فیلم رسمی جام جهانی ۲۰۱۸ با روایت عادل فردوسی پور منتشر می‌شود

فیلم رسمی جام جهانی ۲۰۱۸ که به‌صورت اختصاصی توسط فیفا تولید شده است، از چهارشنبه دوم بهمن ماه و با روایت عادل فردوسی پور در فیلیمو منتشر خواهد شد.

فیلم رسمی جام جهانی ۲۰۱۸ که به‌صورت اختصاصی توسط فیفا تولید شده است، از چهارشنبه دوم بهمن ماه و با روایت عادل فردوسی پور در فیلیمو منتشر خواهد شد. جزئیات این خبر را در فیلیمو شات بخوانید.

فیلم‌های رسمی جام جهانی فیلم‌هایی مستندگونه از متن و حواشی هر دوره جام جهانی است که فیفا از سال ۱۹۵۴ اقدام به تهیه آن کرده است. آخرین فیلم از این مجموعه تولیدات که به جام جهانی سال ۲۰۱۸ اختصاص دارد، از چهارشنبه دوم بهمن ماه به‌صورت دوبله‌شده و با روایت عادل فردوسی پور در فیلیمو منتشر خواهد شد.

در این فیلم، فیلم‌سازان متخصص، تصاویری زیبا و سینمایی را با استفاده از به‌روزترین تجهیزات تصویربرداری ثبت کرده‌اند تا این روایت بی‌نظیر، داستان ماندگاری از امید، اشتیاق، دل‌شکستگی و لذت جام جهانی را به تصویر بکشد. دسترسی گروه فیلم‌سازی فیفا به نقاط اختصاصی برای فیلم‌برداری، مخاطب را از همیشه به بازیکنان و مربیان نزدیک‌تر کرده است و همچنین کارگردانی مشترک سایمون بیسه، چائو کوره‌آ، جورج میلر و ریچارد هورن در کنار روایت عادل فردوسی پور از ویژگی‌هایی است که این محتوا را جذاب و دیدنی کرده است.

این فیلم دومین همکاری فردوسی پور با پلتفرم‌های وی‌اودی در روایت محتواهای فوتبالی است که با در نظر گرفتن برنامه «کلاسیکو»، از ادامه‌دار بودن این همکاری‌های دو طرفه خبر می‌دهد.


منبع: Filimo

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

1 دیدگاه
  1. دریکوند می‌نویسد

    عالی مثل همیشه….