون» که دنباله‌ای از فیلم «ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمدحسین مهدویان است، با اکران عمومی در مهرماه سال ۹۸ و ورود به شبکه نمایش خانگی در فروردین‌ماه ۹۹، رکوردشکنی‌هایی در میزان بازدید آنلاین ثبت کرده که آن را به یکی از مهمترین فیلم‌های سینمایی در ژانر سیاسی-اجتماعی تبدیل می‌کند. روایت تاریخی این فیلم با بازسازی یکی از مهمترین اتفاق‌ها بعد از پایان جنگ تحمیلی در سال ۱۳۶۷ و عملیات مرصاد، به کارگردانی مهدویان و تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی شکل گرفته و توانسته است سه سیمرغ بلورین از جشنواره سی‌وهشتم را هم از آن خود کند.
هادی حجازی‌فر، جواد عزتی، بهنوش طباطبایی، محسن کیایی، هستی مهدوی‌فر، حسین مهری و مهدی زمین‌پرداز بازیگران اصلی «ماجرای نیمروز ۲: رد خون» هستند. با توجه به ثبت این میزان تماشا در روزهای ابتدایی انتشار این فیلم و ادامه‌دار بودن پخش آن در شبکه نمایش خانگی، پیش‌بینی می‌شود روند روبه‌رشد تماشا برای این اثر مهم سیاسی–اجتماعی ادامه‌دار باشد.

ماجرای نیمروز 2 : رد خون

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم