شرکت والت دیزنی نام دو استودیوی فیلم‌سازی را تغییر داد

شرکت والت دیزنی به‌تازگی نام دو کمپانی فاکس قرن بیستم و فاکس سرچلایت پیکچرز را تغییر داده است.

شرکت والت دیزنی به‌تازگی نام دو کمپانی فاکس قرن بیستم و فاکس سرچلایت پیکچرز را تغییر داده است. والت دیزنی به‌طور رسمی فاکس را از نام این دو استودیو حذف کرده است و فاکس قرن بیستم را به استودیو قرن بیستم و فاکس سرچلایت پیکچرز را به سرچلایت پیکچرز تغییر داده است.

بر اساس آخرین اخبار منتشرشده، قرار است از لوگوی جدید سرچلایت پیکچرز در فیلم «سراشیبی» رونمایی شود. پیش‌تر در تریلر این فیلم لوگوی فاکس دیده می‌شد، اما اخیراً در ویدیویی جدید، شاهد این هستیم که این لوگو با لوگوی جدید جایگزین شده است.

«سراشیبی» فیلمی کمدی درام به کارگردانی نت فکسون و جیم رش است. نخستین نمایش جهانی این فیلم در جشنواره فیلم ساندنس در تاریخ ۲۶ ژانویه ۲۰۲۰ خواهد بود. «سراشیبی» در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ توسط سرچلایت پیکچرز منتشر خواهد شد.

هم‌چنین در فیلم «آوای وحش» نیز قرار است از لوگوی استودیو قرن بیستم رونمایی گردد. «آوای وحش» فیلمی در ژانر ماجراجویی به کارگردانی کریس سندرز است که امسال اکران خواهد شد و از بازیگران آن می‌توان به هریسون فورد، دن استیونز، عمر سی، و کارن گیلان اشاره کرد.

لازم به ذکر است که هنوز در بخش تلویزیونی این کمپانی تصمیمی برای تغییر نام قسمت‌های «تلویزیون فاکس قرن بیستم» و «استودیو تلویزیون فاکس ۲۱» اتخاذ نشده است، اگرچه صحبت‌هایی در مورد احتمال تغییر نام این بخش‌ها نیز مطرح شده است و دیزنی هنوز در این رابطه در حال مذاکره است.

فاکس قرن بیستم یکی از استودیوهای فیلم‌سازی بزرگ آمریکاست که در سال ۱۹۳۵ تأسیس شد. از فیلم‌های مشهور این کمپانی باید به «تایتانیک»، «آواتار»، «آقا و خانم اسمیت» و «انجمن نجیب‌زادگان عجیب» اشاره کرد. فاکس قرن بیستم در تاریخ ۲۷ ژوئیه سال ۲۰۱۸ میلادی توسط شرکت والت دیزنی به قیمت ۷۱٫۳ میلیارد دلار خریداری شد.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم