اولین آمار فروش آنلاین فیلم «خروج» در سینمای آنلاین فیلیمو

آمارها پس از گذشت ۲۴ ساعت از اکران آنلاین فیلم «خروج» در سینمای آنلاین فیلیمو نشان می‌دهند که تعداد ۳۳ هزار و ۹۹۵ بلیت به فروش رسیده است.

۳۳ هزار و ۹۹۵ بلیت فروش رفته در ۲۴‌ ساعت!
پس از گذشت ۲۴ ساعت از اکران آنلاین فیلم «خروج» که برای اولین بار پیش از نمایش عمومی در سینما در پلتفرم‌های وی‌اودی فیلیمو و نماوا عرضه می‌شود، فیلیمو و نماوا در گزارشی مشترک از نخستین آمار فروش بلیت این فیلم خبر دادند.

طبق این گزارش و با مجموع آمار هر دو سرویس فیلیمو و نماوا، ۳۳ هزار و ۹۹۵ بلیت در ۲۴ ساعت ابتدایی اکران آنلاین «خروج» به فروش رفته است که درآمدی بیش از ۴۰۷ میلیون تومان را برای این اکران آنلاین به همراه داشته است. از طرفی طبق معیارهای سنجش تعداد تماشاگر در شبکه نمایش خانگی یعنی در نظر گرفتن حداقل ۲/۵ تماشاگر به ازای یک بلیط، دسترسی ۶ ساعته به محتوا و امکان تماشای خانوادگی، مجموع تعداد تماشاگران فیلم خروج در دو سرویس وی‌او‌دی فیلیمو و نماوا را می‌توان حداقل ۸۵ هزار نفر برآورد کرد. لازم به ذکر است این آمار تنها با گذشت ۲۴ ساعت از آغاز بلیت فروشی سینمای آنلاین «خروج» در فیلیمو و نماوا به ثبت رسیده و با توجه به ادامه‌دار بودن سینمای آنلاین ، در روزهای آینده شاهد افزایش تعداد تماشاگران فیلم «خروج» خواهیم بود.

«خروج» تازه‌ترین ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا با بازی فرامرز قریبیان است که اولین نمایش آن در جشنواره فیلم فجر ۹۸ اتفاق افتاد و بنا به تصمیم سازندگان، با توجه به تعطیلی سینماها ناشی از بحران کرونا به اکران اینترنتی در فیلیمو و نماوا رسید.


نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

1 دیدگاه
  1. اکرم عنابستانی می‌نویسد

    سلام
    به نظر میاد که این تصمیمی درست و عاقلانه است چون در شرایط قرنطینه مردم نیاز دارند که بیشتر سرگرم بشن و از زندگی عادی خیلی فاصله نگیرن
    و من امیدوارم که این روند بعد از اتمام قرنطینه هم ادامه داشته باشه چون خیلی ها وقت و شرایط رفتن به سینما رو ندارن و اینطوری می تونن تو خونه با پرداخت هزینه بلیط فیلم مورد علاقه شون رو ببینن